logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2019
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

Poradia MO, 62. ročník (školský rok 2012/2013)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 

IMO (adresa na zdieľanie: )
(18.28. 7. 2013, Kolumbia, Santa Marta)

menoročník, škola1.2.3.4.5.6.cena
Martin Vodička 4. G. Alejová, Košice 7 7 0 7 7 0 28 striebro
Jakub Šafin 4. G. P. Horova, Michalovce 7 2 0 7 7 0 23 bronz
Eduard Batmendijn 2. Cirkevné gymn. sv. Mikuláša, Stará Ľubovňa 0 7 0 7 7 0 21 bronz
Filip Hanzely 4. G. A. Prídavka, Sabinov 7 7 0 7 0 0 21 bronz
Patrik Bak 2. G. Kpt. Nálepku, Sobrance 1 0 0 7 2 0 10 ČU
Miroslav Stankovič 3. G. Poštová, Košice 2 0 0 7 0 0 9 ČU

Výsledky krajín zúčastňujúcich sa MEMO:
(zdroj: http://imo-official.org)

menoštát sort1.2.3.4.5.6.cena
10. – 22. Domagoj Ćevid Chorvátsko 7 7 7 7 7 0 35 zlato
34. – 45. Štěpán Šimsa Česká rep. 7 7 3 7 7 0 31 zlato
34. – 45. Borna Vukorepa Chorvátsko 7 7 3 7 7 0 31 zlato
61. – 100. Olivér Janzer Maďarsko 7 7 0 7 7 0 28 striebro
61. – 100. Lars Munser Nemecko 7 7 0 7 7 0 28 striebro
61. – 100. Bernd Prach Rakúsko 7 7 1 7 6 0 28 striebro
61. – 100. Kamil Rychlewicz Poľsko 7 7 0 7 7 0 28 striebro
61. – 100. Martin Vodička Slovensko 7 7 0 7 7 0 28 striebro
117. – 130. David Schmidt Nemecko 4 7 0 7 7 0 25 striebro
131. – 137. Attila Szabó Maďarsko 7 2 7 7 1 0 24 striebro
138. – 150. Louis Hainaut Švajčiarsko 7 3 0 7 6 0 23 bronz
138. – 150. Róbert Nagy Maďarsko 7 7 2 7 0 0 23 bronz
138. – 150. Paul Pfeiffer Nemecko 7 2 0 7 7 0 23 bronz
138. – 150. Jakub Šafin Slovensko 7 2 0 7 7 0 23 bronz
151. – 162. Kevin Burri Švajčiarsko 7 7 0 7 1 0 22 bronz
151. – 162. Jakab Tardos Maďarsko 7 7 0 7 1 0 22 bronz
163. – 179. Eduard Batmendijn Slovensko 0 7 0 7 7 0 21 bronz
163. – 179. Filip Hanzely Slovensko 7 7 0 7 0 0 21 bronz
163. – 179. Márton Havasi Maďarsko 7 7 0 7 0 0 21 bronz
180. – 190. Michal Buráň Česká rep. 7 0 0 7 6 0 20 bronz
180. – 190. Ignas Urbonavičius Litva 7 5 0 1 7 0 20 bronz
196. – 210. Christian Bernert Nemecko 7 2 0 7 2 0 18 bronz
196. – 210. Mark Karpilovskij Česká rep. 7 3 0 7 1 0 18 bronz
196. – 210. Adrian Riekert Nemecko 7 3 0 7 1 0 18 bronz
196. – 210. Marek Sokołowski Poľsko 4 2 0 7 5 0 18 bronz
211. – 233. Mykolas Blažonis Litva 7 2 1 7 0 0 17 bronz
211. – 233. Michael Missethan Rakúsko 7 2 0 7 1 0 17 bronz
211. – 233. Alain Rossier Švajčiarsko 7 2 0 7 1 0 17 bronz
211. – 233. Radovan Švarc Česká rep. 6 4 0 7 0 0 17 bronz
234. – 249. Zsombor Fehér Maďarsko 7 2 0 7 0 0 16 bronz
250. – 278. Mislav Balunović Chorvátsko 7 2 0 6 0 0 15 bronz
250. – 278. Vlatko Crnković Chorvátsko 7 0 0 7 1 0 15 bronz
250. – 278. Marius Latinis Litva 7 0 0 7 1 0 15 bronz
250. – 278. Jörn Stöhler Nemecko 7 1 0 7 0 0 15 bronz
279. – 295. Dekai Dong Rakúsko 7 0 0 7 0 0 14 ČU
279. – 295. Konrad Paluszek Poľsko 0 7 0 7 0 0 14 ČU
279. – 295. Josef Svoboda Česká rep. 1 6 0 7 0 0 14 ČU
279. – 295. Vlatka Vazdar Chorvátsko 7 0 0 7 0 0 14 ČU
296. – 301. Jerome Wettstein Švajčiarsko 7 3 0 3 0 0 13 ČU
322. – 334. Patrik Bak Slovensko 1 0 0 7 2 0 10 ČU
335. – 354. Aleksandar Bulj Chorvátsko 7 1 0 1 0 0 9 ČU
335. – 354. Arnas Gerčas Litva 1 0 0 7 1 0 9 ČU
335. – 354. Matas Grigaliūnas Litva 7 1 0 1 0 0 9 ČU
335. – 354. Juan Gabriel Kostelec Slovinsko 0 2 0 7 0 0 9 ČU
335. – 354. Marcin Kostrzewa Poľsko 7 2 0 0 0 0 9 ČU
335. – 354. Arnaud Maret Švajčiarsko 2 0 0 7 0 0 9 ČU
335. – 354. Miroslav Stankovič Slovensko 2 0 0 7 0 0 9 ČU
355. – 393. David Hruška Česká rep. 1 0 0 7 0 0 8 ČU
355. – 393. Žiga Krajnik Slovinsko 1 0 0 7 0 0 8 ČU
355. – 393. Jakub Skorupski Poľsko 1 0 0 7 0 0 8 ČU
355. – 393. Jakob Steininger Rakúsko 1 0 0 7 0 0 8 ČU
355. – 393. Tomas Vaškevičius Litva 7 1 0 0 0 0 8 ČU
394. – 428. Levi Anton Haunschmid Rakúsko 1 3 0 1 2 0 7
394. – 428. Amadej Kristjan Kocbek Slovinsko 0 0 0 7 0 0 7 ČU
394. – 428. Mihaela Pušnik Slovinsko 0 0 0 7 0 0 7 ČU
442. – 451. Masato Fabian Keller Švajčiarsko 1 0 0 3 0 0 4
452. – 459. Benedict Bauer Rakúsko 1 0 0 2 0 0 3
452. – 459. Rok Havlas Slovinsko 0 0 0 3 0 0 3
460. – 473. Karol Marcinkowski Poľsko 1 0 0 1 0 0 2
494. – 528. Klara Nosan Slovinsko 0 0 0 0 0 0 0
štátúlohyceny
1. 2. 3. 4. 5. 6. Z S B ČU
Maďarsko 42 32 9 42 9 0 134 2 4
Nemecko 39 22 0 42 24 0 127 2 4
Chorvátsko 42 17 10 35 15 0 119 2 2 2
Slovensko 24 23 0 42 23 0 112 1 3 2
Česká rep. 29 20 3 42 14 0 108 1 3 2
Švajčiarsko 31 15 0 34 8 0 88 3 2
Poľsko 20 18 0 29 12 0 79 1 1 3
Litva 36 9 1 23 9 0 78 3 3
Rakúsko 24 12 1 31 9 0 77 1 1 2
Slovinsko 1 2 0 31 0 0 34 4