logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
skryť staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (0%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I                         
BA II                         
BA III                         
BA IV                         
BA V                         
MA                         
PK                         
SC                         
BB BB                         
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC                         
PT                         
RA                         
RS                         
VK                         
ZC                         
ZH                         
ZV                         
KE GL                         
KE I                         
KE II                         
KE III                         
KE IV                         
KS                         
MI                         
RV                         
SN                         
SO                         
TV                         
NR KN                         
LV                         
NR                         
NZ                         
SA                         
TO                         
ZM                         
PO BJ                         
HE                         
KK                         
LE                         
ML                         
PO                         
PP                         
SB                         
SK                         
SL                         
SP                         
SV                         
VT                         
TN BN                         
IL                         
MY                         
NM                         
PB                         
PD                         
PE                         
PU                         
TN                         
TT DS                         
GA                         
HC                         
PN                         
SE                         
SI                         
TT                         
ZA BY                         
CA                         
DK                         
KM                         
LM                         
MT                         
NO                         
RK                         
TR                         
TS                         
ZA                         
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 54. ročník (školský rok 2004/2005)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPS
IMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória A, kraj Bratislava (adresa na zdieľanie: )
(18. 1. 2005)

menoročník, škola1.2.3.4.
úspešní riešitelia
1. Michal Burger 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 5 6 23
František Simančík 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 6 5 23
3. Jakub Závodný 4. G. Grösslingová, Bratislava 5 6 5 6 22
4. Michal Ďuriš 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 4 5 21
5. Andrej Borsuk 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 5 3 6 20
6. Michal Kesely 4. G. Jura Hronca, Bratislava 6 5 2 6 19
7. Štefan Gurský 4. G. Jura Hronca, Bratislava 6 5 1 6 18
Stanislava Sojáková 4. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 3 3 18
9. Jakub Imriška 3. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 5 0 17
10. Daniel Božík 4. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 4 0 16
11. Ivana Hlavatá 4. G. Jura Hronca, Bratislava 6 3 0 6 15
Ľubomír Novák 3. G. Jura Hronca, Bratislava 6 3 5 1 15
13. Marcela Hrdá 3. G. Jura Hronca, Bratislava 4 3 0 6 13
Lucia Stohlová 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 3 1 3 13
Pavel Struhár 4. G. Jura Hronca, Bratislava 6 2 2 3 13
16. Samuel Hapák 1. G. Grösslingová, Bratislava 6 5 0 1 12
Oto Macka 3. G. Grösslingová, Bratislava 5 3 3 1 12
Jozef Minár 3. G. Grösslingová, Bratislava 2 5 0 5 12
19. Michal Mutňanský 1. G. Grösslingová, Bratislava 1 4 0 6 11
Zuzana Petruchová 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 1 1 3 11
21. Marcel Beno 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 0 3 1 10
Alena Košinárová 1. G. Grösslingová, Bratislava 3 4 2 1 10
Lenka Matejovičová 1. G. Grösslingová, Bratislava 1 3 1 5 10
Jozef Spišiak 3. G. Grösslingová, Bratislava 2 6 1 1 10
ostatní riešitelia
25. Erika Erdélyiová 4. G. s VJM Dunajská, Bratislava 3 5 0 1 9
Michal Gondár 4. G. Grösslingová, Bratislava 3 4 1 1 9
Jaroslav Kothaj 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 2 0 1 9
Ivana Švihranová 3. Obchodná akadémia I. Karvaša, Bratislava 6 1 2 0 9
29. Ria Ruppeldtová 4. G. Grösslingová, Bratislava 3 3 1 1 8
Lucia Simanová 1. G. Grösslingová, Bratislava 3 3 2 0 8
31. Michal Májek 3. G. Grösslingová, Bratislava 3 2 1 1 7
Katarína Pašeková 4. G. Matky Alexie, Bratislava 2 3 1 1 7
Ivica Pavlovičová 4. G. Jura Hronca, Bratislava 3 2 2 0 7
Filip Polášek 3. G. Grösslingová, Bratislava 3 3 1 0 7
Juraj Popovič 4. G. J. Papánka, Bratislava 4 2 0 1 7
Zuzana Trnovcová 4. G. Jura Hronca, Bratislava 3 3 0 1 7
37. Tomáš Kočiský 1. G. Grösslingová, Bratislava 3 1 1 1 6
Michal Nanasi 4. G. Jura Hronca, Bratislava 3 1 1 1 6
39. Michal Dobiaš 3. G. Jura Hronca, Bratislava 3 1 0 1 5
Tomáš Kovačovský 2. G. Jura Hronca, Bratislava 3 1 0 1 5
Matúš Petruľák 4. G. Grösslingová, Bratislava 2 1 2 0 5
Katarína Pokorná 1. G. Grösslingová, Bratislava 3 2 0 0 5
Matej Vitásek 4. G. Grösslingová, Bratislava 2 0 2 1 5
44. Jakub Kollár 3. G. Jura Hronca, Bratislava 2 0 0 1 3
Viktor Kubinec 4. G. Grösslingová, Bratislava 1 2 0 0 3
Filip Struhár 2. G. Jura Hronca, Bratislava 1 0 1 1 3
Vladislav Štefanec 4. G. Grösslingová, Bratislava 1 0 0 2 3
48. Martin Sedlák 3. G. Jura Hronca, Bratislava 1 0 0 1 2
49. Lucia Poljaková 4. G. J. Papánka, Bratislava 0 0 0 0 0