logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2022
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
skryť staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (2%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I                         
BA II                         
BA III                         
BA IV                         
BA V                         
MA                         
PK                         
SC                         
BB BB                         
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC                         
PT                         
RA                         
RS                         
VK                         
ZC                         
ZH                         
ZV                         
KE GL                         
KE I                         
KE II                         
KE III                         
KE IV                         
KS                         
MI                         
RV                         
SN                         
SO                         
TV                         
NR KN                         
LV                         
NR                         
NZ                         
SA                         
TO                         
ZM                         
PO BJ                         
HE                         
KK                         
LE                         
ML                         
PO                         
PP                         
SB                         
SK                         
SL                         
SP                         
SV                         
VT                         
TN BN                         
IL                         
MY       ✓   ✓   ✓      
NM                         
PB                         
PD                         
PE                         
PU                         
TN                         
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA                         
HC                         
PN                         
SE                         
SI                         
TT                         
ZA BY                         
CA                         
DK                         
KM                         
LM                         
MT                         
NO                         
RK                         
TR                         
TS                         
ZA                         
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 60. ročník (školský rok 2010/2011)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória B, kraj Trnava (adresa na zdieľanie: )
(5. 4. 2011)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Márton Bartal 2. Súkr. gymn. s VJM, Dunajská Streda 6 6 1 6 19 József Mészáros, Iván Penzinger
2. Peter Šišan 2. G. P. de Coubertina, Piešťany 6 3 0 5 14 Jaroslav Kozák
3. János Lelkes 2. G. I. Madácha s VJM, Šamorín 6 1 0 6 13
Tibor Nagy 2. G. Á. Vámbéryho, Dunajská Streda 2 6 0 5 13
5. László Sebő 2. Súkr. gymn. s VJM, Dunajská Streda 5 6 0 1 12 József Mészáros, Iván Penzinger
ostatní riešitelia
6. Michal Strakoš 2. Stredná športová škola J. Herdu, Trnava 2 3 0 4 9 Daniela Sedláčková
7. Nikolas Márkus 2. G. M. R. Štefánika, Šamorín 6 0 0 1 7 Monika Firbasová
8. Zsóka Varga 2. G. I. Madácha s VJM, Šamorín 5 1 0 0 6
9. Lukáš Slouka 2. G. J. Hollého, Trnava 2 2 0 1 5 Veronika Gabaľová
Mária Ševčovičová 2. G. A. Merici, Trnava 2 0 0 3 5 Karol Gajdoš
11. Annamária Bodó 2. G. I. Madácha s VJM, Šamorín 2 0 0 1 3 János Trencsík
12. Jana Benková 2. G. L. Novomeského, Senica 2 0 0 0 2 Eva Millová
Jana Juráková 2. G. A. Merici, Trnava 2 0 0 0 2 Karol Gajdoš
Beáta Kášová 2. G. I. Madácha s VJM, Šamorín 1 1 0 0 2 János Trencsík
Lukáš Kvetan 2. Stredná športová škola J. Herdu, Trnava 2 0 0 0 2 Daniela Sedláčková
Patrik Potančok 2. G. M. R. Štefánika, Šamorín 2 0 0 0 2 Monika Firbasová
Matej Turek 2. G. A. Merici, Trnava 2 0 0 0 2 Karol Gajdoš
18. Veronika Balúnová 2. Stredná športová škola J. Herdu, Trnava 0 0 0 1 1 Daniela Sedláčková
19. Tamás Gálffy 2. G. Á. Vámbéryho, Dunajská Streda 0 0 0 0 0
Martin Tomovič 2. G. L. Novomeského, Senica 0 0 0 0 0 Eva Millová