logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2019
MO podporili:

mesto Bardejov

Hotelová akadémia Bardejov

Albi, s.r.o.

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
skryť staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

Poradia MO, 59. ročník (školský rok 2009/2010)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPS
IMO
MEMO
 

celoštátne kolo, kategória A (adresa na zdieľanie: )
(21.24. 3. 2010, Nové Mesto nad Váhom)

menoročník, škola1.2.3.4.5.6.tútor
víťazi
1. Martin Vodička IMO 1. G. Alejová, Košice 7 7 6 7 7 7 41 Jana Krajčiová
2. Ladislav Bačo IMO 4. G. Poštová, Košice 7 6 3 7 7 7 37 Drahomíra Pundová
Michal Hagara IMO 4. G. Jura Hronca, Bratislava 7 5 7 5 6 7 37 Erik Neuhold
4. Martin Bachratý IMO 4. G. Veľká okružná, Žilina 7 5 6 6 6 1 31 Mária Sadloňová
Jakub Konečný IMO 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 5 5 5 6 4 31 Martin Kollár
6. Vincent Lami 4. G. H. Selyeho, Komárno 5 3 4 5 6 2 25 István Keszegh
7. Marián Horňák IMO 2. G. Párovská, Nitra 5 1 7 0 4 7 24 Dana Palušová, Ivan Teplička
Natália Karásková MEMO 3. G. Jura Hronca, Bratislava 5 1 6 6 6 0 24 František Kosper
ďalší úspešní riešitelia
9. Pavol Guričan MEMO 3. G. Jura Hronca, Bratislava 6 0 5 5 6 0 22 František Kosper
Marek Kukan 4. G. Grösslingová, Bratislava 1 0 6 3 7 5 22 Zuzana Frková
11. Róbert Tóth 4. G. Alejová, Košice 2 0 2 6 7 4 21 Marián Macko
12. Matej Balog MEMO 3. G. Grösslingová, Bratislava 4 0 5 5 5 1 20 Viera Babišová
Ján Hozza MEMO 3. G. Jura Hronca, Bratislava 1 0 6 4 7 2 20 Ondrej Demáček
Jakub Santer MEMO 3. G. M. Hattalu, Trstená 2 0 7 3 7 1 20 Jozef Kušnier
15. Adam Midlik 4. G. J. A. Raymana, Prešov 0 0 7 4 7 1 19 Viera Kundľová
16. Pavol Kossaczký 4. G. Grösslingová, Bratislava 1 5 2 4 6 0 18 Zuzana Frková
Filip Sládek 4. G. A. Bernoláka, Námestovo 1 0 7 4 6 0 18 Viera Kompanová
18. Dominik Csiba MEMO 3. ŠpMNDaG, Bratislava 1 0 7 0 7 1 16 Anton Belan
19. Martin Ukrop 4. G. Ľ. Štúra, Zvolen 1 0 6 4 3 1 15 Jana Vašková
ostatní riešitelia
20. Ondrej Kováč 3. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 5 0 5 0 3 1 14 Mária Šperková
Viktor Szabados 3. G. Grösslingová, Bratislava 5 1 1 0 6 1 14 Viera Babišová
22. Kamila Štyráková 4. G. P. O. Hviezdoslava, Dolný Kubín 0 0 6 4 3 0 13 Mária Sabová
23. Peter Šichman 2. G. Grösslingová, Bratislava 1 0 5 3 3 0 12 Martin Kollár
24. Ladislav Hovan 3. G. Exnárova, Košice 1 3 2 0 4 1 11 Nataša Babicová
25. Peter Milošovič 3. G. Poštová, Košice 2 0 1 3 4 0 10 Ondrej Hajman
26. Soňa Galovičová 2. G. Veľká okružná, Žilina 2 0 2 0 5 0 9 Silvia Ftorková
Matej Ječmen 3. G. Varšavská cesta, Žilina 1 0 3 0 4 1 9 Zdenko Kucharik
Jakub Kocák 3. G. arm. gen. L. Svobodu, Humenné 1 0 1 3 3 1 9 Viktor Židzik
29. Anna Dresslerová 3. G. Jura Hronca, Bratislava 1 0 4 0 3 0 8 Ľuboš Košút
Viktor Gregor 4. G. Školská, Považská Bystrica 1 0 1 3 2 1 8 Anton Cudrák
Silvia Štrbová 3. G. Párovská, Nitra 0 0 4 0 3 1 8 Ivan Teplička
32. Zoltán Fábik 4. G. H. Selyeho, Komárno 3 0 1 0 3 0 7 István Keszegh
Jana Fodorová 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 1 0 2 0 4 0 7 Eva Oravcová
Andrej Kozák 3. G. Grösslingová, Bratislava 1 0 0 2 4 0 7 Viera Babišová
Ivana Tonhauserová 4. G. Párovská, Nitra 0 1 2 0 3 1 7 Ivan Teplička
36. Dávid Hvizdoš 3. G. Poštová, Košice 1 0 1 0 4 0 6 Ondrej Hajman
37. Kristína Šešerová 3. G. Grösslingová, Bratislava 1 0 0 1 3 0 5 Viera Babišová