logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2019
MO podporili:

mesto Bardejov

Hotelová akadémia Bardejov

Albi, s.r.o.

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
skryť staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

Poradia MO, 58. ročník (školský rok 2008/2009)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPS
IMO
MEMO
 

IMO (adresa na zdieľanie: )
(10.22. 7. 2009, Nemecko, Brémy)

menoročník, škola1.2.3.4.5.6.cena
Michal Hagara 3. G. Jura Hronca, Bratislava 7 7 1 3 2 0 20 bronz
Martin Bachratý 3. G. Veľká okružná, Žilina 7 1 1 7 0 0 16 bronz
Filip Sládek 3. G. A. Bernoláka, Námestovo 7 2 1 1 0 0 11 ČU
Jakub Uhrík 4. G. Grösslingová, Bratislava 7 3 1 0 0 0 11 ČU
Peter Csiba 4. ŠpMNDaG, Bratislava 7 1 0 0 0 0 8 ČU
Eduard Eiben 4. G. Poštová, Košice 3 2 0 0 2 0 7

Výsledky krajín zúčastňujúcich sa MEMO:
(zdroj: http://imo-official.org)

menoštát sort1.2.3.4.5.6.cena
3. Lisa Sauermann Nemecko 7 6 7 7 7 7 41 zlato
14. – 26. István Tomon Maďarsko 7 7 7 7 7 0 35 zlato
54. – 61. János Nagy Maďarsko 7 7 7 2 7 0 30 striebro
62. – 82. Tomasz Kociumaka Poľsko 7 7 7 1 7 0 29 striebro
62. – 82. Jakub Oćwieja Poľsko 7 7 1 7 7 0 29 striebro
62. – 82. Jens Reinhold Nemecko 7 7 1 7 7 0 29 striebro
83. – 100. Bertram Arnold Nemecko 7 7 0 7 7 0 28 striebro
83. – 100. András Éles Maďarsko 7 7 2 5 7 0 28 striebro
101. – 109. Vaidotas Juronis Litva 7 6 2 5 7 0 27 striebro
101. – 109. Nina Kamčev Chorvátsko 7 7 1 7 5 0 27 striebro
117. – 129. Malte Lackmann Nemecko 7 3 2 6 7 0 25 striebro
117. – 129. Martin Merker Nemecko 7 3 1 4 7 3 25 striebro
117. – 129. Josef Tkadlec Česká rep. 7 7 1 7 3 0 25 striebro
148. – 167. Kristóf Kornis Maďarsko 7 7 0 2 7 0 23 bronz
148. – 167. Christoph Kröner Nemecko 7 7 0 7 2 0 23 bronz
148. – 167. Dániel Nagy Maďarsko 7 7 1 5 3 0 23 bronz
168. – 180. Karol Konaszyński Poľsko 6 7 1 1 7 0 22 bronz
168. – 180. Damian Orlef Poľsko 7 1 0 7 7 0 22 bronz
168. – 180. Tomasz Pawłowski Poľsko 7 7 1 0 7 0 22 bronz
190. – 197. Michal Hagara Slovensko 7 7 1 3 2 0 20 bronz
190. – 197. Greta Kuprijanovaitė Litva 7 2 0 5 6 0 20 bronz
190. – 197. Goran Žužić Chorvátsko 7 7 1 2 3 0 20 bronz
198. – 207. Ivo Božić Chorvátsko 7 7 0 3 2 0 19 bronz
198. – 207. Eben Freeman Švajčiarsko 7 7 2 0 3 0 19 bronz
208. – 219. Adrian Satja Kurdija Chorvátsko 4 7 0 7 0 0 18 bronz
208. – 219. Raphael Steiner Švajčiarsko 5 7 1 4 1 0 18 bronz
208. – 219. Gergely Szucs Maďarsko 7 7 1 0 3 0 18 bronz
220. – 232. Felix Dräxler Rakúsko 7 2 0 5 3 0 17 bronz
233. – 248. Martin Bachratý Slovensko 7 1 1 7 0 0 16 bronz
233. – 248. Jakub Witaszek Poľsko 7 0 1 1 7 0 16 bronz
249. – 263. Matko Ljulj Chorvátsko 7 7 0 1 0 0 15 bronz
249. – 263. Jan Matějka Česká rep. 6 6 1 0 2 0 15 bronz
264. – 282. Matej Aleksandrov Slovinsko 7 3 0 2 2 0 14 bronz
264. – 282. Hrvoje Dujmović Švajčiarsko 6 1 0 5 2 0 14 bronz
264. – 282. Johannes Hafner Rakúsko 5 2 0 0 7 0 14 bronz
264. – 282. Jan Vaňhara Česká rep. 6 0 1 0 7 0 14 bronz
283. – 295. Linas Klimavičius Litva 7 5 0 1 0 0 13 ČU
283. – 295. Stephan Pfannerer Rakúsko 1 7 0 5 0 0 13 ČU
296. – 313. David Klaška Česká rep. 7 1 0 0 4 0 12 ČU
296. – 313. Matjaž Leonardis Slovinsko 7 0 0 5 0 0 12 ČU
314. – 334. Borna Cicvarić Chorvátsko 7 2 1 0 1 0 11 ČU
314. – 334. Gregor Grasselli Slovinsko 7 3 0 1 0 0 11 ČU
314. – 334. Anja Komatar Slovinsko 7 3 0 1 0 0 11 ČU
314. – 334. Samuel Říha Česká rep. 7 3 0 1 0 0 11 ČU
314. – 334. Filip Sládek Slovensko 7 2 1 1 0 0 11 ČU
314. – 334. Jakub Uhrík Slovensko 7 3 1 0 0 0 11 ČU
335. – 353. Jurg Bachmann Švajčiarsko 5 2 0 1 2 0 10
335. – 353. Josef Ondřej Česká rep. 7 3 0 0 0 0 10 ČU
335. – 353. Clemens Pohle Švajčiarsko 7 2 0 0 1 0 10 ČU
354. – 375. Clemens Müllner Rakúsko 7 1 0 0 1 0 9 ČU
376. – 392. Peter Csiba Slovensko 7 1 0 0 0 0 8 ČU
376. – 392. Paulius Kantautas Litva 7 0 0 0 1 0 8 ČU
376. – 392. Pascal Su Švajčiarsko 7 0 0 1 0 0 8 ČU
393. – 415. Eduard Eiben Slovensko 3 2 0 0 2 0 7
393. – 415. Adrian Fuchs Rakúsko 4 1 0 0 2 0 7
393. – 415. Edvard Poliakov Litva 7 0 0 0 0 0 7 ČU
416. – 428. Valerie Roitner Rakúsko 2 1 0 3 0 0 6
429. – 443. Nik Jazbinšek Slovinsko 2 3 0 0 0 0 5
429. – 443. Primož Pušnik Slovinsko 1 4 0 0 0 0 5
482. – 510. Rolandas Glotnis Litva 1 1 0 0 0 0 2
štátúlohyceny
1. 2. 3. 4. 5. 6. Z S B ČU
Nemecko 42 33 11 38 37 10 171 1 4 1
Maďarsko 42 42 18 21 34 0 157 1 2 3
Poľsko 41 29 11 17 42 0 140 2 4
Chorvátsko 39 37 3 20 11 0 110 1 4 1
Česká rep. 40 20 3 8 16 0 87 1 2 3
Švajčiarsko 37 19 3 11 9 0 79 3 2
Litva 36 14 2 11 14 0 77 1 1 3
Slovensko 38 16 4 11 4 0 73 2 3
Rakúsko 26 14 0 13 13 0 66 2 2
Slovinsko 31 16 0 9 2 0 58 1 3