logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
skryť staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
 
 

Poradia MO, 54. ročník (školský rok 2004/2005)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPS
IMO
 

IMO (adresa na zdieľanie: )
(8.19. 7. 2005, Mexiko, Mérida)

menoročník, škola1.2.3.4.5.6.cena
Michal Burger 4. G. Grösslingová, Bratislava 1 7 0 7 7 7 29 striebro
Ondrej Budáč 3. G. B. S.-Timravy, Lučenec 7 1 0 7 7 2 24 striebro
František Simančík 4. G. Grösslingová, Bratislava 0 7 1 7 7 2 24 striebro
Jozef Bodnár 4. G. Námestie padlých hrdinov, Fiľakovo 7 7 0 7 0 2 23 striebro
Peter Černo 4. G. Ľ. Štúra, Trenčín 6 1 0 7 2 0 16 bronz
Jakub Závodný 4. G. Grösslingová, Bratislava 7 1 0 7 0 0 15 bronz

Výsledky krajín zúčastňujúcich sa MEMO:
(zdroj: http://imo-official.org)

menoštát sort1.2.3.4.5.6.cena
1. – 16. Peter Scholze Nemecko 7 7 7 7 7 7 42 zlato
21. – 22. Roland Paulin Maďarsko 7 7 7 7 7 3 38 zlato
29. – 34. František Konopecký Česká rep. 7 7 7 7 7 1 36 zlato
35. – 42. Balázs Strenner Maďarsko 7 7 0 7 7 7 35 zlato
43. – 45. Zsuzsanna Jankó Maďarsko 7 7 0 7 6 7 34 striebro
53. – 56. Christian Sattler Nemecko 2 7 1 7 7 7 31 striebro
57. – 64. Jaromír Kuben Česká rep. 7 7 0 7 7 2 30 striebro
65. – 71. Michal Burger Slovensko 1 7 0 7 7 7 29 striebro
72. – 88. Darij Grinberg Nemecko 7 7 0 7 7 0 28 striebro
72. – 88. Pavel Kocourek Česká rep. 7 7 0 7 7 0 28 striebro
72. – 88. Tomasz Kulczyński Poľsko 7 7 0 7 0 7 28 striebro
72. – 88. Gábor Steller Maďarsko 7 7 0 7 0 7 28 striebro
89. – 92. Márton Erdélyi Maďarsko 7 7 0 7 0 6 27 striebro
89. – 92. Markus Sprecher Švajčiarsko 7 3 7 7 3 0 27 striebro
93. – 99. Goran Dražić Chorvátsko 7 1 7 7 0 4 26 striebro
100. – 107. Gašper Zadnik Slovinsko 4 7 0 7 7 0 25 striebro
108. – 113. Ondrej Budáč Slovensko 7 1 0 7 7 2 24 striebro
108. – 113. František Simančík Slovensko 0 7 1 7 7 2 24 striebro
114. – 121. Jozef Bodnár Slovensko 7 7 0 7 0 2 23 striebro
114. – 121. Daniel Harrer Nemecko 2 7 0 7 7 0 23 striebro
122. – 130. Daumilas Ardickas Litva 7 7 0 7 0 1 22 bronz
122. – 130. Marek Pechal Česká rep. 7 7 0 1 7 0 22 bronz
122. – 130. Michał Pilipczuk Poľsko 1 0 7 7 7 0 22 bronz
131. – 138. Georg Schönherr Nemecko 0 7 0 7 0 7 21 bronz
144. – 155. Máté Mánfay Maďarsko 7 3 0 2 7 0 19 bronz
144. – 155. Rudi Mrazović Chorvátsko 4 7 0 1 7 0 19 bronz
144. – 155. Thomas Takacs Rakúsko 3 7 0 7 2 0 19 bronz
156. – 174. Jakub Opršal Česká rep. 7 7 0 2 2 0 18 bronz
156. – 174. Christopher Wulff Nemecko 7 1 0 2 7 1 18 bronz
175. – 190. Michael Moßhammer Rakúsko 1 7 0 7 0 2 17 bronz
191. – 206. Peter Černo Slovensko 6 1 0 7 2 0 16 bronz
207. – 224. Nikola Grubišić Chorvátsko 7 1 0 7 0 0 15 bronz
207. – 224. Simon Schuler Švajčiarsko 0 7 0 1 0 7 15 bronz
207. – 224. Wojciech Śmietanka Poľsko 0 7 0 2 0 6 15 bronz
207. – 224. Jakub Závodný Slovensko 7 1 0 7 0 0 15 bronz
225. – 237. Nadbor Drozd Poľsko 6 1 0 0 7 0 14 bronz
225. – 237. Tomasz Warszawski Poľsko 0 0 0 7 7 0 14 bronz
243. – 248. Piotr Achinger Poľsko 7 2 0 2 1 0 12 bronz
249. – 260. Aistis Atminas Litva 2 1 0 7 0 1 11 ČU
249. – 260. Bernhard Kiniger Rakúsko 3 1 0 7 0 0 11 ČU
261. – 276. Peter Gila Rakúsko 1 7 0 1 0 1 10 ČU
261. – 276. Volodymyr Serbinenko Švajčiarsko 0 3 0 7 0 0 10 ČU
261. – 276. Kristina Ana Škreb Chorvátsko 1 1 0 7 1 0 10 ČU
261. – 276. Špela Špenko Slovinsko 3 0 0 7 0 0 10 ČU
277. – 295. Toni Baržić Chorvátsko 0 7 0 1 1 0 9 ČU
277. – 295. Vaida Dovydenaite Litva 0 1 0 7 1 0 9 ČU
277. – 295. Jakob Preininger Rakúsko 1 1 0 7 0 0 9 ČU
296. – 321. Yimin Ge Rakúsko 0 1 0 5 2 0 8
296. – 321. Simon David Hasenfratz Švajčiarsko 0 1 0 7 0 0 8 ČU
296. – 321. Federico Cesar Sequeda Sanclemente Švajčiarsko 0 7 0 1 0 0 8 ČU
322. – 327. David Gajser Slovinsko 0 0 0 7 0 0 7 ČU
322. – 327. Vytautas Stepanauskas Litva 0 0 0 7 0 0 7 ČU
341. – 355. Jaroslav Hančl Česká rep. 2 0 0 1 2 0 5
368. – 395. Matjaž Berčič Slovinsko 1 1 0 1 0 0 3
368. – 395. Urban Jezernik Slovinsko 0 0 1 1 1 0 3
368. – 395. Stanislav Surin Litva 2 1 0 0 0 0 3
368. – 395. Katja Trinajstić Chorvátsko 0 1 0 1 1 0 3
396. – 444. Le Thanh Tu Nguyen Švajčiarsko 1 0 0 1 0 0 2
445. – 485. Vytautas Gruslys Litva 0 0 0 1 0 0 1
445. – 485. Sara Kališnik Slovinsko 1 0 0 0 0 0 1
štátúlohyceny
1. 2. 3. 4. 5. 6. Z S B ČU
Maďarsko 42 38 7 37 27 30 181 2 3 1
Nemecko 25 36 8 37 35 22 163 1 3 2
Česká rep. 37 35 7 25 32 3 139 1 2 2
Slovensko 28 24 1 42 23 13 131 4 2
Poľsko 21 17 7 25 22 13 105 1 5
Chorvátsko 19 18 7 24 10 4 82 1 2 2
Rakúsko 9 24 0 34 4 3 74 2 3
Švajčiarsko 8 21 7 24 3 7 70 1 1 3
Litva 11 10 0 29 1 2 53 1 3
Slovinsko 9 8 1 23 8 0 49 1 2