logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2018
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
59. ročník
2009/2010
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
 
 

Poradia MO, 59. ročník (školský rok 2009/2010)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPS
IMO
MEMO
 

IMO (adresa na zdieľanie: )
(2.14. 7. 2010, Kazachstan, Astana)

menoročník, škola1.2.3.4.5.6.cena
Martin Vodička 1. G. Alejová, Košice 7 1 0 7 6 6 27 zlato
Ladislav Bačo 4. G. Poštová, Košice 7 2 0 7 0 0 16 bronz
Michal Hagara 4. G. Jura Hronca, Bratislava 7 0 0 7 1 0 15 bronz
Martin Bachratý 4. G. Veľká okružná, Žilina 7 3 0 3 0 0 13 ČU
Marián Horňák 2. G. Párovská, Nitra 7 1 0 3 0 0 11 ČU
Jakub Konečný 4. G. Grösslingová, Bratislava 7 0 0 3 0 0 10 ČU

Výsledky krajín zúčastňujúcich sa MEMO:
(zdroj: http://imo-official.org)

menoštát sort1.2.3.4.5.6.cena
4. – 6. Lisa Sauermann Nemecko 7 7 7 7 1 7 36 zlato
18. – 26. Szymon Kanonowicz Poľsko 6 7 0 7 7 2 29 zlato
18. – 26. Donát Nagy Maďarsko 7 7 1 7 2 5 29 zlato
27. – 41. Felix Dräxler Rakúsko 7 7 0 7 7 0 28 zlato
27. – 41. János Nagy Maďarsko 7 7 6 7 1 0 28 zlato
27. – 41. Piotr Suwara Poľsko 7 7 0 7 0 7 28 zlato
42. – 47. Martin Vodička Slovensko 7 1 0 7 6 6 27 zlato
53. – 59. András Éles Maďarsko 6 7 1 7 1 3 25 striebro
64. – 75. Florian Schweiger Nemecko 7 7 0 7 2 0 23 striebro
76. – 105. Fabian Gundlach Nemecko 7 7 0 7 1 0 22 striebro
76. – 105. Linas Klimavičius Litva 7 7 0 7 1 0 22 striebro
76. – 105. Matko Ljulj Chorvátsko 7 7 0 7 1 0 22 striebro
106. – 151. Filip Borowiec Poľsko 7 7 0 7 0 0 21 striebro
106. – 151. Matija Bucić Chorvátsko 7 1 0 7 6 0 21 striebro
106. – 151. Attila Dankovics Maďarsko 7 0 0 7 7 0 21 striebro
106. – 151. Jens Reinhold Nemecko 7 7 0 7 0 0 21 striebro
152. – 167. Greta Kuprijanovaitė Litva 4 7 2 7 0 0 20 bronz
168. – 174. Michael Schubert Nemecko 4 2 1 7 0 5 19 bronz
168. – 174. Pascal Su Švajčiarsko 4 0 0 7 7 1 19 bronz
175. – 187. Jurg Bachmann Švajčiarsko 3 1 0 7 7 0 18 bronz
175. – 187. David Klaška Česká rep. 7 1 0 3 7 0 18 bronz
175. – 187. Miroslav Olšák Česká rep. 7 2 0 2 7 0 18 bronz
175. – 187. Clemens Pohle Švajčiarsko 7 4 0 7 0 0 18 bronz
175. – 187. Grgur Valentić Chorvátsko 7 0 4 7 0 0 18 bronz
188. – 199. Simon Buchholz Nemecko 7 1 1 7 1 0 17 bronz
188. – 199. Elena Dulskytė Litva 4 6 0 7 0 0 17 bronz
200. – 226. Ladislav Bačo Slovensko 7 2 0 7 0 0 16 bronz
200. – 226. Michał Zając Poľsko 7 0 1 7 1 0 16 bronz
227. – 266. Matej Aleksandrov Slovinsko 7 1 0 7 0 0 15 bronz
227. – 266. Bertalan Bodor Maďarsko 7 0 0 7 1 0 15 bronz
227. – 266. Borna Cicvarić Chorvátsko 7 1 0 7 0 0 15 bronz
227. – 266. Michal Hagara Slovensko 7 0 0 7 1 0 15 bronz
227. – 266. Paulius Kantautas Litva 7 0 0 7 1 0 15 bronz
227. – 266. Filip Kozarski Slovinsko 7 1 0 7 0 0 15 bronz
227. – 266. Christian Lindorfer Rakúsko 7 0 0 7 1 0 15 bronz
227. – 266. Marin Petković Chorvátsko 7 1 0 7 0 0 15 bronz
267. – 313. Lukas Brun Švajčiarsko 6 0 0 7 1 0 14 ČU
267. – 313. Matjaž Leonardis Slovinsko 6 1 0 7 0 0 14 ČU
267. – 313. Radek Marciňa Česká rep. 7 0 0 7 0 0 14 ČU
267. – 313. Damian Orlef Poľsko 7 0 0 7 0 0 14 ČU
267. – 313. Daniel Perz Rakúsko 7 0 0 7 0 0 14 ČU
267. – 313. Roland Prohaska Rakúsko 7 0 0 7 0 0 14 ČU
267. – 313. Tomaž Stepišnik Perdih Slovinsko 7 0 0 7 0 0 14 ČU
267. – 313. Jáchym Sýkora Česká rep. 7 0 0 7 0 0 14 ČU
267. – 313. Tomáš Zeman Česká rep. 7 0 0 7 0 0 14 ČU
314. – 337. Martin Bachratý Slovensko 7 3 0 3 0 0 13 ČU
314. – 337. Nikola Djokic Švajčiarsko 7 1 0 3 2 0 13 ČU
314. – 337. Nik Jazbinšek Slovinsko 6 0 0 7 0 0 13 ČU
338. – 351. Ognjen Stipetić Chorvátsko 7 0 0 4 1 0 12 ČU
352. – 366. Marián Horňák Slovensko 7 1 0 3 0 0 11 ČU
352. – 366. András Mészáros Maďarsko 7 1 0 3 0 0 11 ČU
367. – 386. Jakub Konečný Slovensko 7 0 0 3 0 0 10 ČU
367. – 386. Lukas Melninkas Litva 2 0 0 7 1 0 10 ČU
367. – 386. Raphael Schumacher Švajčiarsko 7 0 0 3 0 0 10 ČU
387. – 401. Lucas Kletzander Rakúsko 7 1 0 1 0 0 9 ČU
402. – 418. Benas Bačanskas Litva 7 1 0 0 0 0 8 ČU
402. – 418. Michał Miśkiewicz Poľsko 7 0 0 0 1 0 8 ČU
419. – 445. Adrian Fuchs Rakúsko 7 0 0 0 0 0 7 ČU
419. – 445. Veno Mramor Slovinsko 6 0 0 0 1 0 7
446. – 461. Petr Ryšavý Česká rep. 6 0 0 0 0 0 6
štátúlohyceny
1. 2. 3. 4. 5. 6. Z S B ČU
Nemecko 39 31 9 42 5 12 138 1 3 2
Maďarsko 41 22 8 38 12 8 129 2 2 1 1
Poľsko 41 21 1 35 9 9 116 2 1 1 2
Chorvátsko 42 10 4 39 8 0 103 2 3 1
Slovensko 42 7 0 30 7 6 92 1 2 3
Litva 31 21 2 35 3 0 92 1 3 2
Švajčiarsko 34 6 0 34 17 1 92 3 3
Rakúsko 42 8 0 29 8 0 87 1 1 4
Česká rep. 41 3 0 26 14 0 84 2 3
Slovinsko 39 3 0 35 1 0 78 2 3