logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2016
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
58. ročník
2008/2009
59. ročník
2009/2010
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
 
 

Poradia MO, 66. ročník (školský rok 2016/2017)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 

celoštátne kolo, kategória A (adresa na zdieľanie: )
(26.29. 3. 2017, Žilina)

menoročník, škola1.2.3.4.5.6.tútor
víťazi
1. Martin Melicher IMO 2. G. Poštová, Košice 7 7 7 7 0 6 34 Otto Révész, Silvia Görcsösová
2. Jozef Lipták 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 7 7 7 5 0 6 32 Eva Oravcová
Jakub Mach 4. G. Poštová, Košice 7 7 3 7 1 7 32 Monika Molokáčová
4. Tomáš Sásik IMO 3. G. Grösslingová, Bratislava 7 6 7 7 3 0 30 Martin Kollár
5. Lucia Krajčoviechová MEMO 1. G. Jura Hronca, Bratislava 7 6 7 0 2 6 28 Martin Vodička, Michal Tóth
6. Ákos Záhorský IMO 3. G. Mládežnícka, Šahy 7 7 7 5 1 0 27 Monika Gajdácsová, Bálint Hujter, Z. Gyenes
7. Peter Ralbovský IMO 4. G. Jura Hronca, Bratislava 7 3 7 7 0 2 26 František Kosper
8. Laura Vištanová IMO 4. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 6 4 0 7 6 1 24 Silvia Kekeňáková
ďalší úspešní riešitelia
9. Samuel Krajči MEMO 2. G. Alejová, Košice 7 1 7 7 0 0 22 Viera Vodičková
Jakub Pohly 3. G. Poštová, Košice 6 6 3 2 0 5 22 Andrea Komjátiová
11. Juraj Mičko 4. G. Poštová, Košice 7 7 4 3 0 0 21 Monika Molokáčová
Peter Onduš 3. ŠpMNDaG, Bratislava 7 5 1 5 3 0 21 Jakub Krchňavý, Anton Belan
13. Marián Poturnay IMO 2. G. P. de Coubertina, Piešťany 6 4 1 7 2 0 20 Ľubica Synaková
14. Pavol Kebis MEMO 2. G. Jura Hronca, Bratislava 7 7 1 2 0 2 19 Dávid Mišiak
Alan Marko MEMO 3. G. M. R. Štefánika, Nové Zámky 7 6 1 5 0 0 19 Daniela Geljenová
Dávid Mišiak MEMO 2. G. Jura Hronca, Bratislava 7 1 2 3 0 6 19 Martin Vodička
17. Michal Staník MEMO 2. G. Ľ. Štúra, Trenčín 7 1 1 7 0 2 18 Dagmar Mikulášová
ostatní riešitelia
18. Jakub Poljovka 3. G. Párovská, Nitra 6 6 1 1 0 0 14 Ružena Borčinová
19. Miroslav Macko 1. ŠpMNDaG, Bratislava 7 1 3 2 0 0 13
20. Richard Bíró 3. G. I. Kupca, Hlohovec 0 1 7 0 0 4 12 Gabriela Kajtárová
Géza Csenger 4. G. H. Selyeho, Komárno 7 0 3 2 0 0 12 Tibor Fonód, Katalin Horváth, Emőke Bukor
Pavol Kollár 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 1 3 2 0 0 12 Martin Kollár
Filip Kulla 4. Bilingválne gymn. M. Hodžu, Sučany 6 1 3 2 0 0 12
24. Šimon Pajger 3. G. Veľká okružná, Žilina 0 6 3 2 0 0 11 Mária Sadloňová
Jakub Parada 1. G. Grösslingová, Bratislava 6 0 0 5 0 0 11 Martin Kollár
26. Pavol Drotár 4. G. Poštová, Košice 7 1 0 2 0 0 10 Monika Molokáčová
27. Máté Pszota 3. G. H. Selyeho, Komárno 7 0 2 0 0 0 9 Emőke Bukor
28. Tomáš Janeta 3. G. A. Bernoláka, Námestovo 0 1 7 0 0 0 8 Viera Kompanová
Martin Piala 4. G. Veľká okružná, Žilina 0 0 0 2 0 6 8 Ján Sabo
30. Bence Gálffy 2. Súkr. gymn. s VJM, Dunajská Streda 6 1 0 0 0 0 7 Iván Penzinger, József Mészáros
31. Zoltán Hanesz 4. G. Poštová, Košice 6 0 0 0 0 0 6 Monika Molokáčová
32. Martin Spišák 3. G. Alejová, Košice 0 1 1 2 0 0 4 Jana Krajčiová
33. Lázár Bence Kis 3. Súkr. gymn. s VJM, Dunajská Streda 0 0 1 0 0 1 2 Iván Penzinger, József Mészáros