logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
skryť staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

Poradia MO, 56. ročník (školský rok 2006/2007)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPS
IMO
MEMO
 

celoštátne kolo, kategória A (adresa na zdieľanie: )
(18.21. 3. 2007, Bratislava)

menoročník, škola1.2.3.4.5.6.tútor
víťazi
1. Vladislav Ujházi IMO 3. G. P. J. Šafárika, Rožňava 5 7 5 7 7 7 38 Alica Fráková
2. Samuel Hapák IMO 3. G. Grösslingová, Bratislava 7 6 7 7 0 6 33
3. Michal Szabados IMO 4. ŠpMNDaG, Bratislava 7 7 4 7 0 4 29
4. Tomáš Kocák MEMO 3. G. Poštová, Košice 7 7 0 6 0 0 20 Otto Révész
Ondrej Mikuláš IMO 4. G. B. S.-Timravy, Lučenec 7 2 3 7 0 1 20
6. Tomáš Rusin IMO 4. G. Alejová, Košice 2 7 3 0 0 5 17 Beáta Vavrinčíková
Michal Spišiak IMO 2. G. Grösslingová, Bratislava 5 0 3 7 1 1 17
ďalší úspešní riešitelia
8. Miroslav Baláž MEMO 3. G. arm. gen. L. Svobodu, Humenné 5 2 1 7 0 0 15 Ján Bilík
Sándor Páldy 4. G. Z. Kodálya, Galanta 7 7 0 0 0 1 15 József Mészáros, Ilona Szentandrási
Michal Sudolský 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 3 7 1 2 0 2 15
11. Martin Melicherčík MEMO 3. G. Párovská, Nitra 7 0 0 7 0 0 14 Ivan Teplička
12. Ján Peprník 4. G. Veľká okružná, Žilina 5 0 0 4 0 4 13
Filip Štefaňák 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 7 0 1 5 0 0 13
ostatní riešitelia
14. Lukáš Platinský 3. G. Jura Hronca, Bratislava 2 0 0 7 0 1 10
15. Marek Derňár 4. G. Alejová, Košice 5 4 0 0 0 0 9 Beáta Vavrinčíková
Jakub Köry MEMO 3. G. J. A. Raymana, Prešov 2 0 0 7 0 0 9 Zuzana Dzurišinová
Peter Ondrúška MEMO 3. SPŠ Obrancov mieru, Dubnica nad Váhom 2 1 0 6 0 0 9 Milan Červeňan
Marián Šagát MEMO 3. G. Školská, Považská Bystrica 0 7 0 0 0 2 9 Anton Cudrák
19. Eva Bednáriková 3. G. P. de Coubertina, Piešťany 2 2 0 0 0 0 4 Ľubica Weismanová
Peter Hlísta 4. G. Veľká okružná, Žilina 1 0 0 1 0 2 4
Miroslava Orieščiková 4. G. Veľká okružná, Žilina 1 0 0 0 1 2 4
Radka Selečéniová 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 2 1 0 0 0 1 4
Lucia Simanová 3. G. Grösslingová, Bratislava 3 0 0 0 0 1 4
24. Zuzana Gavorová 3. G. Jura Hronca, Bratislava 1 0 0 0 0 2 3
25. Gabriela Vozáriková 3. G. Poštová, Košice 0 2 0 0 0 0 2 Otto Révész
26. Matúš Benko 3. G. J. A. Raymana, Prešov 1 0 0 0 0 0 1 Zuzana Dzurišinová
27. István Paraszti 2. G. H. Selyeho, Komárno 0 0 0 0 0 0 0 István Keszegh