logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2018
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
59. ročník
2009/2010
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
 
 

Poradia MO, 68. ročník (školský rok 2018/2019)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 

výberové sústredenie (adresa na zdieľanie: )
(7.13. 5. 2019, Bratislava)

menoročník, škola CK MOvýberové sústredenie
1. deň2. deň1. deň2. deň3. deň4. deň5. deň
1. Martin Melicher 4. G. Poštová, Košice 21 21 - - - - - 0 42
2. Michal Staník 4. G. Ľ. Štúra, Trenčín 17 21 - - - - - 0 38
3. Jozef Fülöp 3. G. Grösslingová, Bratislava 20 17 - - - - - 0 37
4. Matej Urban 2. G. Grösslingová, Bratislava 20 16 - - - - - 0 36
5. Lucia Krajčoviechová 3. G. Jura Hronca, Bratislava 19 15 - - - - - 0 34
Marián Poturnay 4. G. P. de Coubertina, Piešťany 17 17 - - - - - 0 34
7. Ján Priner 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 21 11 - - - - - 0 32
8. Michal Molnár 4. G. Grösslingová, Bratislava 10 21 - - - - - 0 31
9. Lukáš Gáborik 2. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 19 10 - - - - - 0 29
Timea Szöllősová 3. G. Grösslingová, Bratislava 8 21 - - - - - 0 29
Štefánia Glevitzká 4. G. V. B. Nedožerského, Prievidza 12 17 - - - - - 0 29
Samuel Krajči 4. G. Alejová, Košice 15 14 - - - - - 0 29
13. Pavol Kebis 4. G. Jura Hronca, Bratislava 10 18 - - - - - 0 28
14. Viktor Csaplár 1. G. H. Selyeho, Komárno 13 15 - - - - - 27
15. Dávid Pásztor 3. G. J. A. Raymana, Prešov 15 11 - - - - - 0 26
16. Norbert Micheľ 2. G. Poštová, Košice 7 17 - - - - - 0 24
Matej Hanus 3. G. Poštová, Košice 7 17 - - - - - 0 24
Michal Horanský 3. ŠpMNDaG, Bratislava 14 10 - - - - - 0 24
CK MO, 1. deň
meno123
1. Martin Melicher 7 7 7 21
Ján Priner 7 7 7 21
3. Jozef Fülöp 7 6 7 20
Matej Urban 7 6 7 20
5. Lukáš Gáborik 7 5 7 19
Lucia Krajčoviechová 7 5 7 19
7. Marián Poturnay 7 3 7 17
Michal Staník 7 3 7 17
9. Samuel Krajči 7 1 7 15
Dávid Pásztor 5 3 7 15
11. Michal Horanský 7 0 7 14
12. Viktor Csaplár 0 6 7 13
13. Štefánia Glevitzká 6 6 0 12
14. Pavol Kebis 7 0 3 10
Michal Molnár 0 3 7 10
16. Timea Szöllősová 4 3 1 8
17. Matej Hanus 7 0 0 7
Norbert Micheľ 7 0 0 7
priemer5.93.65.314.7
CK MO, 2. deň
meno456
1. Martin Melicher 7 7 7 21
Michal Molnár 7 7 7 21
Michal Staník 7 7 7 21
Timea Szöllősová 7 7 7 21
5. Pavol Kebis 7 7 4 18
6. Jozef Fülöp 7 7 3 17
Štefánia Glevitzká 7 7 3 17
Matej Hanus 7 7 3 17
Norbert Micheľ 7 7 3 17
Marián Poturnay 7 7 3 17
11. Matej Urban 2 7 7 16
12. Viktor Csaplár 7 7 1 15
Lucia Krajčoviechová 7 1 7 15
14. Samuel Krajči 7 0 7 14
15. Dávid Pásztor 1 7 3 11
Ján Priner 2 7 2 11
17. Lukáš Gáborik 2 7 1 10
Michal Horanský 7 0 3 10
priemer5.85.94.316.1
výberové sústredenie, 1. deň
meno1
1. Viktor Csaplár 0
Jozef Fülöp 0
Lukáš Gáborik 0
Štefánia Glevitzká 0
Matej Hanus 0
Michal Horanský 0
Pavol Kebis 0
Samuel Krajči 0
Lucia Krajčoviechová 0
Martin Melicher 0
Norbert Micheľ 0
Michal Molnár 0
Dávid Pásztor 0
Marián Poturnay 0
Ján Priner 0
Michal Staník 0
Timea Szöllősová 0
Matej Urban 0
priemer00
výberové sústredenie, 2. deň
meno1
1. Viktor Csaplár 0
Jozef Fülöp 0
Lukáš Gáborik 0
Štefánia Glevitzká 0
Matej Hanus 0
Michal Horanský 0
Pavol Kebis 0
Samuel Krajči 0
Lucia Krajčoviechová 0
Martin Melicher 0
Norbert Micheľ 0
Michal Molnár 0
Dávid Pásztor 0
Marián Poturnay 0
Ján Priner 0
Michal Staník 0
Timea Szöllősová 0
Matej Urban 0
priemer00
výberové sústredenie, 3. deň
meno1
1. Viktor Csaplár 0
Jozef Fülöp 0
Lukáš Gáborik 0
Štefánia Glevitzká 0
Matej Hanus 0
Michal Horanský 0
Pavol Kebis 0
Samuel Krajči 0
Lucia Krajčoviechová 0
Martin Melicher 0
Norbert Micheľ 0
Michal Molnár 0
Dávid Pásztor 0
Marián Poturnay 0
Ján Priner 0
Michal Staník 0
Timea Szöllősová 0
Matej Urban 0
priemer00
výberové sústredenie, 4. deň
meno1
1. Viktor Csaplár 0
Jozef Fülöp 0
Lukáš Gáborik 0
Štefánia Glevitzká 0
Matej Hanus 0
Michal Horanský 0
Pavol Kebis 0
Samuel Krajči 0
Lucia Krajčoviechová 0
Martin Melicher 0
Norbert Micheľ 0
Michal Molnár 0
Dávid Pásztor 0
Marián Poturnay 0
Ján Priner 0
Michal Staník 0
Timea Szöllősová 0
Matej Urban 0
priemer00
výberové sústredenie, 5. deň
meno1
1. Viktor Csaplár 0
Jozef Fülöp 0
Lukáš Gáborik 0
Štefánia Glevitzká 0
Matej Hanus 0
Michal Horanský 0
Pavol Kebis 0
Samuel Krajči 0
Lucia Krajčoviechová 0
Martin Melicher 0
Norbert Micheľ 0
Michal Molnár 0
Dávid Pásztor 0
Marián Poturnay 0
Ján Priner 0
Michal Staník 0
Timea Szöllősová 0
Matej Urban 0
priemer00