logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
časť mena:

Tomáš Sásik

podujatieudelené bodyumiestnenieocenenie
63. ročník (2013/2014)
škola: ZŠ Vančurova, Trnava (kraj: TT),      ročník: 9.,      tútor: Dominika Janíková
krajské kolo, kategória Z9 6+6+5+6 = 23 (max. 24) 1. – 5. úspešný riešiteľ
64. ročník (2014/2015)
škola: G. Grösslingová, Bratislava (kraj: BA),      ročník: 1.
krajské kolo, kategória C 6+6+6+6 = 24 (max. 24) 1. – 2. úspešný riešiteľ
krajské kolo, kategória A 6+0+0+3 = 9 (max. 24) 14. – 17.
CPSJ 0+5+0+0+0 = 5 (max. 25) 17.
65. ročník (2015/2016)
škola: G. Grösslingová, Bratislava (kraj: BA),      ročník: 2.,      tútor: Martin Kollár
krajské kolo, kategória B 6+6+4+6 = 22 (max. 24) 1. úspešný riešiteľ
krajské kolo, kategória A 6+5+6+5 = 22 (max. 24) 1. úspešný riešiteľ
celoštátne kolo, kategória A 1+7+7+0+1+7 = 23 (max. 42) 7. víťaz
výberové sústredenie 12+10+10+8+6 = 46 (max. 84) 4.
CPS 7+7+7+7+0+0 = 28 (max. 42) 5.
IMO 5+7+0+7+0+0 = 19 (max. 42) 184. – 205. bronz
66. ročník (2016/2017)
škola: G. Grösslingová, Bratislava (kraj: BA),      ročník: 3.,      tútor: Martin Kollár
krajské kolo, kategória A 5+6+5+6 = 22 (max. 24) 1. úspešný riešiteľ
celoštátne kolo, kategória A 7+6+7+7+3+0 = 30 (max. 42) 4. víťaz
výberové sústredenie 8+8+11.5+5+0.5 = 33 (max. 84) 7.
CPS 7+0+0+7+7+1 = 22 (max. 42) 7. – 8.
IMO 5+0+0+7+1+0 = 13 (max. 42) 390. – 415. čestné uznanie
67. ročník (2017/2018)
škola: G. Grösslingová, Bratislava (kraj: BA),      ročník: 4.,      tútor: Martin Kollár
krajské kolo, kategória A 6+6+6+6 = 24 (max. 24) 1. – 5. úspešný riešiteľ
celoštátne kolo, kategória A 7+6+1+6+7+3 = 30 (max. 42) 3. víťaz
výberové sústredenie 12+9.5+12+4.5+15 = 53 (max. 84) 1.
CPS 7+6+7+2+7+5 = 34 (max. 42) 5.
IMO 7+7+0+7+6+0 = 27 (max. 42) 111. – 121. striebro

Údaje môžu byť nekompletné a môžu obsahovať chyby. Doplňujúce / správne údaje nám prosím pošlite na adresu: skmo ~ skmo.sk.