logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2018
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
59. ročník
2009/2010
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
 
 

Poradia MO, 68. ročník (školský rok 2018/2019)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 

celoštátne kolo, kategória A (adresa na zdieľanie: )
(24.27. 3. 2019)

menoročník, škola1.2.3.4.5.6.tútor
ostatní riešitelia
1. Viktória Brezinová 4. G. Alejová, Košice Viera Vodičková
Viktor Csaplár 1. G. H. Selyeho, Komárno Szilvia Horváth Fél, Katalin Horváth
Jozef Csipes 2. G. Grösslingová, Bratislava
Jozef Číž 4. ŠpMNDaG, Bratislava
Jonáš Dujava 4. SPŠ elektrotechnická, Prešov Anna Budišová
Máté Eke 4. SOŠ stavebná s VJM, Dunajská Streda Anna Kériová
Jozef Fülöp 3. G. Grösslingová, Bratislava
Lukáš Gáborik 2. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica Eva Oravcová
Štefánia Glevitzká 4. G. V. B. Nedožerského, Prievidza
Matej Hanus 3. G. Poštová, Košice Barunka Kočí Missbachová
Matej Haverlík 1. G. Jura Hronca, Bratislava
Michal Horanský 3. ŠpMNDaG, Bratislava
Tomáš Hulla 2. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica Eva Oravcová
Timea Jakubócyová 2. Bilingválne gymn. M. Hodžu, Sučany
Pavol Kebis 4. G. Jura Hronca, Bratislava
Pavol Kollár 4. G. Grösslingová, Bratislava
Samuel Krajči 4. G. Alejová, Košice Viera Vodičková
Lucia Krajčoviechová 3. G. Jura Hronca, Bratislava
Miroslav Macko 3. LEAF Academy, Bratislava
Martin Melicher 4. G. Poštová, Košice Otto Révész
Miloš Mičík 3. Bilingválne gymn. M. Hodžu, Sučany
Norbert Micheľ 2. G. Poštová, Košice Monika Molokáčová
Dávid Mišiak 4. G. Jura Hronca, Bratislava
Michal Molnár 4. G. Grösslingová, Bratislava
Michal Mráz 4. G. Jura Hronca, Bratislava
Matúš Papšo 2. G. Grösslingová, Bratislava
Jakub Parada 3. G. Grösslingová, Bratislava
Dávid Pásztor 3. G. J. A. Raymana, Prešov Miroslav Krajňák
Karolína Pisoňová 4. G. J. Jesenského, Bánovce nad Bebravou
Dorota Porubská 3. G. L. Stöckela, Bardejov Tatiana Prextová
Marián Poturnay 4. G. P. de Coubertina, Piešťany
Ján Priner 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica Eva Oravcová
Michal Staník 4. G. Ľ. Štúra, Trenčín
Timea Szöllősová 3. G. Grösslingová, Bratislava
Marek Špitalský 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica Eva Oravcová
Martin Števko 4. G. Alejová, Košice Viera Vodičková
Daniel Teplan 1. Súkromná ZŠ CENADA, Bratislava
Erik Tóth 9. G. Jura Hronca, Bratislava
Miloš Travěnec 4. G. Grösslingová, Bratislava
Matej Urban 2. G. Grösslingová, Bratislava