logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
skryť staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (0%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I                         
BA II                         
BA III                         
BA IV                         
BA V                         
MA                         
PK                         
SC                         
BB BB                         
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC                         
PT                         
RA                         
RS                         
VK                         
ZC                         
ZH                         
ZV                         
KE GL                         
KE I                         
KE II                         
KE III                         
KE IV                         
KS                         
MI                         
RV                         
SN                         
SO                         
TV                         
NR KN                         
LV                         
NR                         
NZ                         
SA                         
TO                         
ZM                         
PO BJ                         
HE                         
KK                         
LE                         
ML                         
PO                         
PP                         
SB                         
SK                         
SL                         
SP                         
SV                         
VT                         
TN BN                         
IL                         
MY                         
NM                         
PB                         
PD                         
PE                         
PU                         
TN                         
TT DS                         
GA                         
HC                         
PN                         
SE                         
SI                         
TT                         
ZA BY                         
CA                         
DK                         
KM                         
LM                         
MT                         
NO                         
RK                         
TR                         
TS                         
ZA                         
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 59. ročník (školský rok 2009/2010)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória A, kraj Banská Bystrica (adresa na zdieľanie: )
(19. 1. 2010)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Jana Fodorová 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 6 3 6 0 15 Eva Oravcová
2. Radka Chomutová 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 5 6 2 1 14
3. Tomáš Škoda 4. G. J. Chalupku, Brezno 5 0 6 1 12
4. Martin Ukrop 4. G. Ľ. Štúra, Zvolen 5 0 6 0 11 Jana Vašková
5. Jozef Gandžala 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 3 0 1 6 10
Jozef Pantlík 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 4 0 0 6 10
ostatní riešitelia
7. Lukáš Matúška 3. G. B. S.-Timravy, Lučenec 2 0 5 1 8
8. Filip Adler 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 4 0 2 1 7
Zuzana Kordová 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 5 0 1 1 7
Martin Pitoňák 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 5 2 0 0 7
11. Michal Ziman 4. G. B. S.-Timravy, Lučenec 0 0 6 0 6
12. Michal Anderle 3. G. B. S.-Timravy, Lučenec 3 0 2 0 5
Matej Hajnal 4. G. Ľ. Štúra, Zvolen 0 0 5 0 5
14. Zuzana Krčmáriková 3. G. Ľ. Štúra, Zvolen 2 0 2 0 4
Veronika Maťúšová 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 3 0 1 0 4
Ján Sebechlebský 3. G. M. Rúfusa, Žiar nad Hronom 3 0 1 0 4
Tomáš Slisz 3. G. M. Rúfusa, Žiar nad Hronom 2 0 2 0 4
Martin Statev 3. G. B. S.-Timravy, Lučenec 0 0 2 2 4
19. Imrich Gulai 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 1 0 2 0 3
Filip Kšenzuliak 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0 0 2 1 3
Patrik Žilka 4. G. A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš 2 0 0 1 3
22. Jana Drugdová 4. G. Ľ. Štúra, Zvolen 0 0 1 1 2
Lukáš Galko 4. G. Hurbanova, Tornaľa 0 0 2 0 2
Ľubomír Hobza 4. G. Ľ. Štúra, Zvolen 0 0 1 1 2
Zlatica Konôpková 4. G. Ľ. Štúra, Zvolen 0 0 1 1 2
Slavomír Krupa 4. G. Ľ. Štúra, Zvolen 0 0 1 1 2
Andrej Rybár 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 1 0 1 0 2
Peter Sabaka 3. G. J. Chalupku, Brezno 0 0 2 0 2
Michaela Šatková 3. G. M. Rúfusa, Žiar nad Hronom 0 0 2 0 2
Valdemar Švábenský 3. G. Ľ. Štúra, Zvolen 0 0 2 0 2
31. Slavomíra Brozmanová 3. G. J. Chalupku, Brezno 0 0 1 0 1
Peter Petrinec 3. G. B. S.-Timravy, Lučenec 0 0 1 0 1
Jakub Šinogl 3. G. M. Rúfusa, Žiar nad Hronom 0 0 1 0 1
34. Michal Mitter 3. G. B. S.-Timravy, Lučenec 0 0 0 0 0