logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2022
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓      
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (49.4%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB BB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BR                         
BS  ✓                  ✓ 
DT  ✓                  ✓ 
KA                         
LC  ✓                  ✓ 
PT                         
RA  ✓                  ✓ 
RS                         
VK  ✓                  ✓ 
ZC  ✓                  ✓ 
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV                         
KE GL                         
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓                  ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓                  ✓ 
SO                         
TV  ✓                  ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV                         
NR  ✓                  ✓ 
NZ  ✓                  ✓ 
SA                         
TO                         
ZM                         
PO BJ  ✓                  ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE                         
ML            ✓           
PO  ✓                  ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓                  ✓ 
SK  ✓                  ✓ 
SL                         
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓                  ✓ 
VT  ✓                  ✓ 
TN BN  ✓                  ✓ 
IL  ✓                  ✓ 
MY                         
NM                         
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓                  ✓ 
PU  ✓                  ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓                  ✓ 
GA  ✓                  ✓ 
HC  ✓                  ✓ 
PN  ✓                  ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓                  ✓ 
TT  ✓                  ✓ 
ZA BY                         
CA  ✓                  ✓ 
DK                         
KM                         
LM                         
MT  ✓                  ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓                  ✓ 
TR  ✓                  ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓                  ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 71. ročník (školský rok 2021/2022)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
výb. sústr. pre CPSJ
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
EGMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória B, kraj Nitra (adresa na zdieľanie: )
(5. 4. 2022)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Eszter Tünde Vitálos 2. G. H. Selyeho, Komárno 6 6 4 6 22 Erzsébet Édes, Zuzana Záhorszká
2. Zsombor Lebocz 2. G. H. Selyeho, Komárno 4 6 5 4 19 Erzsébet Édes
3. Ádám Mészáros 2. G. H. Selyeho, Komárno 6 6 0 6 18 Erzsébet Édes
Patrik Šabík 2. G. A. Vrábla, Levice 6 6 0 6 18 Ľubica Kovácsová
Orsolya Záhorská 2. G. J. Szondyho s VJM, Šahy 6 6 0 6 18 Géza Kiss, Zoltán Gyenes
6. Benedek Zoltán Veres 2. G. H. Selyeho, Komárno 6 5 0 6 17 Erzsébet Édes
7. Bernadett Bödők 2. G. H. Selyeho, Komárno 4 1 6 5 16 Erzsébet Édes, Zuzana Záhorszká
Kristóf Kovács 2. G. H. Selyeho, Komárno 6 6 0 4 16 Erzsébet Édes
9. Márton Csaplár 2. G. H. Selyeho, Komárno 5 6 1 3 15 Erzsébet Édes
Adam Kuny 2. G. A. Vrábla, Levice 6 6 0 3 15 Ľubica Kovácsová
11. Pavol Dávid 2. G. Párovská, Nitra 6 3 0 5 14 Miloš Bíro
Andrej Tomáš Homolya 2. G. H. Selyeho, Komárno 6 0 3 5 14 Erzsébet Édes
Dóra Slezák 2. G. H. Selyeho, Komárno 4 6 0 4 14 Erzsébet Édes
Samuel Tóth 2. G. Golianova, Nitra 4 4 1 5 14 Magdaléna Šonkoľová
15. Peter Macák 2. G. Párovská, Nitra 5 6 0 2 13 Miloš Bíro
Jakub Uher 2. G. Párovská, Nitra 3 4 0 6 13 Miloš Bíro
Petra Zaťková 2. G. Golianova, Nitra 3 6 0 4 13 Jana Pechová
18. Barbara Borváková 2. G. H. Selyeho, Komárno 5 0 1 5 11 Erzsébet Édes
Ondrej Knížat 2. G. Párovská, Nitra 3 2 0 6 11 Miloš Bíro
20. Jakub Gago 2. G. Bernolákova, Šurany 3 2 1 4 10 Zuzana Demová
Soňa Chowaniecová 2. G. Golianova, Nitra 3 6 0 1 10 Jana Pechová
Matúš Královič 2. G. Párovská, Nitra 0 4 0 6 10 Miloš Bíro
Lukáš Kubis 2. G. Párovská, Nitra 4 1 0 5 10 Miloš Bíro
Richard Prček 2. G. Golianova, Nitra 3 6 1 0 10 Erika Miková
ostatní riešitelia
25. Jaroslav Harag 2. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 4 2 0 3 9
26. Martin Drlík 2. G. Párovská, Nitra 0 3 0 5 8
Sámuel Halász 2. G. H. Selyeho, Komárno 1 2 1 4 8
Matúš Mesároš 2. G. A. Vrábla, Levice 4 3 1 0 8
Jakub Vrchovský 2. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 3 1 0 4 8
30. Samuel Hlavatý 2. Piaristické gymn. sv. J. Kalazanského, Nitra 2 4 0 1 7
Samuel Petráš 2. G. Bernolákova, Šurany 3 2 2 0 7
32. Michal Ján Kytlic 2. G. Golianova, Nitra 3 2 1 0 6
33. Samuel Šmátrala 2. Piaristické gymn. sv. J. Kalazanského, Nitra 0 1 1 3 5
34. Šimon Vavro 2. G. Golianova, Nitra 0 2 2 0 4
35. Igor Čurilla 2. Piaristické gymn. sv. J. Kalazanského, Nitra 0 0 0 2 2
36. Bernadett Baloghová 2. G. Bernolákova, Šurany 0 0 0 0 0
Zuzana Fraňová 2. G. Mládežnícka, Šahy 0 0 0 0 0