| meno | škola | 1. | 2. | 3. | ∑ | tútor |
úspešní riešitelia |
1. |
Tobias Droba |
ZŠ s MŠ, Ulica pod Chočom 550, Lisková |
5 |
5 |
3 |
13 |
Mgr. Jana Forgáčová |
2. |
Alžbeta Schniererová |
ZŠ Andreja Hlinku, Černovských martýrov 29/ 8406, 034 06 Ružomberok-Černová, adresa telocvične:, Černovských martýrov 8679, adresa školskej jedálne:, A. Hlinku 8264 |
6 |
6 |
0 |
12 |
Jana Papčová |
3. |
Samuel Trifonov |
ZŠ s MŠ, Ulica pod Chočom 550, Lisková |
5 |
6 |
0 |
11 |
Mgr. Jana Forgáčová |
4. |
Petra Pačinová |
ZŠ, Klačno 4/2201, Ružomberok |
5 |
4 |
0 |
9 |
Zuzana Dugátová |
ostatní riešitelia |
5. |
Michal Florek |
ZŠ, Klačno 4/2201, Ružomberok |
1 |
6 |
0 |
7 |
Vladimíra Filippová |
|
Debora Palúchová |
ZŠ Bystrická cesta, Elokované pracovisko Dončova 4, Ružomberok |
6 |
1 |
0 |
7 |
Daniela Babicová |
7. |
Nina Bažíková |
ZŠ Andreja Hlinku, Černovských martýrov 29/ 8406, 034 06 Ružomberok-Černová, adresa telocvične:, Černovských martýrov 8679, adresa školskej jedálne:, A. Hlinku 8264 |
0 |
6 |
0 |
6 |
Jana Papčová |
|
Yusuf Butt |
ZŠ, Klačno 4/2201, Ružomberok |
0 |
6 |
0 |
6 |
Zuzana Dugátová |
9. |
Adam Šlachta |
ZŠ, Klačno 4/2201, Ružomberok |
0 |
5 |
0 |
5 |
Vladimíra Filippová |
|
Maxim Urban |
ZŠ Bystrická cesta, Elokované pracovisko Dončova 4, Ružomberok |
4 |
1 |
0 |
5 |
Daniela Babicová |
11. |
Karin Kubaljaková |
ZŠ, Sládkovičova 10, Ružomberok |
1 |
3 |
0 |
4 |
Mgr. Juraj Cádrik |
|
Pavol Papčo |
ZŠ Andreja Hlinku, Černovských martýrov 29/ 8406, 034 06 Ružomberok-Černová, adresa telocvične:, Černovských martýrov 8679, adresa školskej jedálne:, A. Hlinku 8264 |
1 |
3 |
0 |
4 |
Jana Papčová |
|
Jakub Rázga |
ZŠ, Sládkovičova 10, Ružomberok |
1 |
3 |
0 |
4 |
Mgr. Juraj Cádrik |
|
Ján Záhradník |
ZŠ s MŠ Liptovská Teplá, Hlinisko 320 |
1 |
3 |
0 |
4 |
Mgr. Jana Kuricová |
15. |
Rudolf Beluš |
ZŠ sv. Vincenta, Nám. A. Hlinku 1145/22, Ružomberok |
0 |
3 |
0 |
3 |
Jana Gabúlová |
|
Tereza Brožová |
ZŠ s MŠ Likavka, Školská 480, 034 95 Likavka |
0 |
3 |
0 |
3 |
Mgr. Marek Jurčo |
|
Sami Erdogan |
ZŠ Andreja Hlinku, Černovských martýrov 29/ 8406, 034 06 Ružomberok-Černová, adresa telocvične:, Černovských martýrov 8679, adresa školskej jedálne:, A. Hlinku 8264 |
0 |
3 |
0 |
3 |
Jana Papčová |
|
Ema Hatalová |
ZŠ Andreja Hlinku, Černovských martýrov 29/ 8406, 034 06 Ružomberok-Černová, adresa telocvične:, Černovských martýrov 8679, adresa školskej jedálne:, A. Hlinku 8264 |
0 |
3 |
0 |
3 |
Jana Papčová |
|
Martina Kútniková |
ZŠ s MŠ Liptovská Teplá, Hlinisko 320 |
1 |
2 |
0 |
3 |
Mgr. Jana Kuricová |
|
Michaela Mokošová |
ZŠ s MŠ Likavka, Školská 480, 034 95 Likavka |
0 |
3 |
0 |
3 |
Mgr. Marek Jurčo |
|
Michaela Rapošová |
ZŠ, Klačno 4/2201, Ružomberok |
0 |
3 |
0 |
3 |
Zuzana Dugátová |
22. |
Michal Macko |
ZŠ sv. Vincenta, Nám. A. Hlinku 1145/22, Ružomberok |
0 |
2 |
0 |
2 |
Jana Gabúlová |
23. |
Samuel Halička |
ZŠ s MŠ, Lúčky 521 |
0 |
1 |
0 |
1 |
Ivana Holbusová |
|
Emma Gloria Hernándezová |
ZŠ, Sládkovičova 10, Ružomberok |
0 |
1 |
0 |
1 |
Mgr. Juraj Cádrik |
|
Eliška Chylová |
ZŠ Andreja Hlinku, Černovských martýrov 29/ 8406, 034 06 Ružomberok-Černová, adresa telocvične:, Černovských martýrov 8679, adresa školskej jedálne:, A. Hlinku 8264 |
0 |
1 |
0 |
1 |
Jana Papčová |
26. |
Michal Buchta |
ZŠ Andreja Hlinku, Černovských martýrov 29/ 8406, 034 06 Ružomberok-Černová, adresa telocvične:, Černovských martýrov 8679, adresa školskej jedálne:, A. Hlinku 8264 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Jana Papčová |
|
Tomáš Marenčík |
ZŠ Bystrická cesta, Elokované pracovisko Dončova 4, Ružomberok |
0 |
0 |
0 |
0 |
Daniela Babicová |
|
Samuel Vierik |
ZŠ Andreja Hlinku, Černovských martýrov 29/ 8406, 034 06 Ružomberok-Černová, adresa telocvične:, Černovských martýrov 8679, adresa školskej jedálne:, A. Hlinku 8264 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Jana Papčová |