logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2018
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
skryť staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
59. ročník
2009/2010
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
 
 

Poradia MO, 58. ročník (školský rok 2008/2009)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPS
IMO
MEMO
 

celoštátne kolo, kategória A (adresa na zdieľanie: )
(22.25. 3. 2009, Rajecká Lesná)

menoročník, škola1.2.3.4.5.6.tútor
víťazi
1. Michal Spišiak 4. G. Grösslingová, Bratislava 7 7 7 6 4 5 36 Martin Kollár
Jakub Uhrík IMO 4. G. Grösslingová, Bratislava 7 7 7 5 4 6 36 Martin Kollár
3. Michal Hagara IMO 3. G. Jura Hronca, Bratislava 7 7 5 7 7 0 33 Erik Neuhold
4. Eduard Eiben IMO 4. G. Poštová, Košice 7 7 3 7 4 3 31 Ondrej Hajman
5. Peter Csiba IMO 4. ŠpMNDaG, Bratislava 7 7 7 4 1 0 26 Anton Belan
6. Martin Bachratý IMO 3. G. Veľká okružná, Žilina 7 6 2 6 3 0 24
7. Filip Sládek IMO 3. G. A. Bernoláka, Námestovo 7 1 2 7 4 2 23 Viera Kompanová
8. Ján Hozza MEMO 2. G. Jura Hronca, Bratislava 7 7 1 1 4 2 22 Ján Mazák
ďalší úspešní riešitelia
9. Tomáš Kuzma 4. G. Alejová, Košice 7 0 7 5 2 0 21 Marián Macko
Vincent Lami MEMO 3. G. H. Selyeho, Komárno 7 7 1 2 0 4 21 István Keszegh
11. Peter Fulla 4. Technická akadémia, Spišská Nová Ves 7 1 2 3 4 3 20 Jana Škerlíková
12. Ladislav Bačo MEMO 3. G. Poštová, Košice 7 3 0 2 4 1 17 Drahomíra Pundová
Albert Herencsár 4. G. Z. Kodálya, Galanta 7 3 0 0 2 5 17 János Suchopa, József Mészáros
Tomáš Szaniszlo 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 7 3 0 5 0 2 17 Eva Oravcová
15. Tomáš Belan MEMO 3. ŠpMNDaG, Bratislava 7 2 3 3 0 1 16 Anton Belan
Radomír Bosák 4. G. Grösslingová, Bratislava 7 0 1 6 2 0 16 Zuzana Frková
Nikola Hrdá MEMO 3. G. Jura Hronca, Bratislava 7 7 0 2 0 0 16 František Kosper
Natália Karásková MEMO 3. G. Grösslingová, Bratislava 7 1 4 1 2 1 16 Zuzana Frková
Fridrich Valach 4. G. Ľ. J. Šuleka, Komárno 7 1 2 4 2 0 16 Gejza Koczka
ostatní riešitelia
20. Lenka Matejovičová 4. G. Jura Hronca, Bratislava 7 0 5 0 3 0 15 Ján Mazák
Peter Sluka 4. G. Ľ. Štúra, Zvolen 7 0 4 0 0 4 15 Jana Vašková
22. Michal Hojčka 4. G. Komenského, Partizánske 7 0 6 1 0 0 14 Eva Hojčková
Martin Ukrop 3. G. Ľ. Štúra, Zvolen 7 0 3 0 2 2 14 Jana Vašková
24. Igor Kossaczký 4. G. Grösslingová, Bratislava 7 1 3 0 2 0 13 Zuzana Frková
Marek Kukan 3. G. Grösslingová, Bratislava 7 3 0 2 0 1 13 Martin Kollár
István Paraszti 4. G. H. Selyeho, Komárno 7 2 1 2 0 1 13 István Keszegh
Marián Paulík 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 7 0 1 5 0 0 13 Eva Oravcová
28. Jakub Jursa 4. G. Alejová, Košice 7 0 1 2 1 0 11 Marián Macko
29. Jakub Konečný 3. G. Grösslingová, Bratislava 7 0 1 2 0 0 10 Martin Kollár
Martin Šimo 4. G. Grösslingová, Bratislava 0 4 0 6 0 0 10 Martin Kollár
Ivana Tonhauserová 3. G. Párovská, Nitra 7 0 1 0 2 0 10 Ivan Teplička
32. Matúš Ivan 4. G. Kukučínova, Poprad 0 0 1 5 2 0 8 Iveta Šatanková
33. Jozef Fekiač 4. G. Grösslingová, Bratislava 0 1 2 1 1 0 5 Martin Kollár
34. Georgios Chalivopulos 3. G. Jura Hronca, Bratislava 2 0 1 0 0 0 3 František Kosper
Michal Maixner 4. G. Varšavská cesta, Žilina 0 3 0 0 0 0 3 Zdenko Kucharik
36. Marek Behún 3. G. Ľ. Štúra, Michalovce 0 0 0 0 0 2 2 Marika Ivanegová
Jozef Jašš 4. G. L. Stöckela, Bardejov 0 0 1 0 0 1 2 Tatiana Prextová
Andrej Krejčír 3. G. V. B. Nedožerského, Prievidza 0 0 1 0 0 1 2 Edita Duchoňová
39. Zosia Oravcová 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0 1 0 0 0 0 1 Eva Oravcová