logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
skryť staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

Poradia MO, 54. ročník (školský rok 2004/2005)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPS
IMO
 

celoštátne kolo, kategória A (adresa na zdieľanie: )
(3.6. 4. 2005, Michalovce)

menoročník, škola1.2.3.4.5.6.tútor
víťazi
1. Michal Burger IMO 4. G. Grösslingová, Bratislava 7 7 1 6 7 7 35
2. Ondrej Budáč IMO 3. G. B. S.-Timravy, Lučenec 5 7 7 7 7 1 34
3. Jakub Závodný IMO 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 7 5 6 2 7 33
4. František Simančík IMO 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 7 2 7 6 0 28
5. Jozef Bodnár IMO 4. G. Námestie padlých hrdinov, Fiľakovo 3 5 1 7 7 1 24
Peter Černo IMO 4. G. Ľ. Štúra, Trenčín 6 7 1 6 3 1 24 Dagmar Mikulášová
Tamás Mészáros 4. G. M. Fazekasa, Budapešť 7 3 1 6 7 0 24 Éva Vataščin, Laczkó
Anton Repko 4. G. sv. Mikuláša, Prešov 7 6 2 5 4 0 24 Judita Bujdosóová
ďalší úspešní riešitelia
9. Andrej Borsuk 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 7 1 3 6 0 23
István Estélyi 3. G. Z. Kodálya, Galanta 6 3 2 6 6 0 23 S. Dobos, József Mészáros, Pósa
Jaroslav Knebl 3. G. A. Bernoláka, Námestovo 6 6 3 7 1 0 23
Peter Perešíni 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 7 7 1 7 1 0 23
13. Michal Ďuriš 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 3 2 7 4 0 22
Stanislava Sojáková 4. G. Jura Hronca, Bratislava 1 6 1 7 6 1 22
15. Marcela Hrdá 3. G. Jura Hronca, Bratislava 3 7 1 3 7 0 21
16. Ján Mikuláš 3. G. B. S.-Timravy, Lučenec 1 7 3 7 2 0 20
Rastislav Oľhava 3. G. Alejová, Košice 2 7 2 6 3 0 20
18. Daniel Božík 4. G. Jura Hronca, Bratislava 2 7 2 1 7 19
István Szentandrási 3. G. Z. Kodálya, Galanta 3 0 3 4 2 7 19 József Mészáros
ostatní riešitelia
20. Jakub Imriška 3. G. Jura Hronca, Bratislava 6 2 3 7 0 0 18
21. Ivan Kováč 4. G. Alejová, Košice 2 1 1 6 7 0 17
Milan Kurilla 4. G. Párovská, Nitra 2 1 1 4 6 3 17 Miloš Bíro
23. Martin Takáč 4. G. M. R. Štefánika, Nové Zámky 6 1 1 6 2 0 16 Mária Kršáková
24. Michal Takács 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 2 0 3 7 3 0 15
Slavomír Takáč 3. G. M. R. Štefánika, Nové Zámky 6 4 2 1 2 0 15 Mária Kršáková
26. Štefan Gurský 4. G. Jura Hronca, Bratislava 2 2 1 4 5 0 14
27. Michal Kunca 4. G. Alejová, Košice 2 3 1 4 3 0 13
28. Jakub Beran 3. G. Alejová, Košice 2 4 2 1 3 0 12
Kristián Kacz 3. G. H. Selyeho, Komárno 1 4 1 4 2 0 12
30. Štefan Ruska 4. G. Alejová, Košice 2 1 2 4 2 0 11
31. Ľubomír Novák 3. G. Jura Hronca, Bratislava 1 1 1 3 4 0 10
Pavel Struhár 4. G. Jura Hronca, Bratislava 6 1 0 3 10
Vladislav Ujházi 1. G. P. J. Šafárika, Rožňava 2 3 1 2 2 0 10
34. Ivana Hlavatá 4. G. Jura Hronca, Bratislava 2 5 1 1 0 0 9
35. Michal Kesely 4. G. Jura Hronca, Bratislava 2 1 1 1 3 0 8
Lenka Kovalčinová 4. G. Poštová, Košice 2 2 1 1 2 0 8
37. Martin Adamčík 4. G. Školská, Považská Bystrica 0 1 1 0 2 0 4 Miroslav Skladaný
Michal Kováčik 4. G. Veľká okružná, Žilina 2 1 0 0 1 0 4
39. Zuzana Molnárová 3. G. Alejová, Košice 1 1 1 0 0 0 3