logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
skryť staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
 
 

Poradia MO, 53. ročník (školský rok 2003/2004)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPS
IMO
 

celoštátne kolo, kategória A (adresa na zdieľanie: )
(28.31. 3. 2004, Trenčín)

menoročník, škola1.2.3.4.5.6.tútor
víťazi
1. Jozef Bodnár IMO 3. G. Námestie padlých hrdinov, Fiľakovo 7 7 7 7 7 7 42
Ondrej Budáč IMO 2. G. B. S.-Timravy, Lučenec 7 7 7 7 7 7 42
Tomáš Váňa IMO 4. G. M. Rúfusa, Žiar nad Hronom 7 7 7 7 7 7 42
4. František Simančík IMO 3. G. Grösslingová, Bratislava 7 7 7 7 4 7 39
5. Peter Černo IMO 3. G. Ľ. Štúra, Trenčín 6 2 7 7 7 7 36 Mária Bendová
6. Hana Budáčová IMO 4. G. B. S.-Timravy, Lučenec 7 3 7 7 4 7 35
7. Daniel Božík 3. G. Jura Hronca, Bratislava 6 7 7 7 5 1 33
Tamás Mészáros 3. G. M. Fazekasa, Budapešť 7 0 7 7 5 7 33 Éva Vataščin
Martin Molnár 4. G. A. Vrábla, Levice 1 7 7 7 6 5 33 Vladimír Tóth
10. Rastislav Lenhardt 4. G. Jura Hronca, Bratislava 6 7 3 7 7 2 32
ďalší úspešní riešitelia
11. Marek Jančuška 4. G. Párovská, Nitra 7 0 7 4 6 7 31 Ivan Teplička
12. Jaroslav Knebl 2. G. A. Bernoláka, Námestovo 1 1 7 7 7 7 30 Viera Kompanová
Michal Sudolský 1. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 2 7 6 7 6 2 30
14. Stanislava Sojáková 3. G. Jura Hronca, Bratislava 3 7 0 7 7 5 29
15. Tomáš Osička 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 7 7 6 1 4 3 28
Miroslav Štolc 4. G. Párovská, Nitra 7 4 0 7 7 3 28 Ivan Teplička
17. István Estélyi 2. G. Z. Kodálya, Galanta 3 7 0 7 6 4 27 József Mészáros, Pósa
Jakub Imriška 2. G. Jura Hronca, Bratislava 2 7 3 6 7 2 27
Katarína Kvašňáková 4. G. Konštantínova, Prešov 7 1 2 7 7 3 27 Slavomír Hrinko
Sámuel Peres 4. G. Á. Vámbéryho, Dunajská Streda 4 4 5 7 4 3 27 Márta Pomichal, József Mészáros
ostatní riešitelia
21. Szilvia Bagócsi 4. G. H. Selyeho, Komárno 6 7 2 3 7 1 26 József Kalácska
Róbert Pathó 4. G. Adyho, Štúrovo 1 2 4 7 5 7 26 Éva Vataščin
23. Lenka Kovalčinová 3. G. Poštová, Košice 6 1 0 7 4 7 25
24. Andrej Borsuk 2. G. Grösslingová, Bratislava 7 7 1 7 2 0 24
Michal Ďuriš 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 0 0 7 4 7 24
26. Róbert Birkus 4. G. Z. Kodálya, Galanta 7 7 0 7 1 1 23 József Mészáros, Pósa
Michal Kesely 3. G. Jura Hronca, Bratislava 2 7 0 6 7 1 23
Peter Perešíni 2. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 4 7 3 2 5 2 23
29. Lukáš Poláček 4. G. K. Štúra, Modra 2 7 0 7 5 1 22
30. Ivana Hlavatá 3. G. Jura Hronca, Bratislava 5 1 0 7 2 4 19
Lucia Komendová 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 2 3 7 3 0 4 19
Ľubomír Novák 2. G. Jura Hronca, Bratislava 2 7 0 2 4 4 19
Michal Takács 2. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 3 7 0 1 4 4 19
34. László Fekete 4. G. H. Selyeho, Komárno 5 7 0 2 2 2 18 József Kalácska
Peter Šepitka 3. G. V. Paulínyho-Tótha, Martin 7 2 1 0 1 7 18 Bibiana Bigošová
36. Michal Prusák 2. G. J. A. Raymana, Prešov 6 1 0 7 1 0 15 Zuzana Pinteková
37. Jana Podstupková 4. G. Grösslingová, Bratislava 4 0 2 7 1 0 14
38. Jakub Kováč 4. G. Jura Hronca, Bratislava 1 1 1 1 5 4 13
Tomáš Mánik 4. G. B. S.-Timravy, Lučenec 2 4 0 7 0 0 13
40. Rastislav Oľhava 2. G. Alejová, Košice 3 0 3 2 3 1 12