logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (2%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I                         
BA II                         
BA III                         
BA IV                         
BA V                         
MA                         
PK                         
SC                         
BB BB                         
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC                         
PT                         
RA                         
RS                         
VK                         
ZC                         
ZH                         
ZV                         
KE GL                         
KE I                         
KE II                         
KE III                         
KE IV                         
KS                         
MI                         
RV                         
SN                         
SO                         
TV                         
NR KN                         
LV                         
NR                         
NZ                         
SA                         
TO                         
ZM                         
PO BJ                         
HE                         
KK                         
LE                         
ML                         
PO                         
PP                         
SB                         
SK                         
SL                         
SP                         
SV                         
VT                         
TN BN                         
IL                         
MY       ✓   ✓   ✓      
NM                         
PB                         
PD                         
PE                         
PU                         
TN                         
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA                         
HC                         
PN                         
SE                         
SI                         
TT                         
ZA BY                         
CA                         
DK                         
KM                         
LM                         
MT                         
NO                         
RK                         
TR                         
TS                         
ZA                         
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 60. ročník (školský rok 2010/2011)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória A, kraj Prešov (adresa na zdieľanie: )
(18. 1. 2011)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Jakub Kocák 4. G. arm. gen. L. Svobodu, Humenné 6 6 6 5 23 Viktor Židzik
2. Viktor Lukáček 3. G. sv. Moniky, Prešov 6 6 6 4 22 Slavomír Tall
3. Filip Hanzely 2. G. A. Prídavka, Sabinov 6 0 5 6 17 Zita Dzuriková
Anton Hovana 4. G. T. Vansovej, Stará Ľubovňa 5 6 3 3 17 Kornélia Karnišová
5. Marcel Schichman 3. G. J. A. Raymana, Prešov 6 0 6 3 15 Mária Kredátusová
6. Jakub Demjan 4. G. Študentská, Snina 6 0 5 2 13 Pavel Marinič
7. Barbora Klembarová 3. G. Kukučínova, Poprad 0 6 6 0 12 Iveta Šatanková
8. Samuel Havadej 4. G. J. A. Raymana, Prešov 0 6 5 0 11 Mária Kredátusová
Michal Lašan 4. G. Kukučínova, Poprad 6 0 5 0 11 Iveta Šatanková
10. Miriam Basová 3. G. L. Stöckela, Bardejov 0 6 3 1 10 Anton Almássy
Martin Benej 4. G. arm. gen. L. Svobodu, Humenné 5 0 5 0 10 Viktor Židzik
Michal Fecko 4. G. J. A. Raymana, Prešov 5 0 5 0 10 Mária Kredátusová
Pavol Gajdoš 3. G. J. A. Raymana, Prešov 5 1 4 0 10 Mária Kredátusová
Daniel Krafčík 3. G. J. A. Raymana, Prešov 0 6 4 0 10 Mária Kredátusová
ostatní riešitelia
15. Monika Daniláková 3. G. J. A. Raymana, Prešov 3 0 4 2 9
16. Jakub Bělín 4. G. D. Tatarku, Poprad 6 0 1 0 7
17. Dávid Reľovský 4. G. T. Vansovej, Stará Ľubovňa 5 1 0 0 6
Jakub Rybák 4. G. Kukučínova, Poprad 0 0 6 0 6
Miroslava Vašková 4. G. J. A. Raymana, Prešov 3 0 3 0 6
20. Ján Mišák 4. G. L. Stöckela, Bardejov 1 0 4 0 5
21. Dana Bobuľská 4. G. T. Vansovej, Stará Ľubovňa 2 1 1 0 4
Barbora Kučerová 3. G. SNP, Spišská Stará Ves 2 1 0 1 4
Peter Šarišský 3. G. Komenského, Lipany 3 1 0 0 4
24. Barbora Marečáková 3. G. Kukučínova, Poprad 2 0 1 0 3
Pavla Rabatinová 3. G. D. Tatarku, Poprad 3 0 0 0 3
26. Matúš Nemec 4. G. Kukučínova, Poprad 1 0 1 0 2
27. Monika Čúzyová 3. G. D. Tatarku, Poprad 0 0 1 0 1
Ľudmila Kormošová 3. G. D. Tatarku, Poprad 0 0 0 1 1
Anna Kostková 4. G. SNP, Spišská Stará Ves 0 0 0 1 1
Adam Kubala 3. G. D. Tatarku, Poprad 0 0 1 0 1
Ľubomíra Regeciová 3. G. Komenského, Lipany 1 0 0 0 1
Monika Šivecová 3. G. L. Stöckela, Bardejov 0 0 1 0 1