logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (42.5%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II                         
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V                         
MA                         
PK                         
SC                         
BB BB                         
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC                         
PT                         
RA                         
RS                         
VK                         
ZC                         
ZH                         
ZV                         
KE GL  ✓                  ✓ 
KE I  ✓                  ✓ 
KE II  ✓                  ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓                  ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ                         
HE                         
KK                         
LE                         
ML                         
PO                         
PP                         
SB                         
SK                         
SL                         
SP                         
SV                         
VT                         
TN BN                         
IL                         
MY                         
NM                         
PB                         
PD                         
PE                         
PU                         
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY                         
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM                         
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR                         
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 61. ročník (školský rok 2011/2012)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória A, kraj Prešov (adresa na zdieľanie: )
(17. 1. 2012)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Eduard Batmendijn 1. Cirkevné gymn. sv. Mikuláša, Stará Ľubovňa 6 6 6 5 23 Jozef Gnebus
2. Filip Hanzely 3. G. A. Prídavka, Sabinov 6 5 1 6 18 Zita Dzuriková
Viktor Lukáček 4. G. sv. Moniky, Prešov 5 6 1 6 18 Slavomír Tall
4. Monika Daniláková 4. G. J. A. Raymana, Prešov 5 0 1 6 12 Miroslav Krajňák
Marcel Schichman 4. G. J. A. Raymana, Prešov 5 5 0 2 12 Miroslav Krajňák
6. Barbora Klembarová 4. G. Kukučínova, Poprad 0 0 6 4 10 Iveta Šatanková
ostatní riešitelia
7. Šimon Struk 3. G. J. A. Raymana, Prešov 4 0 3 0 7
8. Lukáš Marcinov 4. G. arm. gen. L. Svobodu, Humenné 1 2 1 2 6
9. Pavol Dziak 3. G. Konštantínova, Stropkov 0 2 1 2 5
Filip Krajč 3. G. Kukučínova, Poprad 1 0 1 3 5
11. Pavol Gajdoš 4. G. J. A. Raymana, Prešov 1 0 1 2 4
Barbora Marečáková 4. G. Kukučínova, Poprad 0 0 1 3 4
Marián Opiela 3. G. J. A. Raymana, Prešov 1 0 1 2 4
14. Stanislav Kačmarik 3. G. P. O. Hviezdoslava, Kežmarok 1 0 1 1 3
Štefan Kubini 4. G. J. A. Raymana, Prešov 0 0 1 2 3
Milan Pešta 3. G. Konštantínova, Prešov 0 2 0 1 3
Jozef Úroda 3. G. P. O. Hviezdoslava, Kežmarok 0 0 1 2 3
18. Jaroslav Hofierka 2. G. J. A. Raymana, Prešov 0 0 0 2 2 Martina Kušnírová
Tomáš Kello 3. G. J. A. Raymana, Prešov 0 0 0 2 2
Katarína Kmeťová 4. G. Kukučínova, Poprad 0 0 1 1 2
Kristína Krupová 3. G. L. Stöckela, Bardejov 0 0 1 1 2
Štefan Martiček 4. G. L. Stöckela, Bardejov 0 1 1 0 2
Sebastián Mizera 3. G. Kukučínova, Poprad 0 0 0 2 2
Elena Mizeráková 3. G. J. A. Raymana, Prešov 0 0 1 1 2
Dominika Rohaľová 3. G. L. Stöckela, Bardejov 0 0 1 1 2
Tomáš Šlampiak 3. G. T. Vansovej, Stará Ľubovňa 0 0 0 2 2
27. Miriam Basová 4. G. L. Stöckela, Bardejov 0 0 1 0 1
Katarína Brezinová 3. G. Kukučínova, Poprad 0 0 0 1 1
Katarína Mochnacká 3. G. L. Stöckela, Bardejov 0 0 1 0 1
Tomáš Turlík 3. G. J. A. Raymana, Prešov 0 0 0 1 1