logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
časť mena:

Ákos Záhorský

podujatieudelené bodyumiestnenieocenenie
63. ročník (2013/2014)
škola: ZŠ L. Pongrácza s VJM, Šahy (kraj: NR),      ročník: 9.,      tútor: Adriana Viczencz
krajské kolo, kategória Z9 6+6+6+6 = 24 (max. 24) 1. – 4. úspešný riešiteľ
64. ročník (2014/2015)
škola: G. Mládežnícka, Šahy (kraj: NR),      ročník: 1.,      tútor: Monika Gajdácsová
krajské kolo, kategória C 6+6+4+6 = 22 (max. 24) 2. – 3. úspešný riešiteľ
CPSJ 5+5+4+0+5 = 19 (max. 25) 5.
65. ročník (2015/2016)
škola: G. Mládežnícka, Šahy (kraj: NR),      ročník: 2.,      tútor: Monika Gajdácsová, Bálint Hujter
krajské kolo, kategória B 6+6+6+5 = 23 (max. 24) 1. – 2. úspešný riešiteľ
krajské kolo, kategória A 6+6+2+5 = 19 (max. 24) 2. úspešný riešiteľ
celoštátne kolo, kategória A 7+2+0+2+7+0 = 18 (max. 42) 16. úspešný riešiteľ
výberové sústredenie 12+12+4+7+6 = 41 (max. 84) 7.
MEMO 8+8+1+8 = 25 (max. 32) 10. – 12. striebro
66. ročník (2016/2017)
škola: G. Mládežnícka, Šahy (kraj: NR),      ročník: 3.,      tútor: Monika Gajdácsová, Bálint Hujter, Z. Gyenes
krajské kolo, kategória A 6+6+1+6 = 19 (max. 24) 1. úspešný riešiteľ
celoštátne kolo, kategória A 7+7+7+5+1+0 = 27 (max. 42) 6. víťaz
výberové sústredenie 10+7.5+16+7+10.5 = 51 (max. 84) 1.
CPS 6+0+0+7+0+1 = 14 (max. 42) 15. – 16.
IMO 7+0+0+2+0+0 = 9 (max. 42) 471. – 496. čestné uznanie
67. ročník (2017/2018)
škola: G. Mládežnícka, Šahy (kraj: NR),      ročník: 4.,      tútor: Bálint Hujter, Z. Gyenes, Monika Gajdácsová
krajské kolo, kategória A 6+6+5+6 = 23 (max. 24) 1. úspešný riešiteľ
celoštátne kolo, kategória A 7+5+2+1+7+7 = 29 (max. 42) 4. – 7. víťaz
výberové sústredenie 9.5+9.5+8+8.5+12 = 47.5 (max. 84) 3. – 4.
CPS 7+6+7+2+0+0 = 22 (max. 42) 17.
IMO 7+7+0+7+6+0 = 27 (max. 42) 111. – 121. striebro

Údaje môžu byť nekompletné a môžu obsahovať chyby. Doplňujúce / správne údaje nám prosím pošlite na adresu: skmo ~ skmo.sk.