logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
skryť staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
 
 

Poradia MO, 52. ročník (školský rok 2002/2003)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPS
IMO
 

IMO (adresa na zdieľanie: )
(7.19. 7. 2003, Japonsko, Tokio)

menoročník, škola1.2.3.4.5.6.cena
Péter Koltai 4. G. H. Selyeho, Komárno 5 3 0 7 0 0 15 bronz
Tomáš Váňa 3. G. M. Rúfusa, Žiar nad Hronom 7 2 0 2 3 0 14 bronz
Michal Burger 3. G. Grösslingová, Bratislava 7 3 0 2 1 0 13 bronz
František Simančík 2. G. Grösslingová, Bratislava 7 2 0 3 1 0 13 bronz
Jakub Závodný 3. G. Grösslingová, Bratislava 7 1 0 3 1 0 12 ČU
Hana Budáčová 3. G. B. S.-Timravy, Lučenec 1 1 0 7 1 0 10 ČU

Výsledky krajín zúčastňujúcich sa MEMO:
(zdroj: http://imo-official.org)

menoštát sort1.2.3.4.5.6.cena
12. – 15. Christian Reiher Nemecko 7 7 7 7 1 7 36 zlato
29. – 37. Marcin Pilipczuk Poľsko 7 7 0 7 7 1 29 zlato
29. – 37. Béla András Rácz Maďarsko 7 7 0 7 7 1 29 zlato
38. – 45. Paweł Januszewski Poľsko 7 7 0 7 7 0 28 striebro
46. – 47. Demeter Kiss Maďarsko 7 7 0 7 1 5 27 striebro
59. – 68. Péter Pál Pach Maďarsko 7 7 0 7 1 1 23 striebro
69. – 82. Endre Csóka Maďarsko 7 3 3 7 2 0 22 striebro
83. – 92. Aleksander Zabłocki Poľsko 7 7 0 7 0 0 21 striebro
93. – 97. Richard Bamler Nemecko 7 2 0 7 2 2 20 striebro
93. – 97. Jan Moláček Česká rep. 5 7 0 7 1 0 20 striebro
98. – 106. Michael Tyomkyn Nemecko 7 3 0 7 1 1 19 striebro
107. – 123. Rudi Mrazović Chorvátsko 7 3 0 7 1 0 18 bronz
124. – 137. Marko Živković Chorvátsko 0 3 0 7 7 0 17 bronz
138. – 162. Albert Tihamér Kocsis Maďarsko 7 0 0 7 1 1 16 bronz
138. – 162. Jaromír Kuben Česká rep. 7 1 0 7 1 0 16 bronz
163. – 178. Peter Eberhard Nemecko 0 7 0 7 1 0 15 bronz
163. – 178. Péter Koltai Slovensko 5 3 0 7 0 0 15 bronz
179. – 196. Pavel Kocourek Česká rep. 0 7 0 7 0 0 14 bronz
179. – 196. Matas Sileikis Litva 5 1 0 7 1 0 14 bronz
179. – 196. Andrius Stankevicius Litva 7 0 0 7 0 0 14 bronz
179. – 196. Tomáš Váňa Slovensko 7 2 0 2 3 0 14 bronz
197. – 210. Michal Burger Slovensko 7 3 0 2 1 0 13 bronz
197. – 210. Mario Flajšlik Chorvátsko 7 3 0 3 0 0 13 bronz
197. – 210. František Simančík Slovensko 7 2 0 3 1 0 13 bronz
211. – 230. Markus Riegler Rakúsko 7 3 0 0 2 0 12 ČU
211. – 230. Alex Schreiber Nemecko 2 2 7 0 1 0 12 ČU
211. – 230. Jakub Závodný Slovensko 7 1 0 3 1 0 12 ČU
231. – 246. Vítězslav Kala Česká rep. 7 0 0 3 1 0 11 ČU
231. – 246. Clemens Koppensteiner Rakúsko 7 1 0 2 1 0 11 ČU
231. – 246. Dijana Kreso Chorvátsko 0 3 0 7 1 0 11 ČU
231. – 246. Zoltán Nagy Maďarsko 7 3 0 0 1 0 11 ČU
231. – 246. Tvrtko Tadić Chorvátsko 2 1 0 7 1 0 11 ČU
247. – 268. Hana Budáčová Slovensko 1 1 0 7 1 0 10 ČU
247. – 268. Friedrich Feuerstein Nemecko 0 3 0 7 0 0 10 ČU
247. – 268. Michał Lasoń Poľsko 2 0 0 7 0 1 10 ČU
247. – 268. Miljen Mikić Chorvátsko 2 1 0 7 0 0 10 ČU
247. – 268. Janez Šter Slovinsko 0 3 0 7 0 0 10 ČU
269. – 291. Pavel Čížek Česká rep. 7 1 0 0 1 0 9 ČU
269. – 291. Marek Krčál Česká rep. 7 0 0 2 0 0 9 ČU
292. – 319. Zymantas Darbenas Litva 0 1 0 7 0 0 8 ČU
292. – 319. Alex Maier Švajčiarsko 7 1 0 0 0 0 8 ČU
292. – 319. Witold Rębacz Poľsko 0 1 0 7 0 0 8 ČU
292. – 319. Paulius Šarka Litva 7 0 0 1 0 0 8 ČU
320. – 338. Stefan Takacs Rakúsko 7 0 0 0 0 0 7 ČU
339. – 345. Kamil Duszenko Poľsko 2 3 0 0 0 1 6
346. – 362. Julian Kellerhals Švajčiarsko 2 0 0 3 0 0 5
346. – 362. Markus Sprecher Švajčiarsko 2 2 0 1 0 0 5
363. – 385. Ignas Budvytis Litva 0 3 0 0 1 0 4
363. – 385. Reto Locher Švajčiarsko 2 2 0 0 0 0 4
363. – 385. Nik Stopar Slovinsko 0 3 0 1 0 0 4
386. – 401. Jan Pöschko Rakúsko 2 1 0 0 0 0 3
386. – 401. Michael Razen Rakúsko 0 1 0 2 0 0 3
402. – 426. Ana Devic Švajčiarsko 0 0 0 2 0 0 2
402. – 426. Rok Končina Slovinsko 0 1 0 0 1 0 2
402. – 426. Ivo List Slovinsko 2 0 0 0 0 0 2
402. – 426. Thomas Rast Švajčiarsko 2 0 0 0 0 0 2
402. – 426. Thomas Takacs Rakúsko 0 1 0 0 1 0 2
427. – 445. Jonas Kubilius Litva 0 0 0 1 0 0 1
446. – 457. Mitja Trampuš Slovinsko 0 0 0 0 0 0 0
446. – 457. Janoš Vidali Slovinsko 0 0 0 0 0 0 0
štátúlohyceny
1. 2. 3. 4. 5. 6. Z S B ČU
Maďarsko 42 27 3 35 13 8 128 1 3 1 1
Nemecko 23 24 14 35 6 10 112 1 2 1 2
Poľsko 25 25 0 35 14 3 102 1 2 2
Chorvátsko 18 14 0 38 10 0 80 3 3
Česká rep. 33 16 0 26 4 0 79 1 2 3
Slovensko 34 12 0 24 7 0 77 4 2
Litva 19 5 0 23 2 0 49 2 2
Rakúsko 23 7 0 4 4 0 38 3
Švajčiarsko 15 5 0 6 0 0 26 1
Slovinsko 2 7 0 8 1 0 18 1