logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2018
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
59. ročník
2009/2010
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

Poradia MO, 61. ročník (školský rok 2011/2012)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 

celoštátne kolo, kategória A (adresa na zdieľanie: )
(25.28. 3. 2012, Rakovice)

menoročník, škola1.2.3.4.5.6.tútor
víťazi
1. Martin Vodička IMO 3. G. Alejová, Košice 7 7 3 7 7 7 38 Jana Krajčiová
2. Marián Horňák IMO 4. G. Párovská, Nitra 7 1 7 6 7 6 34 Ivan Teplička
3. Miroslav Stankovič IMO 2. G. Poštová, Košice 6 6 0 6 5 6 29
4. Klára Ficková IMO 4. G. Poštová, Košice 7 7 0 6 1 7 28 Otto Révész
5. Marta Kossaczká MEMO 3. G. Grösslingová, Bratislava 7 2 0 6 0 7 22 Martin Kollár
6. Filip Hanzely MEMO 3. G. A. Prídavka, Sabinov 7 6 0 0 0 7 20 Zita Dzuriková
Jakub Šafin MEMO 3. G. P. Horova, Michalovce 6 6 0 1 0 7 20
8. Eduard Batmendijn IMO 1. Cirkevné gymn. sv. Mikuláša, Stará Ľubovňa 7 7 0 5 0 0 19 Jozef Gnebus
ďalší úspešní riešitelia
9. Patrik Bak MEMO 1. G. Kpt. Nálepku, Sobrance 6 4 0 0 0 7 17 Mária Dományová, Ľuboslava Mižáková
10. Vladimír Macko MEMO 3. G. Ľ. Štúra, Zvolen 5 1 0 3 0 7 16
11. Soňa Galovičová 4. G. Jura Hronca, Bratislava 1 0 0 7 0 7 15 František Kosper
12. Monika Daniláková 4. G. J. A. Raymana, Prešov 1 5 0 7 0 1 14 Miroslav Krajňák
Pavol Koprda 4. G. A. Merici, Trnava 7 0 0 0 0 7 14 Karol Gajdoš
14. Tamás Balogh 2. G. P. Pázmáňa s VJM, Nové Zámky 7 0 0 5 0 1 13 Vojtech Gátasi, Pál Hornyák
Tomáš Gonda 3. G. Grösslingová, Bratislava 7 0 1 5 0 0 13 Martin Kollár
Michal Tóth IMO 4. G. Jura Hronca, Bratislava 0 0 0 6 0 7 13 Richard Kollár
Bui Truc Lam MEMO 1. G. Grösslingová, Bratislava 0 0 0 6 0 7 13
ostatní riešitelia
18. Zhen Ning David Liu 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 0 0 1 0 4 11 Viera Babišová
19. Viktor Lukáček 4. G. sv. Moniky, Prešov 1 0 0 2 0 7 10 Slavomír Tall
Matej Molnár 4. G. Jura Hronca, Bratislava 0 5 0 4 0 1 10 Richard Kollár
21. Ján Kuzmík 4. G. Grösslingová, Bratislava 0 0 0 1 0 7 8 Martin Kollár
22. Samuel Cibulka 3. G. Jura Hronca, Bratislava 7 0 0 0 0 0 7 František Kosper
23. Barbora Klembarová 4. G. Kukučínova, Poprad 0 5 0 0 0 1 6 Iveta Šatanková
Tatiana Matejovičová 3. G. Grösslingová, Bratislava 0 0 1 5 0 0 6 Martin Kollár
László Mázik 3. G. H. Selyeho, Komárno 1 0 0 4 0 1 6 István Keszegh
Martin Smolík 3. G. Grösslingová, Bratislava 0 0 0 5 0 1 6 Martin Kollár
27. Matúš Halaj 2. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 1 0 0 3 0 1 5 Eva Oravcová
Peter Šichman 4. G. Grösslingová, Bratislava 0 4 0 0 0 1 5 Martin Kollár
Máté Škoda 3. G. H. Selyeho, Komárno 1 0 1 0 2 1 5 István Keszegh
30. Anna Fazekas 4. Súkr. gymn. s VJM, Dunajská Streda 1 0 1 0 0 1 3 József Mészáros, Iván Penzinger
Mário Lipovský 2. G. Jura Hronca, Bratislava 1 0 0 1 0 1 3 Richard Kollár
32. Jakub Cimerman 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 1 0 0 0 0 1 2 Eva Oravcová
Askar Gafurov 3. G. Grösslingová, Bratislava 1 0 0 0 0 1 2 Martin Kollár
János Lelkes 3. G. I. Madácha s VJM, Šamorín 0 0 0 1 0 1 2 Béla Liszkay, Csilla Mészáros
László Sebő 3. Súkr. gymn. s VJM, Dunajská Streda 0 0 1 1 0 0 2 József Mészáros, Iván Penzinger