logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2022
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
skryť staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
72. ročník
2022/2023
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (42.5%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II                         
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V                         
MA                         
PK                         
SC                         
BB BB                         
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC                         
PT                         
RA                         
RS                         
VK                         
ZC                         
ZH                         
ZV                         
KE GL  ✓                  ✓ 
KE I  ✓                  ✓ 
KE II  ✓                  ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓                  ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ                         
HE                         
KK                         
LE                         
ML                         
PO                         
PP                         
SB                         
SK                         
SL                         
SP                         
SV                         
VT                         
TN BN                         
IL                         
MY                         
NM                         
PB                         
PD                         
PE                         
PU                         
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY                         
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM                         
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR                         
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 61. ročník (školský rok 2011/2012)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória A, kraj Banská Bystrica (adresa na zdieľanie: )
(17. 1. 2012)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Vladimír Macko 3. G. Ľ. Štúra, Zvolen 2 6 1 6 15
2. Matúš Halaj 2. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 2 6 1 2 11 Eva Oravcová
3. Jakub Cimerman 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 2 2 0 6 10 Eva Oravcová
ostatní riešitelia
4. Jela Nociarová 3. G. B. S.-Timravy, Lučenec 6 0 0 2 8
5. Adrián Kormoš 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 2 2 2 1 7
6. Tamás Fodor 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0 3 0 2 5
Kristína Komanová 3. G. A. Sládkoviča, Banská Bystrica 2 0 2 1 5
8. Lea Kaličiaková 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0 0 1 2 3
Ján Murín 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0 0 1 2 3
Mária Nedelová 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 2 0 0 1 3
Mário Neuschl 4. G. M. Rúfusa, Žiar nad Hronom 0 0 2 1 3
Marián Orem 4. G. Ľ. Štúra, Zvolen 2 0 0 1 3
Norbert Slivka 2. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 2 0 0 1 3
14. Pavel Kajaba 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0 0 0 2 2
Dávid Lupták 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0 0 1 1 2
Martin Styk 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0 0 1 1 2
17. Martin Adamec 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0 0 0 1 1
Milan Baksa 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0 0 1 0 1
Michal Čierny 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0 0 0 1 1
Lukáš Hudec 4. G. B. S.-Timravy, Lučenec 0 0 0 1 1
Roman Krajči 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0 0 0 1 1
Peter Lacika 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0 1 0 0 1
Marek Mánik 4. G. B. S.-Timravy, Lučenec 0 0 0 1 1
24. Kristína Gömöryová 3. G. Ľ. Štúra, Zvolen 0 0 0 0 0
Filip Guzma 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0 0 0 0 0
Matúš Kulich 2. G. Štúrova, Detva 0 0 0 0 0
Martin Mlynárik 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0 0 0 0 0
Barbora Rišová 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0 0 0 0 0
Patrik Rosiar 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0 0 0 0 0