| meno | škola | 1. | 2. | 3. | ∑ | tútor |
úspešní riešitelia |
1. |
Samuel Nekoranec |
ZŠ Andreja Hlinku, Černovských martýrov 29/ 8406, 034 06 Ružomberok-Černová, adresa telocvične:, Černovských martýrov 8679, adresa školskej jedálne:, A. Hlinku 8264 |
4 |
4 |
6 |
14 |
Čončolová Jana |
2. |
František Rončák |
ZŠ Andreja Hlinku, Černovských martýrov 29/ 8406, 034 06 Ružomberok-Černová, adresa telocvične:, Černovských martýrov 8679, adresa školskej jedálne:, A. Hlinku 8264 |
5 |
6 |
0 |
11 |
Čončolová Jana |
3. |
Matúš Beluš |
ZŠ s MŠ Jozefa Hanulu, Školská ulica 927/2, 034 84 Liptovské Sliače |
0 |
6 |
4 |
10 |
Zuzana Nemčeková |
|
Gregor Hrčka |
ZŠ s MŠ, Ulica pod Chočom 550, Lisková |
3 |
6 |
1 |
10 |
Mgr. Lucia Cádriková |
|
Nela Stančoková |
Gymn. Ružomberok, Š. Moyzesa 21 |
6 |
4 |
0 |
10 |
Mgr. K. Krajník |
6. |
Nicol Ingrid Okálová |
ZŠ, Zarevúca 18, Ružomberok |
3 |
6 |
0 |
9 |
Lucia Krivdová |
|
Veronika Popelková |
ZŠ, Zarevúca 18, Ružomberok |
4 |
5 |
0 |
9 |
Lucia Krivdová |
ostatní riešitelia |
8. |
Simona Jarošová |
ZŠ, Zarevúca 18, Ružomberok |
4 |
4 |
0 |
8 |
Anna Dutková |
|
Katarína Olosová |
ZŠ sv. Vincenta, Nám. A. Hlinku 1145/22, Ružomberok |
3 |
1 |
4 |
8 |
Jana Gabúlová |
10. |
Damián Frič |
ZŠ sv. Vincenta, Nám. A. Hlinku 1145/22, Ružomberok |
3 |
0 |
4 |
7 |
Jana Gabúlová |
|
Lukáš Kubernát |
ZŠ s MŠ Liptovská Teplá, Hlinisko 320 |
6 |
1 |
0 |
7 |
Mgr. Jana Kuricová |
|
Salome Kyseľová |
ZŠ, Zarevúca 18, Ružomberok |
3 |
4 |
0 |
7 |
Lucia Krivdová |
13. |
Tomáš Buc |
Gymn. sv. Andreja, Námestie A. Hlinku 5, 034 01 Ružomberok |
0 |
2 |
4 |
6 |
Tatiana Škapcová |
|
Tomáš Sliacky |
ZŠ s MŠ Jozefa Hanulu, Školská ulica 927/2, 034 84 Liptovské Sliače |
0 |
6 |
0 |
6 |
Zuzana Nemčeková |
15. |
Adam Faga |
ZŠ Bystrická cesta 14, Ružomberok |
0 |
5 |
0 |
5 |
Tatiana Papčová |
|
Tamara Golisová |
ZŠ, Zarevúca 18, Ružomberok |
4 |
1 |
0 |
5 |
Anna Dutková |
|
Alex Horňák |
ZŠ, Klačno 4/2201, Ružomberok |
0 |
5 |
0 |
5 |
Ján Gálik |
|
Liliana Sálusová |
ZŠ s MŠ Liptovská Teplá, Hlinisko 320 |
4 |
1 |
0 |
5 |
Mgr. Jana Kuricová |
19. |
Krištof Babic |
ZŠ sv. Vincenta, Nám. A. Hlinku 1145/22, Ružomberok |
4 |
0 |
0 |
4 |
Jana Gabúlová |
|
Oliver Bačkor |
ZŠ Andreja Hlinku, Černovských martýrov 29/ 8406, 034 06 Ružomberok-Černová, adresa telocvične:, Černovských martýrov 8679, adresa školskej jedálne:, A. Hlinku 8264 |
0 |
0 |
4 |
4 |
Čončolová Jana |
|
Maroš Kováč |
ZŠ, Zarevúca 18, Ružomberok |
3 |
1 |
0 |
4 |
Anna Dutková |
|
Slávka Tesárová |
ZŠ, Zarevúca 18, Ružomberok |
0 |
4 |
0 |
4 |
Lucia Krivdová |
23. |
Šimon Mišata |
Súkromná ZŠ, Štiavnická cesta 80, 034 01 Ružomberok |
2 |
0 |
1 |
3 |
Zuzana Baloghová |
24. |
Jakub Adamčiak |
ZŠ, Sládkovičova 10, Ružomberok |
2 |
0 |
0 |
2 |
Mgr. Alena Mihaľová |
|
Ema Bobeková |
ZŠ Bystrická cesta 14, Ružomberok |
2 |
0 |
0 |
2 |
Silvia Matejková |
|
Adam Jacko |
ZŠ, Klačno 4/2201, Ružomberok |
2 |
0 |
0 |
2 |
Ján Gálik |
|
Tomáš Potkan |
ZŠ, Sládkovičova 10, Ružomberok |
2 |
0 |
0 |
2 |
Mgr. Alena Mihaľová |
|
Samuel Škapec |
ZŠ sv. Vincenta, Nám. A. Hlinku 1145/22, Ružomberok |
1 |
1 |
0 |
2 |
Jana Gabúlová |
29. |
Adrian Ilko |
ZŠ, Zarevúca 18, Ružomberok |
0 |
1 |
0 |
1 |
Lucia Krivdová |
|
Lilian Lauková |
ZŠ, Klačno 4/2201, Ružomberok |
0 |
0 |
1 |
1 |
Ján Gálik |
|
Sebastián Lubelec |
ZŠ, Klačno 4/2201, Ružomberok |
0 |
1 |
0 |
1 |
Ján Gálik |
|
Ruben Martin Roštek |
ZŠ sv. Vincenta, Nám. A. Hlinku 1145/22, Ružomberok |
0 |
1 |
0 |
1 |
Jana Gabúlová |
33. |
Radovan Bažík |
ZŠ Bystrická cesta, Elokované pracovisko Dončova 4, Ružomberok |
0 |
0 |
0 |
0 |
Jankovičová |
|
Tadeáš Garaj |
ZŠ sv. Vincenta, Nám. A. Hlinku 1145/22, Ružomberok |
0 |
0 |
0 |
0 |
Jana Gabúlová |
|
Benjamin Jozef Kocsis |
Gymn. Ružomberok, Š. Moyzesa 21 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Mgr. K. Krajník |
|
Lucia Macková |
ZŠ, Zarevúca 18, Ružomberok |
0 |
0 |
0 |
0 |
Lucia Krivdová |
|
Rastislav Trnovský |
ZŠ, Klačno 4/2201, Ružomberok |
0 |
0 |
0 |
0 |
Ján Gálik |