logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2019
MO podporili:

mesto Bardejov

Hotelová akadémia Bardejov

Albi, s.r.o.

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

Poradia MO, 60. ročník (školský rok 2010/2011)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPS
IMO
MEMO
 

výberové sústredenie (adresa na zdieľanie: )
(13.20. 4. 2011, Bratislava)

menoročník, škola CK MOvýberové sústredenie
1. deň2. deň1. deň2. deň3. deň4. deň5. deň
1. Martin Vodička 2. G. Alejová, Košice 21 20 16 9.5 12 16 14 67.5 108.5
2. Marián Horňák 3. G. Párovská, Nitra 21 17 10 6.5 12 3 0 31.5 69.5
3. Natália Karásková 4. G. Jura Hronca, Bratislava 16 15 6 2 16 6.5 7 37.5 68.5
4. Michal Tóth 3. G. Jura Hronca, Bratislava 14 10 3.5 6.5 7 6.5 8.5 32 56
Matúš Stehlík 4. G. Alejová, Košice 16 10 4 4 12 8 2 30 56
6. Ondrej Kováč 4. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 15 15 1 0 11 2.5 10 24.5 54.5
7. Ján Hozza 4. G. Jura Hronca, Bratislava 13 9 7 2 12 1.5 7 29.5 51.5
8. Miroslav Stankovič 1. G. Poštová, Košice 11 8 3.5 6.5 11 7.5 3 31.5 50.5
Pavol Guričan 4. G. Jura Hronca, Bratislava 11 14 3.5 0.5 13 5.5 3 25.5 50.5
10. Dávid Hvizdoš 4. G. Poštová, Košice 11 14 4 2 12 3.5 1 22.5 47.5
Boris Vavrík 4. G. Jura Hronca, Bratislava 17 8 5 1 13 1 2.5 22.5 47.5
12. Viktor Lukáček 3. G. sv. Moniky, Prešov 10 8 4 1 9.5 3.5 11 29 47
13. Vladimír Macko 2. G. Ľ. Štúra, Zvolen 14 10 1 2 8 2.5 9 22.5 46.5
14. Soňa Galovičová 3. G. Jura Hronca, Bratislava 13 10 4.5 2 5 7 2 20.5 43.5
Matej Balog 4. G. Grösslingová, Bratislava 14 9 2 1 8 6.5 3 20.5 43.5
16. Klára Ficková 3. G. Poštová, Košice 10 10 1 2 6 2 3 14 34
Matej Molnár 3. G. Jura Hronca, Bratislava 7 12 0.5 2 7 0.5 5 15 34
18. Tomáš Gonda 2. G. Grösslingová, Bratislava 9 8 - - 4.5 1.5 3 9 26
CK MO, 1. deň
meno123
1. Marián Horňák 7 7 7 21
Martin Vodička 7 7 7 21
3. Boris Vavrík 6 6 5 17
4. Natália Karásková 7 4 5 16
Matúš Stehlík 7 7 2 16
6. Ondrej Kováč 7 6 2 15
7. Matej Balog 0 7 7 14
Vladimír Macko 6 6 2 14
Michal Tóth 5 6 3 14
10. Soňa Galovičová 7 6 0 13
Ján Hozza 6 6 1 13
12. Pavol Guričan 7 4 0 11
Dávid Hvizdoš 1 7 3 11
Miroslav Stankovič 6 5 0 11
15. Klára Ficková 6 2 2 10
Viktor Lukáček 0 6 4 10
17. Tomáš Gonda 5 4 0 9
18. Matej Molnár 0 6 1 7
priemer55.72.813.5
CK MO, 2. deň
meno456
1. Martin Vodička 7 6 7 20
2. Marián Horňák 7 3 7 17
3. Natália Karásková 7 6 2 15
Ondrej Kováč 6 2 7 15
5. Pavol Guričan 7 7 0 14
Dávid Hvizdoš 7 6 1 14
7. Matej Molnár 6 6 0 12
8. Klára Ficková 7 1 2 10
Soňa Galovičová 7 1 2 10
Vladimír Macko 7 1 2 10
Matúš Stehlík 7 2 1 10
Michal Tóth 5 3 2 10
13. Matej Balog 7 1 1 9
Ján Hozza 7 2 0 9
15. Tomáš Gonda 7 0 1 8
Viktor Lukáček 6 1 1 8
Miroslav Stankovič 6 0 2 8
Boris Vavrík 7 0 1 8
priemer6.72.72.211.5
výberové sústredenie, 1. deň
meno1234
1. Martin Vodička 4 4 4 4 16
2. Marián Horňák 3.5 4 2.5 0 10
3. Ján Hozza 4 1 2 0 7
4. Natália Karásková 4 0 2 0 6
5. Boris Vavrík 1 2 1 1 5
6. Soňa Galovičová 0 0 2.5 2 4.5
7. Dávid Hvizdoš 0 3.5 0.5 0 4
Viktor Lukáček 0 4 0 0 4
Matúš Stehlík 0 4 0 0 4
10. Pavol Guričan 0 1 2.5 0 3.5
Miroslav Stankovič 3.5 0 0 0 3.5
Michal Tóth 0 3.5 0 0 3.5
13. Matej Balog 0 0 2 0 2
14. Klára Ficková 0 1 0 0 1
Ondrej Kováč 0 1 0 0 1
Vladimír Macko 0 1 0 0 1
17. Matej Molnár 0 0 0.5 0 0.5
18. Tomáš Gonda 0
priemer1.11.60.90.44
výberové sústredenie, 2. deň
meno123
1. Martin Vodička 6 2 1.5 9.5
2. Marián Horňák 6 0.5 0 6.5
Miroslav Stankovič 6 0.5 0 6.5
Michal Tóth 6 0.5 0 6.5
5. Matúš Stehlík 0 2 2 4
6. Klára Ficková 1.5 0.5 0 2
Soňa Galovičová 0 2 0 2
Ján Hozza 1.5 0.5 0 2
Dávid Hvizdoš 1.5 0.5 0 2
Natália Karásková 0 2 0 2
Vladimír Macko 1.5 0.5 0 2
Matej Molnár 1.5 0.5 0 2
13. Matej Balog 0 1 0 1
Viktor Lukáček 0 1 0 1
Boris Vavrík 0 0.5 0.5 1
16. Pavol Guričan 0 0.5 0 0.5
17. Tomáš Gonda 0
Ondrej Kováč 0 0 0 0
priemer1.60.60.22.3
výberové sústredenie, 3. deň
meno1234
1. Natália Karásková 4 4 4 4 16
2. Pavol Guričan 4 1 4 4 13
Boris Vavrík 2 4 3 4 13
4. Marián Horňák 4 4 4 0 12
Ján Hozza 4 4 4 0 12
Dávid Hvizdoš 4 4 4 0 12
Matúš Stehlík 4 4 4 0 12
Martin Vodička 4 4 4 0 12
9. Ondrej Kováč 4 3 4 0 11
Miroslav Stankovič 4 4 3 0 11
11. Viktor Lukáček 4 4 1.5 0 9.5
12. Matej Balog 4 4 0 0 8
Vladimír Macko 4 4 0 0 8
14. Matej Molnár 4 3 0 0 7
Michal Tóth 4 2 1 0 7
16. Klára Ficková 2.5 0 3.5 0 6
17. Soňa Galovičová 4 1 0 0 5
18. Tomáš Gonda 3.5 1 0 0 4.5
priemer3.73.12.40.79.8
výberové sústredenie, 4. deň
meno1234
1. Martin Vodička 4 4 4 4 16
2. Matúš Stehlík 4 0.5 3.5 0 8
3. Miroslav Stankovič 3 4 0.5 0 7.5
4. Soňa Galovičová 4 0 3 0 7
5. Matej Balog 4 1 1.5 0 6.5
Natália Karásková 4 1 1.5 0 6.5
Michal Tóth 4 1 1.5 0 6.5
8. Pavol Guričan 4 1 0.5 0 5.5
9. Dávid Hvizdoš 0 1 2.5 0 3.5
Viktor Lukáček 0 0 3.5 0 3.5
11. Marián Horňák 0.5 1 1.5 0 3
12. Ondrej Kováč 0 1 1.5 0 2.5
Vladimír Macko 0 1 1.5 0 2.5
14. Klára Ficková 0 1 1 0 2
15. Tomáš Gonda 0 1 0.5 0 1.5
Ján Hozza 0 0 1.5 0 1.5
17. Boris Vavrík 0 0.5 0.5 0 1
18. Matej Molnár 0 0 0.5 0 0.5
priemer1.711.30.24.2
výberové sústredenie, 5. deň
meno123
1. Martin Vodička 6 2 6 14
2. Viktor Lukáček 0 6 5 11
3. Ondrej Kováč 5.5 0 4.5 10
4. Vladimír Macko 6 2 1 9
5. Michal Tóth 0.5 6 2 8.5
6. Ján Hozza 6 0 1 7
Natália Karásková 6 0 1 7
8. Matej Molnár 5 0 0 5
9. Matej Balog 0 2 1 3
Klára Ficková 1 0 2 3
Tomáš Gonda 0 2 1 3
Pavol Guričan 1 2 0 3
Miroslav Stankovič 1 2 0 3
14. Boris Vavrík 0 1.5 1 2.5
15. Soňa Galovičová 0 2 0 2
Matúš Stehlík 1 0 1 2
17. Dávid Hvizdoš 0 0 1 1
18. Marián Horňák 0 0 0 0
priemer2.11.51.55.1