logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2018
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
59. ročník
2009/2010
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (42.5%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II                         
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V                         
MA                         
PK                         
SC                         
BB BB                         
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC                         
PT                         
RA                         
RS                         
VK                         
ZC                         
ZH                         
ZV                         
KE GL  ✓                  ✓ 
KE I  ✓                  ✓ 
KE II  ✓                  ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓                  ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ                         
HE                         
KK                         
LE                         
ML                         
PO                         
PP                         
SB                         
SK                         
SL                         
SP                         
SV                         
VT                         
TN BN                         
IL                         
MY                         
NM                         
PB                         
PD                         
PE                         
PU                         
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY                         
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM                         
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR                         
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 61. ročník (školský rok 2011/2012)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória A, kraj Bratislava (adresa na zdieľanie: )
(17. 1. 2012)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Bui Truc Lam 1. G. Grösslingová, Bratislava 3 6 6 6 21
2. Soňa Galovičová 4. G. Jura Hronca, Bratislava 6 4 6 3 19 František Kosper
3. Michal Tóth 4. G. Jura Hronca, Bratislava 6 3 2 6 17 Richard Kollár
4. Samuel Cibulka 3. G. Jura Hronca, Bratislava 4 2 1 6 13 František Kosper
Marta Kossaczká 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 4 1 2 13 Martin Kollár
Tatiana Matejovičová 3. G. Grösslingová, Bratislava 2 4 1 6 13 Martin Kollár
Martin Smolík 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 2 5 0 13 Martin Kollár
8. Ján Kuzmík 4. G. Grösslingová, Bratislava 4 0 2 6 12 Martin Kollár
Zhen Ning David Liu 2. G. Grösslingová, Bratislava 2 4 2 4 12 Viera Babišová
Matej Molnár 4. G. Jura Hronca, Bratislava 5 4 1 2 12 Richard Kollár
11. Tomáš Gonda 3. G. Grösslingová, Bratislava 0 3 2 6 11 Martin Kollár
Mário Lipovský 2. G. Jura Hronca, Bratislava 0 4 1 6 11 Richard Kollár
13. Askar Gafurov 3. G. Grösslingová, Bratislava 0 6 1 3 10 Martin Kollár
Peter Šichman 4. G. Grösslingová, Bratislava 4 0 6 0 10 Martin Kollár
ostatní riešitelia
15. Michal Bock 3. G. Grösslingová, Bratislava 2 3 2 2 9
Michal Hledík 3. G. Jura Hronca, Bratislava 0 4 2 3 9
Marián Ivanov 3. G. Jura Hronca, Bratislava 5 1 2 1 9
Milan Smolík 3. G. Jura Hronca, Bratislava 0 2 2 5 9
Matej Uher 4. G. Grösslingová, Bratislava 4 3 1 1 9
20. Ema Krakovská 1. G. Grösslingová, Bratislava 2 0 1 5 8
Juraj Polách 4. G. Grösslingová, Bratislava 1 0 2 5 8
22. Ján Spišiak 4. G. Grösslingová, Bratislava 3 0 2 2 7
23. Michaela Belanová 4. ŠpMNDaG, Bratislava 0 3 1 2 6
Matej Hamaš 4. G. Jura Hronca, Bratislava 0 3 1 2 6
Dušan Kavický 3. G. Jura Hronca, Bratislava 0 2 1 3 6
Uršuľa Žákovská 4. G. Grösslingová, Bratislava 2 0 2 2 6
27. Jerguš Greššák 3. ŠpMNDaG, Bratislava 2 2 1 0 5
Hana Krakovská 2. G. Grösslingová, Bratislava 2 0 1 2 5
Jaroslav Petrucha 3. G. Metodova, Bratislava 0 2 1 2 5
30. Šimon Jurina 2. G. Grösslingová, Bratislava 0 0 1 3 4
Tomáš Langer 4. G. Jura Hronca, Bratislava 2 0 1 1 4
32. Matej Badin 2. G. Jura Hronca, Bratislava 0 0 2 1 3
Samuel Kebis 2. G. Grösslingová, Bratislava 0 0 2 1 3
Barbora Kováčová 2. ŠpMNDaG, Bratislava 0 0 2 1 3
35. Barbora Lakotová 1. G. Grösslingová, Bratislava 0 0 1 1 2
Karolína Mojžišová 2. G. Grösslingová, Bratislava 0 0 1 1 2
Ján Ondráš 2. G. Grösslingová, Bratislava 0 0 1 1 2
Daniela Pellerová 3. G. Grösslingová, Bratislava 0 0 0 2 2