logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (42.5%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II                         
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V                         
MA                         
PK                         
SC                         
BB BB                         
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC                         
PT                         
RA                         
RS                         
VK                         
ZC                         
ZH                         
ZV                         
KE GL  ✓                  ✓ 
KE I  ✓                  ✓ 
KE II  ✓                  ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓                  ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ                         
HE                         
KK                         
LE                         
ML                         
PO                         
PP                         
SB                         
SK                         
SL                         
SP                         
SV                         
VT                         
TN BN                         
IL                         
MY                         
NM                         
PB                         
PD                         
PE                         
PU                         
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY                         
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM                         
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR                         
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 61. ročník (školský rok 2011/2012)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória C, kraj Nitra (adresa na zdieľanie: )
(17. 4. 2012)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Daniel Guliš 1. G. P. Pázmáňa s VJM, Nové Zámky 6 5 6 4 21 Pál Hornyák, Ildikó Mojzesová, Anna Miskó-Hátas
Štefan Stanko 1. G. A. Vrábla, Levice 6 6 3 6 21 Igor Mako
3. Dávid Bugár 1. G. H. Selyeho, Komárno 6 6 6 1 19 Katalin Horváth
Kristína Prešinská 1. G. Párovská, Nitra 6 6 1 6 19 Miloš Bíro
5. Barbora Paučeková 1. Piaristické gymn. sv. J. Kalazanského, Nitra 6 6 6 0 18 Oliver Ralík
Kristína Paulovičová 1. Piaristické gymn. sv. J. Kalazanského, Nitra 6 6 6 0 18 Oliver Ralík
7. Andrej Šedivý 1. G. J. Kráľa, Zlaté Moravce 0 5 6 6 17 Renáta Kunová
8. Roman Kluvanec 1. G. Párovská, Nitra 6 6 0 4 16 Miloš Bíro
Katarína Marčeková 1. G. Párovská, Nitra 6 6 2 2 16 Miloš Bíro
10. Róbert Szabó 1. G. J. Fándlyho, Šaľa 3 6 0 5 14 Ivana Budayová
11. Zoltán Nagy 1. G. H. Selyeho, Komárno 6 6 0 1 13 Katalin Horváth
Juraj Tirol 1. Piaristické gymn. sv. J. Kalazanského, Nitra 6 1 4 2 13 Oliver Ralík
13. Tomáš Adámek 1. G. Párovská, Nitra 6 6 0 0 12 Miloš Bíro
14. Branislav Kramár 1. G. J. Kráľa, Zlaté Moravce 0 5 6 0 11 Renáta Kunová
Peter Mošať 1. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 6 0 4 1 11 Miroslava Jenisová
16. Matúš Bafrnec 1. G. Párovská, Nitra 6 4 0 0 10 Miloš Bíro
Roland Karlubík 1. G. Párovská, Nitra 2 6 0 2 10 Miloš Bíro
Mária Kováčová 1. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 4 2 2 2 10 Miroslava Jenisová
ostatní riešitelia
19. Ján Gajdica 1. G. 17. novembra, Topoľčany 0 6 2 0 8
Alexandra Urbániková 1. G. Párovská, Nitra 0 6 0 2 8
21. Barbora Hladká 1. G. Párovská, Nitra 2 2 0 3 7
Dominika Mikátová 1. G. 17. novembra, Topoľčany 0 1 6 0 7
Gábor Muranyi 1. Spojená cirkevná škola Marianum s VJM, Komárno 2 3 2 0 7
Tamás Šarai 1. G. H. Selyeho, Komárno 0 3 0 4 7
Marek Žiak 1. Piaristické gymn. sv. J. Kalazanského, Nitra 1 3 1 2 7
26. Matúš Chvojka 1. Kat. SŠ sv. Vincenta de Paul, Levice 2 1 0 3 6
27. Dániel Nyitrai 1. G. Adyho, Štúrovo 0 3 2 0 5
28. Alžbeta Danková 1. G. J. Kráľa, Zlaté Moravce 0 0 4 0 4
Karin Ott 1. G. H. Selyeho, Komárno 2 0 2 0 4
30. Bernadett Besse 1. G. H. Selyeho, Komárno 0 1 0 2 3
Barbara Bielokostolsky 1. G. Adyho, Štúrovo 1 0 1 1 3
32. Dorottya Bohák 1. SPŠ stavebná, Hurbanovo 0 1 1 0 2
Matúš Kasáš 1. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 0 0 0 2 2
Viktor Krč 1. G. Adyho, Štúrovo 2 0 0 0 2
Vivien Nagy 1. SPŠ stavebná, Hurbanovo 1 0 1 0 2
Viktória Šimšíková 1. G. M. R. Štefánika, Nové Zámky 0 2 0 0 2
37. Alica Bakaľárová 1. G. 17. novembra, Topoľčany 0 1 0 0 1
Nikolas Križan 1. SPŠ stavebná, Hurbanovo 1 0 0 0 1
Lukáš Kurka 1. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 1 0 0 0 1
Lászlo Novák 1. G. Mládežnícka, Šahy 1 0 0 0 1
41. Andrea Kissová 1. G. Komenského, Želiezovce 0 0 0 0 0
Peter Šabo 1. G. J. Kráľa, Zlaté Moravce 0 0 0 0 0