logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
 
 

Poradia MO, 70. ročník (školský rok 2020/2021)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
EGMO
 

celoštátne kolo, kategória A (adresa na zdieľanie: )
(21.24. 3. 2021)

menoročník, škola1.2.3.4.5.6.tútor
víťazi
1. Csaba Daniel Farkaš 3. Súkr. gymn. Česká, Bratislava 7 7 7 7 7 7 42 M. Bačíková
Matej Urban 4. G. Grösslingová, Bratislava 7 7 7 7 7 7 42
3. Viktor Imrišek 2. G. Grösslingová, Bratislava 7 7 7 7 7 6 41 Martin Kollár
4. Martin Kopčány 2. G. J. Chalupku, Brezno 6 7 3 7 7 6 36 Jana Chlebušová
5. Norbert Micheľ 4. G. Poštová, Košice 6 7 3 4 7 7 34 Monika Molokáčová
6. Peter Kochelka 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 7 7 4 7 7 1 33 Eva Oravcová
Zuzana Miškaňová 3. G. J. A. Raymana, Prešov 7 7 3 7 7 2 33 Miroslav Krajňák
8. Viktor Csaplár 3. G. H. Selyeho, Komárno 7 7 4 7 7 0 32 Tünde Fazakas, Szilveszter Kocsis
Samuel Koribanič 3. G. arm. gen. L. Svobodu, Humenné 6 7 4 7 7 1 32 Viktor Židzik
Matej Lukáčik 3. G. sv. Františka z Assisi, Žilina 7 7 2 7 7 2 32
Marek Tkáč 4. G. Kukučínova, Poprad 7 1 4 7 7 6 32 Iveta Šatanková
ďalší úspešní riešitelia
12. Michal Farnbauer 4. G. Grösslingová, Bratislava 7 5 3 7 7 2 31 Martin Kollár
13. Alica Dományová 1. G. Grösslingová, Bratislava 7 5 3 7 7 1 30
Lukáš Gáborik 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 7 0 7 7 7 2 30 Eva Oravcová
Lenka Hake 4. G. Alejová, Košice 7 7 3 5 7 1 30 Viera Vodičková
Štefan Slavkovský 4. G. Kukučínova, Poprad 7 7 4 7 4 1 30 Iveta Šatanková
Matej Vasky 2. G. Alejová, Košice 7 7 7 7 2 0 30 Viera Vodičková, Jana Krajčiová
18. Martin Andričík 4. G. Poštová, Košice 6 7 6 7 0 3 29 Monika Molokáčová
Eliška Macáková 1. Súkr. gymn. CENADA, Bratislava 3 7 4 6 7 2 29
Richard Schwarz 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 7 0 2 7 7 6 29 Eva Oravcová
Tereza Škublová 4. G. Grösslingová, Bratislava 7 7 0 7 7 1 29
ostatní riešitelia
22. Pavol Pivko 3. G. Grösslingová, Bratislava 7 7 2 4 7 1 28 Martin Kollár
Ela Vojtková 3. G. Grösslingová, Bratislava 5 7 1 7 7 1 28
24. Jakub Kliment 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 7 7 4 7 1 1 27 Eva Oravcová
25. Viera Glevitzká 2. G. V. B. Nedožerského, Prievidza 7 7 3 7 0 1 25 Jaroslav Mikuláš
26. Jozef Csipes 4. G. Grösslingová, Bratislava 7 7 3 7 0 0 24 Martin Kollár
Martin Kliment 3. G. Poštová, Košice 0 5 4 7 7 1 24 Andrea Komjátiová
Jakub Konc 2. G. Párovská, Nitra 7 0 3 7 7 0 24 Miloš Bíro
29. Viktor Balan 3. G. Grösslingová, Bratislava 7 0 0 7 7 2 23 Martin Kollár
Matúš Bucher 3. G. Poštová, Košice 7 1 7 7 0 1 23 Andrea Komjátiová
31. Matúš Masrna 3. G. Poštová, Košice 7 0 7 7 0 0 21 Andrea Komjátiová
Erik Novák 3. G. Poštová, Košice 7 0 6 7 0 1 21 Andrea Komjátiová
Maroš Studenič 4. G. Jura Hronca, Bratislava 7 7 0 3 0 4 21 Martin Kollár
34. András Görcs 4. G. I. Madácha s VJM, Šamorín 7 0 1 5 7 0 20 Csilla Mészáros
Martin Štěpánek 2. G. Jura Hronca, Bratislava 7 0 4 7 1 1 20 Jaroslava Košútová
36. Pavol Šimkovič 4. G. Kukučínova, Poprad 0 1 3 7 1 6 18 Iveta Šatanková
37. Hana Derková 4. G. Grösslingová, Bratislava 0 6 2 7 2 0 17
Adam Džavoronok 2. G. Poštová, Košice 0 7 3 7 0 0 17 Martina Tischlerová
Matúš Hladký 3. ŠpMNDaG, Bratislava 7 4 0 6 0 0 17 Jakub Krchňavý
Maximilian Pándy 3. G. Poštová, Košice 0 7 3 7 0 0 17 Andrea Komjátiová
41. Natália Bátorová 4. G. Školská, Považská Bystrica 0 2 4 5 4 1 16 Anton Cudrák
42. Daniel Belan 4. ŠpMNDaG, Bratislava 1 0 0 6 0 1 8 Anton Belan