logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2023
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
pc cp     sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
72. ročník
2022/2023
73. ročník
2023/2024
 
 

Poradia MO, 73. ročník (školský rok 2023/2024)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
výb. sústr. pre CPSJ
CPSJ
CAPS
IMO
MEMO
EGMO
 

výberové sústredenie (adresa na zdieľanie: )
(22.29. 4. 2024, Bratislava)

menoročník, škola CK MOvýberové sústredenie
1. deň2. deň1. deň2. deň3. deň4. deň5. deň
1. Matej Bachniček 2. ŠpMNDaG, Bratislava 21 18 28 - - - - 28 67
Eliška Macáková 4. Súkr. gymn. CENADA, Bratislava 21 18 28 - - - - 28 67
3. Martin Cigler 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 21 21 17 - - - - 17 59
4. Samuel Vargovčík 4. ŠpMNDaG, Bratislava 14 21 21 - - - - 21 56
5. Šimon Dafčík 2. G. Grösslingová, Bratislava 14 17 23 - - - - 23 54
6. Marián Kovaľ 1. G. Grösslingová, Bratislava 13 20 20 - - - - 20 53
Richard Dudek 2. G. V. Paulínyho-Tótha, Martin 20 16 17 - - - - 17 53
Lucia Chladná 3. G. Grösslingová, Bratislava 21 15 17 - - - - 17 53
9. Richard Vodička 3. G. Alejová, Košice 21 12 18 - - - - 18 51
10. Simon Omaník 3. G. Grösslingová, Bratislava 21 14 14 - - - - 14 49
Alica Dományová 4. G. Grösslingová, Bratislava 21 14 14 - - - - 14 49
12. Martin Šindelář 4. G. Grösslingová, Bratislava 19 13 15 - - - - 15 47
13. Hana Kalábová 2. ŠpMNDaG, Bratislava 21 15 10 - - - - 10 46
Michal Imrišek 3. G. Grösslingová, Bratislava 21 14 11 - - - - 11 46
Dominik Martin Rigász 3. G. Jura Hronca, Bratislava 17 18 11 - - - - 11 46
Alžbeta Klimentová 4. G. Poštová, Košice 20 16 10 - - - - 10 46
Martin Šmilňák 4. G. Alejová, Košice 19 17 10 - - - - 10 46
18. Rudolf Kusý 2. G. Grösslingová, Bratislava 18 12 15 - - - - 15 45
19. Marek Horváth 3. G. Konštantínova, Prešov 15 15 10 - - - - 10 40
20. Andrej Znamenáček 3. G. Grösslingová, Bratislava 20 14 - - - - - 0 34
CK MO, 1. deň
meno123
1. Matej Bachniček 7 7 7 21
Martin Cigler 7 7 7 21
Alica Dományová 7 7 7 21
Lucia Chladná 7 7 7 21
Michal Imrišek 7 7 7 21
Hana Kalábová 7 7 7 21
Eliška Macáková 7 7 7 21
Simon Omaník 7 7 7 21
Richard Vodička 7 7 7 21
10. Richard Dudek 7 7 6 20
Alžbeta Klimentová 7 7 6 20
Andrej Znamenáček 7 7 6 20
13. Martin Šindelář 7 7 5 19
Martin Šmilňák 7 7 5 19
15. Rudolf Kusý 7 7 4 18
16. Dominik Martin Rigász 7 3 7 17
17. Marek Horváth 7 2 6 15
18. Šimon Dafčík 7 2 5 14
Samuel Vargovčík 7 0 7 14
20. Marián Kovaľ 7 0 6 13
priemer75.66.318.9
CK MO, 2. deň
meno456
1. Martin Cigler 7 7 7 21
Samuel Vargovčík 7 7 7 21
3. Marián Kovaľ 6 7 7 20
4. Matej Bachniček 7 7 4 18
Eliška Macáková 6 7 5 18
Dominik Martin Rigász 7 7 4 18
7. Šimon Dafčík 7 7 3 17
Martin Šmilňák 7 7 3 17
9. Richard Dudek 6 7 3 16
Alžbeta Klimentová 7 6 3 16
11. Marek Horváth 6 6 3 15
Lucia Chladná 7 7 1 15
Hana Kalábová 6 6 3 15
14. Alica Dományová 7 7 0 14
Michal Imrišek 7 7 0 14
Simon Omaník 7 7 0 14
Andrej Znamenáček 7 7 0 14
18. Martin Šindelář 7 6 0 13
19. Rudolf Kusý 6 6 0 12
Richard Vodička 2 7 3 12
priemer6.56.82.816
výberové sústredenie, 1. deň
meno1234
1. Matej Bachniček 7 7 7 7 28
Eliška Macáková 7 7 7 7 28
3. Šimon Dafčík 7 7 7 2 23
4. Samuel Vargovčík 7 7 - 7 21
5. Marián Kovaľ 7 7 0 6 20
6. Richard Vodička 3 6 7 2 18
7. Martin Cigler 7 7 0 3 17
Richard Dudek 7 7 0 3 17
Lucia Chladná 1 6 7 3 17
10. Rudolf Kusý 3 4 6 2 15
Martin Šindelář 3 5 1 6 15
12. Alica Dományová 3 7 2 2 14
Simon Omaník 7 - 7 0 14
14. Michal Imrišek 3 6 - 2 11
Dominik Martin Rigász 7 4 - 0 11
16. Marek Horváth 1 6 0 3 10
Hana Kalábová 2 7 0 1 10
Alžbeta Klimentová 0 6 2 2 10
Martin Šmilňák 1 1 7 1 10
20. Andrej Znamenáček - - - - 0
priemer4.25.43315.5
výberové sústredenie, 2. deň
meno123
1. Matej Bachniček 0
Martin Cigler 0
Šimon Dafčík 0
Alica Dományová 0
Richard Dudek 0
Marek Horváth 0
Lucia Chladná 0
Michal Imrišek 0
Hana Kalábová 0
Alžbeta Klimentová 0
Marián Kovaľ 0
Rudolf Kusý 0
Eliška Macáková 0
Simon Omaník 0
Dominik Martin Rigász 0
Martin Šindelář 0
Martin Šmilňák 0
Samuel Vargovčík 0
Richard Vodička 0
Andrej Znamenáček 0
priemer0000
výberové sústredenie, 3. deň
meno123
1. Matej Bachniček 0
Martin Cigler 0
Šimon Dafčík 0
Alica Dományová 0
Richard Dudek 0
Marek Horváth 0
Lucia Chladná 0
Michal Imrišek 0
Hana Kalábová 0
Alžbeta Klimentová 0
Marián Kovaľ 0
Rudolf Kusý 0
Eliška Macáková 0
Simon Omaník 0
Dominik Martin Rigász 0
Martin Šindelář 0
Martin Šmilňák 0
Samuel Vargovčík 0
Richard Vodička 0
Andrej Znamenáček 0
priemer0000
výberové sústredenie, 4. deň
meno123
1. Matej Bachniček 0
Martin Cigler 0
Šimon Dafčík 0
Alica Dományová 0
Richard Dudek 0
Marek Horváth 0
Lucia Chladná 0
Michal Imrišek 0
Hana Kalábová 0
Alžbeta Klimentová 0
Marián Kovaľ 0
Rudolf Kusý 0
Eliška Macáková 0
Simon Omaník 0
Dominik Martin Rigász 0
Martin Šindelář 0
Martin Šmilňák 0
Samuel Vargovčík 0
Richard Vodička 0
Andrej Znamenáček 0
priemer0000
výberové sústredenie, 5. deň
meno123
1. Matej Bachniček 0
Martin Cigler 0
Šimon Dafčík 0
Alica Dományová 0
Richard Dudek 0
Marek Horváth 0
Lucia Chladná 0
Michal Imrišek 0
Hana Kalábová 0
Alžbeta Klimentová 0
Marián Kovaľ 0
Rudolf Kusý 0
Eliška Macáková 0
Simon Omaník 0
Dominik Martin Rigász 0
Martin Šindelář 0
Martin Šmilňák 0
Samuel Vargovčík 0
Richard Vodička 0
Andrej Znamenáček 0
priemer0000