logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (79%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II                         
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V                         
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC                         
BB BB  ✓                  ✓ 
BR  ✓                  ✓ 
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA  ✓                  ✓ 
LC  ✓                  ✓ 
PT                         
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS  ✓                  ✓ 
VK                         
ZC  ✓                  ✓ 
ZH                         
ZV  ✓                  ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN       ✓   ✓   ✓      
IL       ✓   ✓   ✓      
MY                         
NM       ✓   ✓   ✓      
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE       ✓   ✓   ✓      
PU       ✓   ✓   ✓      
TN       ✓   ✓   ✓      
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 64. ročník (školský rok 2014/2015)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória C, kraj Nitra (adresa na zdieľanie: )
(31. 3. 2015)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Lili Édes 1. G. H. Selyeho, Komárno 6 6 5 6 23 Emőke Bukor
2. Alan Marko 1. G. M. R. Štefánika, Nové Zámky 5 6 6 5 22 Daniela Geljenová
Ákos Záhorský 1. G. Mládežnícka, Šahy 6 6 4 6 22 Monika Gajdácsová
4. Dóra Cziborová 1. G. H. Selyeho, Komárno 6 6 6 3 21 Emőke Bukor
Daniel Magula 1. Piaristické gymn. sv. J. Kalazanského, Nitra 6 6 5 4 21 Andrea Kotruszová
6. Máté Pszota 1. G. H. Selyeho, Komárno 6 6 4 3 19 Emőke Bukor
7. Matúš Adamčík 1. G. Párovská, Nitra 6 3 6 3 18 Ružena Borčinová
Tomáš Švihorík 1. G. Párovská, Nitra 5 6 6 1 18 Ružena Borčinová
Šimon Varga 1. G. sv. Vincenta de Paul, Topoľčany 6 6 6 0 18 Miroslava Hritunová
10. Bence Kulcsár 1. G. H. Selyeho, Komárno 5 6 4 2 17 Emőke Bukor
11. Dávid Meluš 1. G. 17. novembra, Topoľčany 5 5 4 2 16 Ľubica Bebjaková
12. Andrej Čermák 1. G. J. Fándlyho, Šaľa 6 6 3 0 15 Ivana Budayová
Filip Čermák 1. G. Golianova, Nitra 6 6 1 2 15 Alena Viziová
Michaela Marčeková 9. G. Párovská, Nitra 3 6 4 2 15 Anna Adamíková, Ružena Borčinová
15. Adrián Ďurči 1. G. A. Vrábla, Levice 5 6 3 0 14 Jana Baková
Jakub Poljovka 1. G. Párovská, Nitra 3 6 5 0 14 Ružena Borčinová
17. Oliver Szöllösi 1. G. Golianova, Nitra 2 6 5 0 13 Alena Viziová
18. Bence Bánki 1. G. H. Selyeho, Komárno 3 6 3 0 12 Emőke Bukor
Michal Ďurovič 1. G. Golianova, Nitra 6 6 0 0 12 Andrea Hudáková
Márk Vasi 1. SPŠ Petőfiho, Komárno 3 6 1 2 12 István Tóth
21. Marko Čepec 1. G. J. Kráľa, Zlaté Moravce 4 6 1 0 11 Peter Černo
Lenka Hanková 1. G. 17. novembra, Topoľčany 1 6 2 2 11 Ľubica Bebjaková
Filip Masár 1. Piaristické gymn. sv. J. Kalazanského, Nitra 3 6 1 1 11 Andrea Kotruszová
Daniel Ujj 1. SPŠ Petőfiho, Komárno 2 6 1 2 11 Ivan Salvata
25. Alexander Gajdoš 1. G. J. Kráľa, Zlaté Moravce 3 4 3 0 10 Peter Černo
Dávid Macejko 1. G. H. Selyeho, Komárno 2 6 1 1 10 Emőke Bukor
Petra Malíková 1. G. Bernolákova, Šurany 1 6 3 0 10 Soňa Štefániková
Attila Murányi 1. Spojená cirkevná škola Marianum s VJM, Komárno 4 2 0 4 10 Gábor Tóth
Marianna Zimmermannová 0. G. Golianova, Nitra 2 6 2 0 10 Marta Ráczová
ostatní riešitelia
30. Ramóna Lévai 1. G. H. Selyeho, Komárno 2 5 1 0 8
Orsolya Morvai 1. Súkromná stredná odborná škola s VJM, Dolné Obdokovce 2 5 0 1 8
Adam Valach 1. G. M. R. Štefánika, Nové Zámky 2 6 0 0 8
33. Martin Rozgoň 1. G. Bernolákova, Šurany 0 6 1 0 7
Andrej Škula 1. G. J. Kráľa, Zlaté Moravce 5 1 0 1 7
Martina Šuchová 1. G. Párovská, Nitra 6 0 0 1 7
36. Patrik Rosina 1. G. Bernolákova, Šurany 0 1 5 0 6
Tímea Tóthová 1. G. H. Selyeho, Komárno 2 4 0 0 6
38. Nikolett Vámos 1. G. Mládežnícka, Šahy 1 3 1 0 5
39. Judith Kučera 1. G. Mládežnícka, Šahy 1 3 0 0 4
Martin Molčan 1. G. 17. novembra, Topoľčany 2 1 1 0 4
Nikola Poláková 1. G. Bernolákova, Šurany 2 2 0 0 4
Ondrej Potúček 1. G. Golianova, Nitra 1 3 0 0 4
Matúš Režný 1. G. 17. novembra, Topoľčany 2 2 0 0 4
Viktória Somogyiová 1. G. A. Vrábla, Levice 3 1 0 0 4
Marián Zimmermann 0. G. Golianova, Nitra 4 0 0 0 4
46. Filip Farkas 1. G. Ľ. J. Šuleka, Komárno 3 0 0 0 3
Nina Krivošíková 1. G. Golianova, Nitra 2 1 0 0 3
Michal Šimon 1. Obchodná akadémia Kálmána Kittenbergera, Levice 1 2 0 0 3
Marián František Švarba 1. G. J. Kráľa, Zlaté Moravce 1 1 1 0 3
50. Ádám Dobi 1. SPŠ stavebná, Hurbanovo 2 0 0 0 2
Richard Nagy 1. G. Mládežnícka, Šahy 2 0 0 0 2
Lukáš Novota 1. G. J. Kráľa, Zlaté Moravce 2 0 0 0 2
Michaela Žebyová 1. Piaristické gymn. sv. J. Kalazanského, Nitra 1 1 0 0 2
54. Veronika Benková 1. G. Bernolákova, Šurany 1 0 0 0 1
Enikö Cucor 1. SPŠ stavebná, Hurbanovo 1 0 0 0 1
Marián Ďurina 1. G. Bernolákova, Šurany 0 1 0 0 1
Melinda Klaudia Virág Szép 1. SPŠ stavebná, Hurbanovo 0 1 0 0 1