logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
skryť staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (0%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I                         
BA II                         
BA III                         
BA IV                         
BA V                         
MA                         
PK                         
SC                         
BB BB                         
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC                         
PT                         
RA                         
RS                         
VK                         
ZC                         
ZH                         
ZV                         
KE GL                         
KE I                         
KE II                         
KE III                         
KE IV                         
KS                         
MI                         
RV                         
SN                         
SO                         
TV                         
NR KN                         
LV                         
NR                         
NZ                         
SA                         
TO                         
ZM                         
PO BJ                         
HE                         
KK                         
LE                         
ML                         
PO                         
PP                         
SB                         
SK                         
SL                         
SP                         
SV                         
VT                         
TN BN                         
IL                         
MY                         
NM                         
PB                         
PD                         
PE                         
PU                         
TN                         
TT DS                         
GA                         
HC                         
PN                         
SE                         
SI                         
TT                         
ZA BY                         
CA                         
DK                         
KM                         
LM                         
MT                         
NO                         
RK                         
TR                         
TS                         
ZA                         
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 52. ročník (školský rok 2002/2003)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPS
IMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória B, kraj Bratislava (adresa na zdieľanie: )
(25. 3. 2003)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. František Simančík 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 6 6 24 Martin Kollár
Matej Vitásek 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 6 6 24 Martin Kollár
3. Michal Ďuriš 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 4 6 22 Martin Kollár
Stanislava Sojáková 2. G. Jura Hronca, Bratislava 4 6 6 6 22 Juraj Földes
5. Pavel Struhár 2. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 6 2 20 Tomanóczyová
6. Zuzana Labudová 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 1 6 6 19 Martin Kollár
7. Juraj Karabínoš 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 4 5 3 18 Zuzana Frková
Zuzana Trnovcová 2. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 5 1 18 František Kosper
9. Michal Gondár 2. G. Grösslingová, Bratislava 5 6 2 4 17 Zuzana Frková
10. Emília Absolonová 2. G. Grösslingová, Bratislava 4 6 5 1 16 Martin Kollár
Viktor Kubinec 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 2 2 6 16 Zuzana Frková
Ján Ruman 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 4 0 16 Martin Kollár
13. Lucia Stohlová 2. G. Grösslingová, Bratislava 2 1 6 6 15 Zuzana Frková
14. Michal Haluška 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 1 5 2 14 Zuzana Frková
Ivana Hlavatá 2. G. Jura Hronca, Bratislava 6 3 4 1 14 František Kosper
Kristína Hýroššová 2. G. sv. Františka Assiského, Malacky 6 2 4 2 14 Katarína Hušková
Juraj Meštánek 2. G. A. Einsteina, Bratislava 6 0 6 2 14 Vlasta Kolompárová
Silvio Michal 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 2 0 14 Zuzana Frková
19. Marcel Beno 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 0 3 4 13 Martin Kollár
Barbora Gallusová 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 4 1 2 13 Zuzana Frková
Ondrej Halgaš 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 1 0 6 13 Zuzana Frková
Peter Keppert 2. G. Grösslingová, Bratislava 5 5 3 0 13 Martin Kollár
Peter Mikula 2. G. sv. Uršule, Bratislava 6 0 6 1 13 Dana Kucharová
Ria Ruppeldtová 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 2 4 1 13 Zuzana Frková
Robert Smetana 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 1 6 0 13 Martin Kollár
Fedor Stadtrucker 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 3 4 0 13 Zuzana Frková
Rudolf Starovský 2. G. sv. Uršule, Bratislava 6 1 4 2 13 Dana Kucharová
Jozef Székely 2. G. L. Novomeského, Bratislava 6 4 2 1 13 Jana Bartkovjaková
29. Zuzana Burjanová 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 2 4 0 12 Martin Kollár
Tomáš Fabšič 2. G. J. Papánka, Bratislava 1 0 6 5 12 Stančíková
Peter Jurecký 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 2 2 2 12 Zuzana Frková
Zuzana Masárová 2. G. Bilíkova, Bratislava 1 6 4 1 12 Alžbeta Hasonová
Ivana Švihranová 1. Obchodná akadémia I. Karvaša, Bratislava 1 1 4 6 12
34. Maroš Bajtoš 2. G. Jura Hronca, Bratislava 5 0 6 0 11
Michal Holub 2. G. Jura Hronca, Bratislava 4 2 5 0 11 Tomanóczyová
Šimon Horáček 2. G. Grösslingová, Bratislava 4 3 4 0 11 Martin Kollár
Lucia Poljaková 2. G. J. Papánka, Bratislava 6 1 4 0 11 Anna Kormanová
Jakub Trizuljak 2. G. Matky Alexie, Bratislava 3 2 5 1 11
39. Marko Cagalinec 2. G. Grösslingová, Bratislava 3 5 0 2 10 Zuzana Frková
Denis Donauer 2. G. Jura Hronca, Bratislava 6 1 3 0 10 František Kosper
Veronika Lacková 2. G. Jura Hronca, Bratislava 6 1 0 3 10 František Kosper
Hung Nguyen Phuoc 2. G. Grösslingová, Bratislava 2 1 6 1 10 Martin Kollár
ostatní riešitelia
43. Július Bero 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 0 1 2 9 Martin Kollár
Vojtech Villaris 2. G. Jura Hronca, Bratislava 4 1 3 1 9 Tomanóczyová
45. Zuzana Boušková 2. G. Jura Hronca, Bratislava 5 0 3 0 8 Tomanóczyová
Martina Brezová 2. G. Grösslingová, Bratislava 4 0 4 0 8 Martin Kollár
Katarína Pašeková 2. G. Matky Alexie, Bratislava 5 2 1 0 8
Peter Pokojný 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 0 2 0 8 Zuzana Frková
Radoslav Polakovič 2. G. sv. Uršule, Bratislava 6 2 0 0 8 Dana Kucharová
Matúš Stanovský 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 0 0 2 8 Martin Kollár
Michal Valiga 2. G. Bilíkova, Bratislava 5 0 2 1 8 Elena Kubáčková
Milan Valla 2. G. Jura Hronca, Bratislava 6 0 2 0 8
Rastislav Vaško 2. G. J. Papánka, Bratislava 6 2 0 0 8 Mária Butková
54. Daniel Igaz 2. G. Jura Hronca, Bratislava 0 2 5 0 7 Tomanóczyová
Vladislav Štefanec 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 1 0 0 7 Martin Kollár
Andrea Štefánková 2. G. Jura Hronca, Bratislava 4 1 2 0 7 František Kosper
57. Peter Kotvan 2. G. Jura Hronca, Bratislava 5 1 0 0 6 Tomanóczyová
Martin Králik 2. G. L. Novomeského, Bratislava 2 0 4 0 6 Jana Bartkovjaková
Michal Maričák 2. G. J. Papánka, Bratislava 2 1 3 0 6 Stančíková
Martin Valacsai 2. G. Jura Hronca, Bratislava 0 1 4 1 6
Dana Výžinkárová 2. G. Grösslingová, Bratislava 0 1 4 1 6 Martin Kollár
62. Erika Erdélyiová 2. G. s VJM Dunajská, Bratislava 4 0 0 1 5 Márta Kováts
Martin Reich 2. G. J. Papánka, Bratislava 1 4 0 0 5 Mária Butková
Peter Študent 2. G. Grösslingová, Bratislava 0 0 5 0 5 Martin Kollár
65. Pavol Dobrucký 2. G. sv. Uršule, Bratislava 4 0 0 0 4 Dana Kucharová
66. Petra Jursová 2. G. sv. Františka Assiského, Malacky 1 1 0 1 3 Katarína Hušková
Martin Pavlačka 2. G. F. G. Lorcu, Bratislava 1 2 0 0 3 Darina Jurčová
68. Darina Graczová 2. G. Jura Hronca, Bratislava 0 1 1 0 2
Monika Gujberová 2. G. A. M. Szencziho, Senec 1 1 0 0 2 Mészáros
70. Ivana Ertlová 2. SŠ Tilgnerova, Bratislava 1 0 0 0 1