logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2018
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
59. ročník
2009/2010
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
 
 

Poradia MO, 60. ročník (školský rok 2010/2011)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPS
IMO
MEMO
 

MEMO (adresa na zdieľanie: )
(1.7. 9. 2011, Chorvátsko, Varaždin)

menoročník, škola1.2.3.4.cena
Miroslav Stankovič 1. G. Poštová, Košice 8 8 0 0 16 bronz
Viktor Lukáček 3. G. sv. Moniky, Prešov 8 7 0 0 15 bronz
Klára Ficková 3. G. Poštová, Košice 3 0 8 0 11 ČU
Soňa Galovičová 3. G. Jura Hronca, Bratislava 0 1 8 0 9 ČU
Matej Molnár 3. G. Jura Hronca, Bratislava 0 6 0 0 6
Vladimír Macko 2. G. Ľ. Štúra, Zvolen 2 2 0 0 4
menoštát sort1.2.3.4.cena
1. Wojciech Nadara Poľsko 8 8 8 8 32 zlato
2. Attila Szabó Maďarsko 8 8 7 8 31 zlato
3. Tamás Ágoston Maďarsko 8 8 6 8 30 zlato
Dominik Duda Nemecko 8 8 6 8 30 zlato
5. Michał Zając Poľsko 8 8 5 8 29 zlato
6. Karol Kaszuba Poľsko 6 6 8 8 28 zlato
7. Márton Mester Maďarsko 8 8 0 8 24 striebro
8. Grzegorz Białek Poľsko 8 0 7 8 23 striebro
Máté Gyarmati Maďarsko 8 0 7 8 23 striebro
David Schmidt Nemecko 8 8 7 0 23 striebro
Borna Vukorepa Chorvátsko 8 0 7 8 23 striebro
12. Kevin Höllring Nemecko 8 6 8 0 22 striebro
13. Khai Van Tran Nemecko 6 7 0 8 21 striebro
14. Luka Filipović Chorvátsko 4 8 0 8 20 striebro
Róbert Nagy Maďarsko 5 5 2 8 20 striebro
Kamil Rychlewicz Poľsko 8 4 8 0 20 striebro
17. Péter Strenner Maďarsko 6 5 0 8 19 bronz
18. Dariusz Matlak Poľsko 6 0 4 8 18 bronz
19. Matjaž Leonardis Slovinsko 0 8 7 2 17 bronz
Alain Rossier Švajčiarsko 8 1 0 8 17 bronz
21. Kristina Klein Nemecko 4 8 4 0 16 bronz
Miroslav Stankovič Slovensko 8 8 0 0 16 bronz
23. Aleksandar Bulj Chorvátsko 2 3 2 8 15 bronz
Boris Juras Chorvátsko 0 0 7 8 15 bronz
Viktor Lukáček Slovensko 8 7 0 0 15 bronz
Ignas Urbonavičius Litva 8 4 0 3 15 bronz
27. Ondřej Bartoš Česká rep. 3 3 0 8 14 bronz
Georg Maierhofer Rakúsko 4 2 0 8 14 bronz
Michael Missethan Rakúsko 6 8 0 0 14 bronz
Dominik Steinhauser Česká rep. 6 6 2 0 14 bronz
31. Martin Thümmler Nemecko 8 4 1 0 13 ČU
32. Jan Kuchařík Česká rep. 5 0 7 0 12
Tomas Vaškevičius Litva 6 6 0 0 12
34. Mislav Balunović Chorvátsko 2 3 0 6 11
Klára Ficková Slovensko 3 0 8 0 11 ČU
Verner Vlačić Chorvátsko 1 3 7 0 11
37. Amadej Kristjan Kocbek Slovinsko 0 0 6 4 10
38. Soňa Galovičová Slovensko 0 1 8 0 9 ČU
Felix Mittag Rakúsko 0 5 4 0 9
Jan Stopka Česká rep. 1 0 8 0 9 ČU
41. Dekai Dong Rakúsko 0 4 4 0 8
Lubomír Grund Česká rep. 8 0 0 0 8 ČU
Mihaela Pušnik Slovinsko 0 0 8 0 8 ČU
44. Justinas Česonis Litva 5 0 2 0 7
Maximilian Domberger Rakúsko 0 0 7 0 7
Dominik Teiml Česká rep. 3 0 2 2 7
47. Mykolas Blažonis Litva 6 0 0 0 6
Matej Molnár Slovensko 0 6 0 0 6
49. Matas Grigaliūnas Litva 3 2 0 0 5
Aidas Kilda Litva 5 0 0 0 5
Jonas Kühne Švajčiarsko 1 4 0 0 5
52. Žan Klaneček Slovinsko 0 0 4 0 4
Vladimír Macko Slovensko 2 2 0 0 4
54. Nastassia Grimm Rakúsko 1 0 0 2 3
Viviane Kehl Švajčiarsko 1 0 2 0 3
Fabian Keller Švajčiarsko 0 3 0 0 3
57. Veno Mramor Slovinsko 0 1 1 0 2
Jerome Wettstein Švajčiarsko 0 0 0 2 2
59. Hayley Ross Švajčiarsko 0 0 1 0 1
60. Vesna Iršič Slovinsko 0 0 0 0 0
súťaž jednotlivcov
štátúlohyceny
1. 2. 3. 4. Z S B ČU
Poľsko 44 26 40 40 150 3 2 1
Maďarsko 43 34 22 48 147 2 3 1
Nemecko 42 41 26 16 125 1 3 1 1
Chorvátsko 17 17 23 38 95 2 2
Česká rep. 26 9 19 10 64 2 2
Slovensko 21 24 16 0 61 2 2
Rakúsko 11 19 15 10 55 2
Litva 33 12 2 3 50 1
Slovinsko 0 9 26 6 41 1 1
Švajčiarsko 10 8 3 10 31 1

súťaž družstiev
štát1.2.3.4.5.6.7.8.
1. Poľsko 8 8 8 8 8 8 8 8 64
2. Maďarsko 8 0 8 3 8 8 8 8 51
3. Nemecko 8 0 8 0 8 8 8 8 48
4. Chorvátsko 2 8 8 0 3 8 8 0 37
5. Slovensko 1 0 8 0 8 6 8 0 31
6. Litva 6 0 8 0 8 0 8 0 30
7. Slovinsko 2 0 8 0 4 3 8 0 25
8. Česká rep. 2 1 4 0 0 5 8 3 23
9. Rakúsko 1 0 6 0 5 2 8 0 22
10. Švajčiarsko 2 0 6 0 0 0 8 0 16

Úspešnosť účastníkov tejto MEMO na nasledujúcich IMO:
(zdroj: http://imo-official.org)

IMO 2012
menoštát sort1.2.3.4.5.6.cena
64. – 71. Wojciech Nadara Poľsko 7 7 5 3 3 0 25 striebro
96. – 111. Tamás Ágoston Maďarsko 7 7 0 7 1 0 22 striebro
112. – 139. Dominik Duda Nemecko 7 4 0 7 2 1 21 striebro
112. – 139. Kevin Höllring Nemecko 7 0 0 7 7 0 21 striebro
151. – 162. Vesna Iršič Slovinsko 7 7 0 2 3 0 19 bronz
151. – 162. Alain Rossier Švajčiarsko 7 1 0 7 4 0 19 bronz
151. – 162. Michał Zając Poľsko 7 0 0 7 5 0 19 bronz
163. – 182. Karol Kaszuba Poľsko 5 1 0 5 7 0 18 bronz
183. – 204. Georg Maierhofer Rakúsko 7 7 0 3 0 0 17 bronz
183. – 204. Veno Mramor Slovinsko 7 7 0 3 0 0 17 bronz
205. – 229. Justinas Česonis Litva 7 7 0 2 0 0 16 bronz
205. – 229. David Schmidt Nemecko 7 1 3 4 0 1 16 bronz
205. – 229. Borna Vukorepa Chorvátsko 7 4 0 5 0 0 16 bronz
230. – 254. Michael Missethan Rakúsko 7 1 0 7 0 0 15 bronz
255. – 277. Nastassia Grimm Rakúsko 7 0 0 7 0 0 14 bronz
255. – 277. Róbert Nagy Maďarsko 7 1 0 6 0 0 14 bronz
278. – 302. Klára Ficková Slovensko 7 1 0 5 0 0 13 ČU
278. – 302. Verner Vlačić Chorvátsko 7 0 0 4 2 0 13 ČU
303. – 316. Jan Stopka Česká rep. 7 3 0 2 0 0 12 ČU
317. – 350. Péter Strenner Maďarsko 7 0 0 2 0 2 11 ČU
374. – 398. Amadej Kristjan Kocbek Slovinsko 7 0 0 2 0 0 9 ČU
374. – 398. Matjaž Leonardis Slovinsko 7 0 0 2 0 0 9 ČU
426. – 442. Viviane Kehl Švajčiarsko 4 0 0 3 0 0 7
443. – 450. Jerome Wettstein Švajčiarsko 3 1 0 2 0 0 6
451. – 465. Miroslav Stankovič Slovensko 0 0 0 2 3 0 5
451. – 465. Ignas Urbonavičius Litva 3 0 0 2 0 0 5
466. – 483. Mykolas Blažonis Litva 1 0 0 3 0 0 4
IMO 2013
menoštát sort1.2.3.4.5.6.cena
34. – 45. Borna Vukorepa Chorvátsko 7 7 3 7 7 0 31 zlato
61. – 100. Kamil Rychlewicz Poľsko 7 7 0 7 7 0 28 striebro
117. – 130. David Schmidt Nemecko 4 7 0 7 7 0 25 striebro
131. – 137. Attila Szabó Maďarsko 7 2 7 7 1 0 24 striebro
138. – 150. Róbert Nagy Maďarsko 7 7 2 7 0 0 23 bronz
180. – 190. Ignas Urbonavičius Litva 7 5 0 1 7 0 20 bronz
211. – 233. Mykolas Blažonis Litva 7 2 1 7 0 0 17 bronz
211. – 233. Michael Missethan Rakúsko 7 2 0 7 1 0 17 bronz
211. – 233. Alain Rossier Švajčiarsko 7 2 0 7 1 0 17 bronz
250. – 278. Mislav Balunović Chorvátsko 7 2 0 6 0 0 15 bronz
279. – 295. Dekai Dong Rakúsko 7 0 0 7 0 0 14 ČU
296. – 301. Jerome Wettstein Švajčiarsko 7 3 0 3 0 0 13 ČU
335. – 354. Aleksandar Bulj Chorvátsko 7 1 0 1 0 0 9 ČU
335. – 354. Matas Grigaliūnas Litva 7 1 0 1 0 0 9 ČU
335. – 354. Miroslav Stankovič Slovensko 2 0 0 7 0 0 9 ČU
355. – 393. Tomas Vaškevičius Litva 7 1 0 0 0 0 8 ČU
394. – 428. Amadej Kristjan Kocbek Slovinsko 0 0 0 7 0 0 7 ČU
394. – 428. Mihaela Pušnik Slovinsko 0 0 0 7 0 0 7 ČU
IMO 2014
menoštát sort1.2.3.4.5.6.cena
28. – 33. Karol Kaszuba Poľsko 7 7 4 7 7 0 32 zlato
40. – 49. Mislav Balunović Chorvátsko 7 7 1 7 7 0 29 zlato
95. – 101. Ignas Urbonavičius Litva 5 7 0 7 6 0 25 striebro
124. – 162. Dekai Dong Rakúsko 7 4 0 7 4 0 22 striebro
221. – 237. Aidas Kilda Litva 7 3 0 7 2 0 19 bronz
221. – 237. Kamil Rychlewicz Poľsko 7 3 0 7 1 1 19 bronz
267. – 295. Mykolas Blažonis Litva 7 0 1 7 1 0 16 bronz
375. – 386. Amadej Kristjan Kocbek Slovinsko 4 0 0 7 0 0 11 ČU
IMO 2015
menoštát sort1.2.3.4.5.6.cena
449. – 464. Amadej Kristjan Kocbek Slovinsko 4 1 0 0 0 0 5