logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
časť mena:

Viktor Csaplár

podujatieudelené bodyumiestnenieocenenie
66. ročník (2016/2017)
škola: G. H. Selyeho, Komárno (kraj: NR),      ročník: 8.,      tútor: Szilvia Horváth Fél, Katalin Horváth
krajské kolo, kategória Z9 6+6+6+6 = 24 (max. 24) 1. – 4. úspešný riešiteľ
67. ročník (2017/2018)
škola: G. H. Selyeho, Komárno (kraj: NR),      ročník: 9.,      tútor: Szilvia Horváth Fél, Katalin Horváth
krajské kolo, kategória Z9 6+6+6+6 = 24 (max. 24) 1. úspešný riešiteľ
krajské kolo, kategória C 6+6+6+6 = 24 (max. 24) 1. – 2. úspešný riešiteľ
krajské kolo, kategória A 6+4+0+6 = 16 (max. 24) 5. úspešný riešiteľ
celoštátne kolo, kategória A 7+1+2+0+7+0 = 17 (max. 42) 17. úspešný riešiteľ
výberové sústredenie 4+5.5+1.5+1+2 = 14 (max. 84) 17.
CPSJ 5+5+5+3+5 = 23 (max. 25) 1. – 2.
68. ročník (2018/2019)
škola: G. H. Selyeho, Komárno (kraj: NR),      ročník: 1.,      tútor: Tünde Fazakas, János Kocsis
krajské kolo, kategória C 6+6+6+6 = 24 (max. 24) 1. úspešný riešiteľ
krajské kolo, kategória B 4+0+6+6 = 16 (max. 24) 3. – 4. úspešný riešiteľ
krajské kolo, kategória A 6+2+6+1 = 15 (max. 24) 3. úspešný riešiteľ
celoštátne kolo, kategória A 0+6+7+7+7+1 = 28 (max. 42) 13. – 14. úspešný riešiteľ
výberové sústredenie 18+2+7+12+7 = 46 (max. 96) 9.
CPSJ 5+5+5+5+5 = 25 (max. 25) 1. – 4.
MEMO 2+1+8+8 = 19 (max. 32) 3. – 5. zlato
69. ročník (2019/2020)
škola: G. H. Selyeho, Komárno (kraj: NR),      ročník: 2.,      tútor: Szilvia Horváth Fél, Katalin Horváth
krajské kolo, kategória A 5+6+6+6 = 23 (max. 24) 1. úspešný riešiteľ
celoštátne kolo, kategória A 7+4+2+7+7+3 = 30 (max. 42) 8. víťaz
výberové sústredenie 8+11+24+12+12 = 67 (max. 96) 3.
CPS 7+5+1+2+0+1 = 16 (max. 42) 16. – 17.
IMO 7+0+1+7+0+0 = 15 (max. 42) 294. – 316. bronz
70. ročník (2020/2021)
škola: G. H. Selyeho, Komárno (kraj: NR),      ročník: 3.,      tútor: Tünde Fazakas, Szilveszter Kocsis
krajské kolo, kategória A 6+2+6+5 = 19 (max. 24) 1. úspešný riešiteľ
celoštátne kolo, kategória A 7+7+4+7+7+0 = 32 (max. 42) 8. – 11. víťaz
výberové sústredenie 24+11+10+13+8 = 66 (max. 96) 2.
CPS 7+1+6+7+1+1 = 23 (max. 42) 10.
IMO 7+0+1+7+7+0 = 22 (max. 42) 63. – 104. striebro

Údaje môžu byť nekompletné a môžu obsahovať chyby. Doplňujúce / správne údaje nám prosím pošlite na adresu: skmo ~ skmo.sk.