logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2018
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
59. ročník
2009/2010
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
 
 

Poradia MO, 60. ročník (školský rok 2010/2011)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPS
IMO
MEMO
 

celoštátne kolo, kategória A (adresa na zdieľanie: )
(27.30. 3. 2011, Drienica)

menoročník, škola1.2.3.4.5.6.tútor
víťazi
1. Martin Vodička IMO 2. G. Alejová, Košice 7 7 7 7 6 7 41
2. Marián Horňák IMO 3. G. Párovská, Nitra 7 7 7 7 3 7 38 Ivan Teplička
3. Natália Karásková IMO 4. G. Jura Hronca, Bratislava 7 4 5 7 6 2 31 František Kosper
4. Ondrej Kováč IMO 4. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 7 6 2 6 2 7 30 Mária Šperková
5. Matúš Stehlík IMO 4. G. Alejová, Košice 7 7 2 7 2 1 26 Jaroslav Kurcina
6. Pavol Guričan 4. G. Jura Hronca, Bratislava 7 4 0 7 7 0 25 František Kosper
Dávid Hvizdoš 4. G. Poštová, Košice 1 7 3 7 6 1 25 Ondrej Hajman
Boris Vavrík 4. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 5 7 0 1 25 Jana Fraasová
9. Vladimír Macko MEMO 2. G. Ľ. Štúra, Zvolen 6 6 2 7 1 2 24 Beata Janoušková
Michal Tóth IMO 3. G. Jura Hronca, Bratislava 5 6 3 5 3 2 24 Richard Kollár
ďalší úspešní riešitelia
11. Matej Balog 4. G. Grösslingová, Bratislava 0 7 7 7 1 1 23 Viera Babišová
Soňa Galovičová MEMO 3. G. Jura Hronca, Bratislava 7 6 0 7 1 2 23 Richard Kollár
13. Ján Hozza 4. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 1 7 2 0 22 Jana Fraasová
14. Klára Ficková MEMO 3. G. Poštová, Košice 6 2 2 7 1 2 20 Otto Révész
Viktor Szabados 4. G. Grösslingová, Bratislava 5 3 1 5 6 0 20
Matej Večerík 4. ŠpMNDaG, Bratislava 6 1 0 6 6 1 20 Anton Belan
17. Marián Halčin 4. G. M. Hattalu, Trstená 5 5 5 4 0 0 19 Jozef Kušnier
Matej Molnár MEMO 3. G. Jura Hronca, Bratislava 0 6 1 6 6 0 19 Ľuboš Košút
Miroslav Stankovič MEMO 1. G. Poštová, Košice 6 5 0 6 0 2 19 Drahomíra Pundová
ostatní riešitelia
20. Viktor Lukáček MEMO 3. G. sv. Moniky, Prešov 0 6 4 6 1 1 18 Slavomír Tall
Jakub Santer 4. G. M. Hattalu, Trstená 7 1 3 6 0 1 18 Jozef Kušnier
22. Tomáš Gonda 2. G. Grösslingová, Bratislava 5 4 0 7 0 1 17 Martin Kollár
23. Dušan Kavický 2. G. Jura Hronca, Bratislava 2 6 0 7 0 1 16 Jana Fraasová
László Mázik 2. G. H. Selyeho, Komárno 6 5 0 5 0 0 16 István Keszegh
25. Michal Bock 2. G. Grösslingová, Bratislava 0 5 1 7 2 0 15 Martin Kollár
Michal Kekely 4. G. Varšavská cesta, Žilina 0 4 4 7 0 0 15 Zdenko Kucharik
Jakub Kocák 4. G. arm. gen. L. Svobodu, Humenné 6 6 1 1 0 1 15 Viktor Židzik
Jakub Pavčo 3. G. A. Vrábla, Levice 5 1 3 6 0 0 15 Vladimír Tóth
29. Andrej Kozák 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 1 0 6 1 0 14 Martin Kollár
Jakub Šafin 2. G. P. Horova, Michalovce 0 0 4 7 1 2 14 Jana Kunčová, Jana Romaníková
31. Peter Barančok 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 2 0 5 0 0 13 Viera Babišová
Michal Hledík 2. G. Jura Hronca, Bratislava 5 6 0 0 0 2 13 Jana Fraasová
33. Adriana Bosáková 4. G. Grösslingová, Bratislava 1 6 0 5 0 0 12
Anna Dresslerová 4. G. Jura Hronca, Bratislava 6 1 0 5 0 0 12 Ľuboš Košút
Filip Hanzely 2. G. A. Prídavka, Sabinov 1 4 0 7 0 0 12 Zita Dzuriková
Andrej Vlček 3. Ev. gymn. J. Tranovského, Liptovský Mikuláš 4 2 1 4 0 1 12 Daniela Komorová
37. Ján Kuzmík 3. G. Grösslingová, Bratislava 0 2 0 7 0 0 9 Martin Kollár
38. Ján Pulmann 4. G. Grösslingová, Bratislava 0 1 2 4 0 0 7 Viera Babišová
39. Uršuľa Žákovská 3. G. Grösslingová, Bratislava 0 0 0 6 0 0 6 Martin Kollár