logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

Poradia MO, 63. ročník (školský rok 2013/2014)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 

celoštátne kolo, kategória A (adresa na zdieľanie: )
(23.26. 3. 2014, Bratislava)

menoročník, škola1.2.3.4.5.6.tútor
víťazi
1. Bui Truc Lam IMO 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 7 7 6 7 6 39
2. Patrik Bak IMO 3. G. Kpt. Nálepku, Sobrance 7 7 0 7 7 7 35 Mária Dományová
3. Zhen Ning David Liu IMO 3. G. Jura Hronca, Bratislava 7 7 7 5 7 1 34 Filip Hanzely
4. Eduard Batmendijn MEMO 3. Cirkevné gymn. sv. Mikuláša, Stará Ľubovňa 7 7 7 7 0 0 28 Jozef Gnebus
5. Zuzana Frankovská MEMO 2. G. Grösslingová, Bratislava 7 3 7 7 0 1 25 Martin Kollár
6. Miroslav Psota IMO 4. G. Hlinská, Žilina 5 3 7 7 0 1 23
ďalší úspešní riešitelia
7. Ľudmila Šimková IMO 4. G. Párovská, Nitra 7 3 0 7 0 1 18 Ivan Teplička
8. Matúš Halaj 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0 3 0 7 0 7 17 Eva Oravcová
9. Jakub Dargaj 4. G. Poštová, Košice 7 1 0 7 0 1 16 Drahomíra Pundová
Jozef Rajník 4. G. Ľ. Štúra, Trenčín 5 5 0 5 0 1 16 Dagmar Mikulášová
11. Irena Bačinská 4. ŠpMNDaG, Bratislava 2 0 5 6 0 1 14 Anton Belan
Ondrej Bohdal MEMO 3. G. Jura Hronca, Bratislava 7 0 0 5 1 1 14 Michal Tóth
13. Ondrej Bínovský MEMO 3. G. A. Merici, Trnava 7 0 0 6 0 0 13 Karol Rafay
Silvia Nepšinská MEMO 3. G. Jura Hronca, Bratislava 1 0 7 5 0 0 13 Filip Hanzely
Samuel Sládek IMO 2. G. A. Bernoláka, Námestovo 5 1 0 7 0 0 13 Viera Kompanová
16. Šimon Jurina 4. G. Grösslingová, Bratislava 1 4 0 6 0 1 12 Zuzana Frková
Henrieta Micheľová MEMO 2. G. Alejová, Košice 3 1 0 7 0 1 12 Jaroslav Kurcina
18. Dominik Grigľák 4. G. P. O. Hviezdoslava, Kežmarok 5 1 0 5 0 0 11 Ivan Duľa
Samuel Horváth 4. G. Párovská, Nitra 1 3 0 5 1 1 11 Ivan Teplička
Tatiana Matejovičová 4. G. Jura Hronca, Bratislava 5 0 0 6 0 0 11
ostatní riešitelia
21. Ádám Markó 4. G. H. Selyeho, Komárno 4 0 0 0 0 6 10 István Keszegh
22. Tamás Balogh 4. G. P. Pázmáňa s VJM, Nové Zámky 0 3 0 0 0 6 9 Vojtech Gátasi, Pál Hornyák
Filip Pokrývka 4. G. J. Jesenského, Bánovce nad Bebravou 4 0 0 4 0 1 9 Terézia Dolanová
24. Roman Kluvanec 3. G. Párovská, Nitra 1 1 0 6 0 0 8 Ivan Teplička
Mário Lipovský 4. G. Jura Hronca, Bratislava 0 0 0 7 0 1 8
Samuel Sučík 3. G. Jura Hronca, Bratislava 0 3 0 4 0 1 8 František Kosper
Peter Súkeník 2. G. Varšavská cesta, Žilina 1 0 0 7 0 0 8 Zdenko Kucharik
28. Juraj Bodík 2. G. Grösslingová, Bratislava 0 0 0 7 0 0 7 Martin Kollár
Dávid Bugár 3. G. H. Selyeho, Komárno 1 0 0 5 0 1 7 Katalin Horváth
Michal Korbela 4. G. J. Jesenského, Bánovce nad Bebravou 0 0 2 5 0 0 7
Štefan Stanko 3. G. A. Vrábla, Levice 0 1 0 5 0 1 7 Igor Mako
Emanuel Tesař 2. G. B. S.-Timravy, Lučenec 0 1 0 6 0 0 7 Mária Budáčová
33. Hana Krakovská 4. G. Grösslingová, Bratislava 0 0 0 5 0 0 5 Viera Babišová
Kristína Prešinská 3. G. Párovská, Nitra 0 0 0 5 0 0 5 Ivan Teplička
Martin Rapavý 4. G. Alejová, Košice 0 1 0 3 0 1 5 Marián Macko
36. Lukáš Sadlek 3. G. J. M. Hurbana, Čadca 0 0 0 4 0 0 4 Jozef Bobek
37. Matej Králik 3. G. Jura Hronca, Bratislava 0 0 0 3 0 0 3 Filip Hanzely
38. Jozef Lukáč 4. G. L. Stöckela, Bardejov 0 0 0 2 0 0 2 Anton Almássy
39. Jozef Bucko 3. G. P. de Coubertina, Piešťany 0 0 0 1 0 0 1