logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2018
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
skryť staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
59. ročník
2009/2010
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (0%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I                         
BA II                         
BA III                         
BA IV                         
BA V                         
MA                         
PK                         
SC                         
BB BB                         
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC                         
PT                         
RA                         
RS                         
VK                         
ZC                         
ZH                         
ZV                         
KE GL                         
KE I                         
KE II                         
KE III                         
KE IV                         
KS                         
MI                         
RV                         
SN                         
SO                         
TV                         
NR KN                         
LV                         
NR                         
NZ                         
SA                         
TO                         
ZM                         
PO BJ                         
HE                         
KK                         
LE                         
ML                         
PO                         
PP                         
SB                         
SK                         
SL                         
SP                         
SV                         
VT                         
TN BN                         
IL                         
MY                         
NM                         
PB                         
PD                         
PE                         
PU                         
TN                         
TT DS                         
GA                         
HC                         
PN                         
SE                         
SI                         
TT                         
ZA BY                         
CA                         
DK                         
KM                         
LM                         
MT                         
NO                         
RK                         
TR                         
TS                         
ZA                         
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 57. ročník (školský rok 2007/2008)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória C, kraj Bratislava (adresa na zdieľanie: )
(1. 4. 2008)

menoročník, škola1.2.3.4.
úspešní riešitelia
1. Matej Balog 1. G. Grösslingová, Bratislava 6 5 5 6 22
Pavol Guričan 1. G. Grösslingová, Bratislava 6 5 5 6 22
3. Viktor Szabados 1. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 5 4 21
4. Anh Le Tuan 1. G. Grösslingová, Bratislava 6 5 6 3 20
Ján Pulmann 1. G. Grösslingová, Bratislava 6 5 3 6 20
6. Dominik Csiba 1. ŠpMNDaG, Bratislava 6 6 6 1 19
Andrej Kozák 1. G. Grösslingová, Bratislava 6 5 2 6 19
Kristína Šešerová 1. G. Grösslingová, Bratislava 6 3 4 6 19
Matej Večerík 1. ŠpMNDaG, Bratislava 6 5 6 2 19
10. Matej Hamaš 1. G. Grösslingová, Bratislava 3 6 2 6 17
Martina Hlavatá 1. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 4 1 17
Alexandra Poláková 1. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 4 1 17
13. Juraj Páleník 1. ŠpMNDaG, Bratislava 5 6 3 2 16
Mária Šormanová 1. ŠpMNDaG, Bratislava 6 6 3 1 16
15. Ľubomíra Blašková 1. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 3 0 15
Anna Dresselerová 1. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 3 0 15
Ján Hozza 1. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 2 1 15
Juraj Macháč 1. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 2 1 15
Mariana Phuong 1. G. Jura Hronca, Bratislava 6 5 3 1 15
Linda Sabatovičová 1. G. Jura Hronca, Bratislava 6 5 3 1 15
Matej Štefák 1. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 2 1 15
Viktor Walter 1. G. K. Štúra, Modra 3 6 2 4 15
23. Erika Májková 1. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 2 0 14
Boris Vavrík 1. G. Jura Hronca, Bratislava 6 5 2 1 14
25. Ľubomíra Mieresová 2. G. Jura Hronca, Bratislava 6 5 2 0 13
26. Katarína Hajdinová 1. G. Jura Hronca, Bratislava 1 5 4 2 12
27. Adriana Bosáková 1. G. Grösslingová, Bratislava 0 4 6 1 11
Marek Buchman 1. ŠpMNDaG, Bratislava 0 6 3 2 11
Juraj Falath 1. G. Grösslingová, Bratislava 0 6 4 1 11
Patrícia Šichmanová 1. G. Grösslingová, Bratislava 1 4 3 3 11
31. Milan Nižnanský 1. G. Grösslingová, Bratislava 1 5 3 1 10
Michal Polko 1. G. Grösslingová, Bratislava 6 0 2 2 10
ostatní riešitelia
33. Lucia Ďurikovičová 1. G. sv. Uršule, Bratislava 1 6 2 0 9
Denis Ivančík 1. G. Grösslingová, Bratislava 1 4 2 2 9
Sára Minárová 1. G. Jura Hronca, Bratislava 3 3 3 0 9
Mária Mrocková 1. G. Jura Hronca, Bratislava 0 6 2 1 9
37. Peter Barančok 1. G. Grösslingová, Bratislava 1 6 0 1 8
Monika Firbasová 1. G. Grösslingová, Bratislava 1 5 2 0 8
Juraj Štancel 1. G. Grösslingová, Bratislava 1 4 2 1 8
40. Filip Bogyai 1. G. Jura Hronca, Bratislava 0 3 2 2 7
Gabriela Kováčová 1. G. Grösslingová, Bratislava 0 1 4 2 7
Maroš Vrábel 1. G. Ul. 1. mája, Malacky 0 3 2 2 7
43. Adam Betík 1. G. Jura Hronca, Bratislava 0 3 2 1 6
Kristína Klinková 1. G. K. Štúra, Modra 1 3 2 0 6
Samuel Novota 1. G. Ul. 1. mája, Malacky 1 5 0 0 6
Veronika Olšovská 1. G. Ul. 1. mája, Malacky 0 5 0 1 6
Marek Šebo 1. G. Grösslingová, Bratislava 0 4 2 0 6
Natália Tyrpáková 1. G. Grösslingová, Bratislava 0 4 1 1 6
49. Štefan Benčík 1. ŠpMNDaG, Bratislava 0 1 3 1 5
Patrik Szomolai 1. G. Jura Hronca, Bratislava 0 2 2 1 5
Viktória Weghová 1. G. s VJM Dunajská, Bratislava 0 3 2 0 5
52. Natália Čížová 1. G. Grösslingová, Bratislava 0 2 0 1 3
Patrik Hrbek 1. G. Ul. 1. mája, Malacky 0 0 3 0 3
54. Timotej Šefčovič 1. G. Ul. 1. mája, Malacky 0 0 0 0 0