logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
skryť staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

Poradia MO, 56. ročník (školský rok 2006/2007)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPS
IMO
MEMO
 

MEMO (adresa na zdieľanie: )
(20.26. 9. 2007, Rakúsko, Eisenstadt)

menoročník, škola1.2.3.4.cena
Miroslav Baláž 3. G. arm. gen. L. Svobodu, Humenné 1 0 8 6 15 striebro
Tomáš Kocák 3. G. Poštová, Košice 0 8 1 1 10 bronz
Martin Melicherčík 3. G. Párovská, Nitra 1 0 1 7 9 bronz
Jakub Köry 3. G. J. A. Raymana, Prešov 0 0 0 5 5
Peter Ondrúška 3. SPŠ Obrancov mieru, Dubnica nad Váhom 0 3 1 0 4
Marián Šagát 3. G. Školská, Považská Bystrica 1 0 0 0 1
menoštát sort1.2.3.4.cena
1. Joanna Bogdanowicz Poľsko 2 8 8 8 26 zlato
2. Jakub Oćwieja Poľsko 0 8 8 7 23 zlato
3. Johannes Hafner Rakúsko 0 7 6 4 17 striebro
Jakub Konieczny Poľsko 1 8 0 8 17 striebro
Szymon Majewski Poľsko 0 1 8 8 17 striebro
Łukasz Mazurek Poľsko 0 7 7 3 17 striebro
7. Melkior Ornik Chorvátsko 0 8 0 8 16 striebro
8. Miroslav Baláž Slovensko 1 0 8 6 15 striebro
9. Mikołaj Bińkowski Poľsko 1 0 8 5 14 striebro
10. Michael Liu Švajčiarsko 0 0 8 5 13 striebro
11. Stephan Eisenhaber Rakúsko 1 2 8 1 12 bronz
Joachim Orthaber Rakúsko 0 8 3 1 12 bronz
13. Nina Kamčev Chorvátsko 0 8 1 2 11 bronz
14. Tomáš Kocák Slovensko 0 8 1 1 10 bronz
Ines Marušić Chorvátsko 0 0 4 6 10 bronz
Samuel Říha Česká rep. 0 3 0 7 10 bronz
17. Martin Köberl Rakúsko 0 8 0 1 9 bronz
Martin Melicherčík Slovensko 1 0 1 7 9 bronz
Tomáš Toufar Česká rep. 0 0 8 1 9 bronz
20. Matjaž Payrits Slovinsko 0 0 0 8 8 bronz
Maja Poklinek Slovinsko 0 0 8 0 8 bronz
Goran Žužić Chorvátsko 0 7 0 1 8 bronz
23. Clemens Müllner Rakúsko 1 5 0 1 7
24. Cyril Lagger Švajčiarsko 1 0 1 4 6
Primož Pušnik Slovinsko 0 0 1 5 6
26. Adrian Fuchs Rakúsko 1 1 1 2 5
Jakub Köry Slovensko 0 0 0 5 5
Jan Máca Česká rep. 1 0 1 3 5
Alena Peterová Česká rep. 0 0 0 5 5
30. Peter Ondrúška Slovensko 0 3 1 0 4
Matěj Peterka Česká rep. 0 2 1 1 4
Philipp Wirth Švajčiarsko 1 0 2 1 4
33. Georg Balmer Švajčiarsko 0 2 0 1 3
Adrien de Gottreau Švajčiarsko 1 0 2 0 3
35. Ivan Domladovec Chorvátsko 0 0 2 0 2
Aljaž Zalar Slovinsko 0 0 1 1 2
37. Lynn Richmond Švajčiarsko 1 0 0 0 1
Marián Šagát Slovensko 1 0 0 0 1
39. Ante Malenica Chorvátsko 0 0 0 0 0
Jan Vaňhara Česká rep. 0 0 0 0 0
súťaž jednotlivcov
štátúlohyceny
1. 2. 3. 4. Z S B ČU
Poľsko 4 32 39 39 114 2 4
Rakúsko 3 31 18 10 62 1 3
Chorvátsko 0 23 7 17 47 1 3
Slovensko 3 11 11 19 44 1 2
Česká rep. 1 5 10 17 33 2
Švajčiarsko 4 2 13 11 30 1
Slovinsko 0 0 10 14 24 2

súťaž družstiev
štát1.2.3.4.
1. Poľsko 8 7 8 8 31
2. Chorvátsko 8 6 8 3 25
3. Česká rep. 3 8 8 2 21
4. Slovensko 3 7 8 3 21
5. Rakúsko 6 4 8 3 21
6. Švajčiarsko 3 3 8 5 19
7. Slovinsko 3 6 6 3 18

Úspešnosť účastníkov tejto MEMO na nasledujúcich IMO:
(zdroj: http://imo-official.org)

IMO 2008
menoštát sort1.2.3.4.5.6.cena
92. – 106. Jakub Konieczny Poľsko 7 4 0 7 7 0 25 striebro
127. – 147. Szymon Majewski Poľsko 7 7 0 7 1 0 22 striebro
170. – 185. Goran Žužić Chorvátsko 7 1 0 4 7 0 19 bronz
199. – 211. Melkior Ornik Chorvátsko 7 1 0 7 2 0 17 bronz
212. – 237. Primož Pušnik Slovinsko 7 5 0 4 0 0 16 bronz
268. – 283. Nina Kamčev Chorvátsko 7 1 1 4 1 0 14 ČU
268. – 283. Aljaž Zalar Slovinsko 7 1 0 4 2 0 14 ČU
284. – 296. Tomáš Kocák Slovensko 7 1 0 4 1 0 13 ČU
337. – 345. Joachim Orthaber Rakúsko 7 1 0 1 1 0 10 ČU
346. – 367. Georg Balmer Švajčiarsko 0 2 0 7 0 0 9 ČU
368. – 391. Samuel Říha Česká rep. 7 0 0 1 0 0 8 ČU
407. – 423. Miroslav Baláž Slovensko 2 0 0 4 0 0 6
459. – 478. Michael Liu Švajčiarsko 1 1 0 1 0 0 3
459. – 478. Ines Marušić Chorvátsko 1 1 0 1 0 0 3
479. – 507. Martin Köberl Rakúsko 0 0 0 1 1 0 2
IMO 2009
menoštát sort1.2.3.4.5.6.cena
62. – 82. Jakub Oćwieja Poľsko 7 7 1 7 7 0 29 striebro
101. – 109. Nina Kamčev Chorvátsko 7 7 1 7 5 0 27 striebro
190. – 197. Goran Žužić Chorvátsko 7 7 1 2 3 0 20 bronz
264. – 282. Johannes Hafner Rakúsko 5 2 0 0 7 0 14 bronz
264. – 282. Jan Vaňhara Česká rep. 6 0 1 0 7 0 14 bronz
314. – 334. Samuel Říha Česká rep. 7 3 0 1 0 0 11 ČU
354. – 375. Clemens Müllner Rakúsko 7 1 0 0 1 0 9 ČU
393. – 415. Adrian Fuchs Rakúsko 4 1 0 0 2 0 7
429. – 443. Primož Pušnik Slovinsko 1 4 0 0 0 0 5
IMO 2010
menoštát sort1.2.3.4.5.6.cena
419. – 445. Adrian Fuchs Rakúsko 7 0 0 0 0 0 7 ČU
IMO 2011
menoštát sort1.2.3.4.5.6.cena
83. – 112. Adrian Fuchs Rakúsko 7 7 1 7 1 0 23 striebro