logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2019
MO podporili:

mesto Bardejov

Hotelová akadémia Bardejov

Albi, s.r.o.

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (2%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I                         
BA II                         
BA III                         
BA IV                         
BA V                         
MA                         
PK                         
SC                         
BB BB                         
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC                         
PT                         
RA                         
RS                         
VK                         
ZC                         
ZH                         
ZV                         
KE GL                         
KE I                         
KE II                         
KE III                         
KE IV                         
KS                         
MI                         
RV                         
SN                         
SO                         
TV                         
NR KN                         
LV                         
NR                         
NZ                         
SA                         
TO                         
ZM                         
PO BJ                         
HE                         
KK                         
LE                         
ML                         
PO                         
PP                         
SB                         
SK                         
SL                         
SP                         
SV                         
VT                         
TN BN                         
IL                         
MY       ✓   ✓   ✓      
NM                         
PB                         
PD                         
PE                         
PU                         
TN                         
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA                         
HC                         
PN                         
SE                         
SI                         
TT                         
ZA BY                         
CA                         
DK                         
KM                         
LM                         
MT                         
NO                         
RK                         
TR                         
TS                         
ZA                         
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 60. ročník (školský rok 2010/2011)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória A, kraj Bratislava (adresa na zdieľanie: )
(18. 1. 2011)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Matej Balog 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 6 6 24 Viera Babišová
Pavol Guričan 4. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 6 6 24 František Kosper
Mariana Phuong 4. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 6 6 24
Viktor Szabados 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 6 6 24
Michal Tóth 3. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 6 6 24 Richard Kollár
6. Ján Hozza 4. G. Jura Hronca, Bratislava 5 6 6 6 23 Jana Fraasová
Matej Večerík 4. ŠpMNDaG, Bratislava 5 6 6 6 23 Anton Belan
8. Michal Hledík 2. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 6 4 22 Jana Fraasová
Andrej Kozák 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 5 6 5 22 Martin Kollár
10. Peter Barančok 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 5 6 4 21 Viera Babišová
Adriana Bosáková 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 6 3 21
Boris Vavrík 4. G. Jura Hronca, Bratislava 6 5 6 4 21 Jana Fraasová
13. Dominik Csiba 4. ŠpMNDaG, Bratislava 6 2 6 6 20
Tomáš Gonda 2. G. Grösslingová, Bratislava 3 6 6 5 20 Martin Kollár
Natália Karásková 4. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 2 6 20 František Kosper
16. Soňa Galovičová 3. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 6 1 19 Richard Kollár
Linda Sabatovičová 4. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 6 1 19
18. Michal Bock 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 6 0 18 Martin Kollár
Anna Dresslerová 4. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 6 0 18 Ľuboš Košút
Marta Kossaczká 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 6 0 18
Matej Molnár 3. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 6 0 18 Ľuboš Košút
Ján Pulmann 4. G. Grösslingová, Bratislava 2 6 6 4 18 Viera Babišová
23. Dušan Kavický 2. G. Jura Hronca, Bratislava 6 0 5 6 17 Jana Fraasová
Uršuľa Žákovská 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 5 0 17 Martin Kollár
25. Martina Hlavatá 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 1 6 3 16
Juraj Páleník 4. ŠpMNDaG, Bratislava 6 6 4 0 16
27. Ján Kuzmík 3. G. Grösslingová, Bratislava 0 6 5 4 15 Martin Kollár
Juraj Macháč 4. G. Jura Hronca, Bratislava 6 5 4 0 15
29. Michaela Belanová 3. ŠpMNDaG, Bratislava 0 6 6 0 12
Peter Dupej 3. G. Jura Hronca, Bratislava 6 1 3 2 12
Askar Gafurov 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 0 6 0 12
Daniela Pellerová 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 0 6 0 12
33. Katarína Hajdinová 4. G. Jura Hronca, Bratislava 4 0 6 1 11
Matej Hamaš 3. G. Jura Hronca, Bratislava 5 5 1 0 11
Šimon Karkalík 3. G. Jura Hronca, Bratislava 0 6 5 0 11
Juraj Muravský 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 0 5 0 11
Juraj Polách 3. G. Grösslingová, Bratislava 2 6 3 0 11
Peter Šichman 3. G. Grösslingová, Bratislava 0 5 6 0 11
Michal Zrubec 4. G. Grösslingová, Bratislava 3 2 6 0 11
40. Marián Ivanov 2. G. Jura Hronca, Bratislava 6 2 1 1 10
Matej Uher 3. G. Grösslingová, Bratislava 4 0 6 0 10
ostatní riešitelia
42. Tomáš Langer 3. G. Jura Hronca, Bratislava 3 0 5 1 9
Mojmír Mutný 3. G. Jura Hronca, Bratislava 0 5 4 0 9
44. Iveta Karpišová 2. G. Grösslingová, Bratislava 2 1 5 0 8
Gabriela Kováčová 4. G. Grösslingová, Bratislava 0 0 6 2 8
Andrea Lešková 4. G. Jura Hronca, Bratislava 6 0 2 0 8
Patrik Mihala 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 0 1 1 8
Michal Polko 4. G. Grösslingová, Bratislava 2 0 6 0 8
49. Patrik Rusňák 4. G. Grösslingová, Bratislava 4 1 2 0 7
50. Branislav Rabatin 3. G. Jura Hronca, Bratislava 0 1 4 1 6
Mária Šormanová 4. ŠpMNDaG, Bratislava 4 0 2 0 6
52. Magdaléna Lisá 3. G. Grösslingová, Bratislava 0 0 1 0 1