logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2018
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
59. ročník
2009/2010
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
 
 

Poradia MO, 60. ročník (školský rok 2010/2011)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPS
IMO
MEMO
 

IMO (adresa na zdieľanie: )
(12.24. 7. 2011, Holandsko, Amsterdam)

menoročník, škola1.2.3.4.5.6.cena
Ondrej Kováč 4. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 7 4 0 6 7 0 24 striebro
Martin Vodička 2. G. Alejová, Košice 7 1 0 7 7 0 22 striebro
Matúš Stehlík 4. G. Alejová, Košice 7 0 0 7 5 0 19 bronz
Natália Karásková 4. G. Jura Hronca, Bratislava 7 0 0 7 2 1 17 bronz
Michal Tóth 3. G. Jura Hronca, Bratislava 7 1 0 7 1 0 16 bronz
Marián Horňák 3. G. Párovská, Nitra 3 1 0 7 2 0 13 ČU

Výsledky krajín zúčastňujúcich sa MEMO:
(zdroj: http://imo-official.org)

menoštát sort1.2.3.4.5.6.cena
1. Lisa Sauermann Nemecko 7 7 7 7 7 7 42 zlato
25. – 38. Filip Borowiec Poľsko 7 0 7 7 7 1 29 zlato
39. – 54. Teodor Jerzak Poľsko 7 0 7 7 7 0 28 zlato
55. – 60. Nikola Djokic Švajčiarsko 7 7 0 7 6 0 27 striebro
74. – 82. Ulrich Brodowsky Švajčiarsko 3 7 0 7 7 0 24 striebro
74. – 82. Ondrej Kováč Slovensko 7 4 0 6 7 0 24 striebro
74. – 82. Achim Krause Nemecko 7 2 7 1 7 0 24 striebro
74. – 82. Bernd Prach Rakúsko 7 6 1 7 3 0 24 striebro
83. – 112. Attila Dankovics Maďarsko 7 1 1 7 7 0 23 striebro
83. – 112. Maciej Jakub Dulęba Poľsko 7 0 2 7 6 1 23 striebro
83. – 112. Anh Dung Le Česká rep. 5 0 7 7 4 0 23 striebro
83. – 112. Adrian Fuchs Rakúsko 7 7 1 7 1 0 23 striebro
83. – 112. Donát Nagy Maďarsko 5 0 2 7 7 2 23 striebro
83. – 112. Bernhard Reinke Nemecko 7 0 2 7 7 0 23 striebro
113. – 144. Domagoj Ćevid Chorvátsko 7 1 0 7 7 0 22 striebro
113. – 144. Marius Graeber Nemecko 7 1 0 7 7 0 22 striebro
113. – 144. Damian Orlef Poľsko 7 1 0 7 7 0 22 striebro
113. – 144. Martin Vodička Slovensko 7 1 0 7 7 0 22 striebro
145. – 170. Georg Anegg Rakúsko 7 0 0 7 7 0 21 bronz
145. – 170. Matko Ljulj Chorvátsko 7 0 0 7 7 0 21 bronz
145. – 170. Štěpán Šimsa Česká rep. 7 0 0 7 7 0 21 bronz
171. – 185. Linas Klimavičius Litva 7 0 2 7 4 0 20 bronz
171. – 185. Wojciech Porowski Poľsko 4 0 1 7 7 1 20 bronz
171. – 185. Michael Schubert Nemecko 7 0 0 7 6 0 20 bronz
186. – 201. János Nagy Maďarsko 6 0 3 2 7 1 19 bronz
186. – 201. Florian Schweiger Nemecko 7 1 2 7 2 0 19 bronz
186. – 201. Matúš Stehlík Slovensko 7 0 0 7 5 0 19 bronz
202. – 221. Michael Bílý Česká rep. 7 1 0 6 4 0 18 bronz
202. – 221. Olivér Janzer Maďarsko 7 0 0 7 4 0 18 bronz
202. – 221. Kende Kalina Maďarsko 7 4 2 2 2 1 18 bronz
202. – 221. Motiejus Valiūnas Litva 7 1 0 7 3 0 18 bronz
222. – 252. Matija Bucić Chorvátsko 7 0 1 7 2 0 17 bronz
222. – 252. Natália Karásková Slovensko 7 0 0 7 2 1 17 bronz
222. – 252. Ivica Kičić Chorvátsko 7 1 0 7 2 0 17 bronz
222. – 252. Matija Milišić Chorvátsko 7 1 0 7 2 0 17 bronz
222. – 252. Martin Nägele Rakúsko 3 0 0 7 7 0 17 bronz
253. – 281. Elena Dulskytė Litva 7 1 0 7 1 0 16 bronz
253. – 281. Cyril Frei Švajčiarsko 7 1 0 6 2 0 16 bronz
253. – 281. Veno Mramor Slovinsko 7 1 0 7 1 0 16 bronz
253. – 281. Edvard Poliakov Litva 7 0 0 7 2 0 16 bronz
253. – 281. Ognjen Stipetić Chorvátsko 6 1 0 7 2 0 16 bronz
253. – 281. Michal Tóth Slovensko 7 1 0 7 1 0 16 bronz
253. – 281. Tomáš Zeman Česká rep. 7 0 0 7 2 0 16 bronz
282. – 302. Gábor Damásdi Maďarsko 7 1 0 7 0 0 15 ČU
282. – 302. Miroslav Koblížek Česká rep. 7 0 0 7 1 0 15 ČU
282. – 302. Matjaž Leonardis Slovinsko 7 0 0 7 1 0 15 ČU
303. – 315. Tomasz Cieśla Poľsko 5 0 0 7 2 0 14 ČU
303. – 315. Lucas Kletzander Rakúsko 7 3 0 3 1 0 14 ČU
316. – 320. Marián Horňák Slovensko 3 1 0 7 2 0 13 ČU
321. – 338. Neža Žager Korenjak Slovinsko 3 0 0 7 2 0 12 ČU
339. – 356. Louis Hainaut Švajčiarsko 7 1 0 1 2 0 11 ČU
339. – 356. Roland Prohaska Rakúsko 7 1 0 1 2 0 11 ČU
357. – 378. Nik Jazbinšek Slovinsko 7 0 0 1 2 0 10 ČU
379. – 402. Ana Daglis Litva 7 0 0 1 1 0 9 ČU
403. – 420. Daniel Šafka Česká rep. 7 0 0 1 0 0 8 ČU
403. – 420. Paulius Virbalas Litva 7 0 0 0 1 0 8 ČU
429. – 449. Laura Gremion Švajčiarsko 2 1 0 2 1 0 6
429. – 449. Mihaela Pušnik Slovinsko 5 0 0 1 0 0 6
450. – 466. Aleš Omerzel Slovinsko 2 1 1 1 0 0 5
467. – 491. Johannes Kapfhammer Švajčiarsko 1 1 0 2 0 0 4
štátúlohyceny
1. 2. 3. 4. 5. 6. Z S B ČU
Nemecko 42 11 18 36 36 7 150 1 3 2
Poľsko 37 1 17 42 36 3 136 2 2 1 1
Maďarsko 39 6 8 32 27 4 116 2 3 1
Slovensko 38 7 0 41 24 1 111 2 3 1
Rakúsko 38 17 2 32 21 0 110 2 2 2
Chorvátsko 41 4 1 42 22 0 110 1 5
Česká rep. 40 1 7 35 18 0 101 1 3 2
Švajčiarsko 27 18 0 25 18 0 88 2 1 1
Litva 42 2 2 29 12 0 87 4 2
Slovinsko 31 2 1 24 6 0 64 1 3