logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
skryť staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
 
 

Poradia MO, 52. ročník (školský rok 2002/2003)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPS
IMO
 

celoštátne kolo, kategória A (adresa na zdieľanie: )
(30. 3.2. 4. 2003, Prešov)

menoročník, škola1.2.3.4.5.6.tútor
víťazi
1. Tomáš Váňa IMO 3. G. M. Rúfusa, Žiar nad Hronom 7 7 7 7 7 0 35
Jakub Závodný IMO 3. G. Grösslingová, Bratislava 7 7 6 6 7 2 35
3. Michal Burger IMO 3. G. Grösslingová, Bratislava 7 7 7 2 7 3 33
4. František Simančík IMO 2. G. Grösslingová, Bratislava 7 7 1 7 7 1 30 Martin Kollár
5. Péter Koltai IMO 4. G. H. Selyeho, Komárno 7 1 7 6 7 0 28 István Keszegh
6. Hana Budáčová IMO 3. G. B. S.-Timravy, Lučenec 6 7 1 7 3 1 25
7. Miroslav Štolc 3. G. Párovská, Nitra 6 7 1 0 7 1 22 Ivan Teplička
8. Jaroslav Knebl 1. G. A. Bernoláka, Námestovo 6 5 0 5 5 0 21 Viera Kompanová
Sámuel Peres 3. G. Á. Vámbéryho, Dunajská Streda 7 7 0 0 6 1 21 Márta Pomichal
ďalší úspešní riešitelia
10. Róbert Birkus 3. G. Z. Kodálya, Galanta 7 0 1 4 7 0 19 József Mészáros, Anna Pék
11. Katarína Kittanová 3. G. Hubeného, Bratislava 1 6 1 0 5 5 18
12. Szilvia Bagócsi 3. G. H. Selyeho, Komárno 0 2 0 7 7 1 17 József Kalácska
13. Peter Augustín 3. G. M. R. Štefánika, Nové Mesto nad Váhom 6 1 1 1 7 0 16 Stankovičová
Lucia Komendová 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 7 1 0 0 7 1 16
15. Jakub Tekeľ 3. G. Jura Hronca, Bratislava 1 0 7 4 2 0 14
16. Michal Kesely 2. G. Párovská, Nitra 6 3 0 0 3 0 12 Ivan Teplička
17. Jozef Bodnár 2. G. Námestie padlých hrdinov, Fiľakovo 5 2 0 1 2 1 11
Katarína Kvašňáková 3. G. Konštantínova, Prešov 5 2 0 3 1 0 11 Slavomír Hrinko
Michal Rjaško 4. G. Daxnerova, Vranov nad Topľou 3 0 0 1 7 0 11 Martina Brunovská
ostatní riešitelia
20. Marcel Beno 2. G. Grösslingová, Bratislava 1 2 0 0 7 0 10 Martin Kollár
Ján Borsík 3. G. Poštová, Košice 6 0 0 0 4 0 10
Michal Ďuriš 2. G. Grösslingová, Bratislava 7 0 0 0 3 0 10 Martin Kollár
Tomáš Grešlík 3. G. P. Horova, Michalovce 2 1 0 0 7 0 10
Peter Rakyta 3. G. H. Selyeho, Komárno 7 2 0 0 1 0 10 József Kalácska
Peter Tar 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 3 0 0 1 0 10
Mirko Zibolen 4. G. V. Paulínyho-Tótha, Martin 7 0 0 1 2 0 10 Květoslava Štefániková
27. Peter Hudák 4. G. Alejová, Košice 7 0 0 0 1 1 9
Marek Jančuška 3. G. Párovská, Nitra 5 0 1 0 2 1 9 Ivan Teplička
Pavel Lacko 3. G. Hradná, Liptovský Hrádok 6 0 0 0 3 0 9 Marta Kotovová
30. Stanislava Sojáková 2. G. Jura Hronca, Bratislava 0 4 0 0 4 0 8 Juraj Földes
31. László Marák 4. G. H. Selyeho, Komárno 5 0 0 0 2 0 7 István Keszegh
Martin Vavrovič 4. G. Párovská, Nitra 0 0 5 0 1 1 7 Ivan Teplička
33. Miroslav Baláž 3. G. Jura Hronca, Bratislava 1 0 0 0 4 0 5
Martin Lysík 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 1 1 0 0 3 0 5
Tomáš Marcinko 3. G. Alejová, Košice 2 0 0 0 3 0 5
Peter Perešíni 1. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0 0 0 2 3 0 5
Milan Šatka 4. G. Hradná, Liptovský Hrádok 1 0 0 0 4 0 5
38. Martin Fiala 3. G. Grösslingová, Bratislava 0 1 1 1 1 0 4
39. Rastislav Oľhava 1. G. Alejová, Košice 0 0 1 0 2 0 3
Andor Pathó 3. G. H. Selyeho, Komárno 1 1 0 0 1 0 3 István Keszegh