logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (90.9%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II  ✓                  ✓ 
BA III  ✓                  ✓ 
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓                  ✓ 
MA  ✓                  ✓ 
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC  ✓                  ✓ 
BB BB                         
BR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA       ✓   ✓   ✓      
LC       ✓   ✓   ✓      
PT       ✓   ✓   ✓      
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓      
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓      
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
IL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PU  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓                  ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 67. ročník (školský rok 2017/2018)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória B, kraj Bratislava (adresa na zdieľanie: )
(10. 4. 2018)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Jozef Fülöp 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 6 6 24 Martin Kollár
Lucia Krajčoviechová 2. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 6 6 24 Martin Vodička
3. Michal Horanský 2. ŠpMNDaG, Bratislava 2 3 6 5 16
4. Jakub Parada 2. G. Grösslingová, Bratislava 1 2 6 6 15 Martin Kollár
Timea Szöllősová 2. G. Grösslingová, Bratislava 1 2 6 6 15
6. Matúš Buzgo 2. G. Jura Hronca, Bratislava 6 2 5 1 14
7. Matúš Papšo 1. G. Grösslingová, Bratislava 0 4 6 1 11
ostatní riešitelia
8. Martin Koutenský 2. G. Grösslingová, Bratislava 0 3 6 0 9
9. Andrej Ohrablo 2. G. Jura Hronca, Bratislava 0 3 0 4 7
10. Adrián Beňo 2. G. Jura Hronca, Bratislava 0 0 6 0 6
Tomáš Polonec 2. G. škol. bratov, Bratislava 0 1 3 2 6
Gabriela Šavelová 2. G. Grösslingová, Bratislava 0 0 6 0 6
13. Tatiana Bielaková 2. G. Grösslingová, Bratislava 0 0 3 2 5
14. Alexandra Géciová 2. G. Jura Hronca, Bratislava 3 0 0 1 4
15. Lukáš Kostrian 2. G. Senecká, Pezinok 0 2 1 0 3
16. Martin Starovič 2. ŠpMNDaG, Bratislava 0 0 0 2 2
17. Miroslav Polách 2. G. Grösslingová, Bratislava 0 1 0 0 1
18. Michal Kajan 2. 1. súkromné gymn., Bratislava 0 0 0 0 0