logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (42.5%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II                         
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V                         
MA                         
PK                         
SC                         
BB BB                         
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC                         
PT                         
RA                         
RS                         
VK                         
ZC                         
ZH                         
ZV                         
KE GL  ✓                  ✓ 
KE I  ✓                  ✓ 
KE II  ✓                  ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓                  ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ                         
HE                         
KK                         
LE                         
ML                         
PO                         
PP                         
SB                         
SK                         
SL                         
SP                         
SV                         
VT                         
TN BN                         
IL                         
MY                         
NM                         
PB                         
PD                         
PE                         
PU                         
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY                         
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM                         
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR                         
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 61. ročník (školský rok 2011/2012)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória B, kraj Trnava (adresa na zdieľanie: )
(17. 4. 2012)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Michaela Bieliková 2. G. V. Mihálika, Sereď 6 6 1 1 14 Karin Macháčová
2. Barnabás Dobossy 2. G. Z. Kodálya, Galanta 6 4 1 1 12
3. Tamara Töröková 2. G. Z. Kodálya, Galanta 6 4 1 0 11 Ilona Szentandrási
4. András Lépes 2. Stredná športová škola s VJM, Dunajská Streda 6 4 0 0 10
Valentína Straková 2. G. V. Mihálika, Sereď 0 6 3 1 10 Karin Macháčová
ostatní riešitelia
6. Dominika Godová 2. G. I. Kupca, Hlohovec 0 5 4 0 9 Zlatica Drusánková
7. Emese Sáha 2. Súkr. gymn. s VJM, Dunajská Streda 6 0 1 0 7 Iván Penzinger, József Mészáros
8. Miriam Zacharová 2. G. A. Merici, Trnava 0 1 4 1 6 Karol Gajdoš
9. Michal Mudroch 2. G. L. Novomeského, Senica 0 2 3 0 5 Eva Millová
10. Martin Kuchár 2. G. M. R. Štefánika, Šamorín 0 2 2 0 4
Norbert Vassy 2. Súkr. gymn. s VJM, Dunajská Streda 0 0 1 3 4 Iván Penzinger, József Mészáros
12. Kristián Farkaš 2. G. I. Kupca, Hlohovec 0 0 3 0 3 Zlatica Drusánková
Juraj Gembeš 2. G. L. Novomeského, Senica 0 0 2 1 3 Eva Millová
Jakub Lietavec 2. G. J. Hollého, Trnava 0 1 2 0 3 Veronika Gabaľová
Juraj Patko 2. G. A. Merici, Trnava 0 0 3 0 3
Michael Adam Polák 2. Stredná športová škola J. Herdu, Trnava 0 0 3 0 3 Marta Anettová-Pereira
Lenka Šimončičová 2. G. A. Merici, Trnava 0 2 1 0 3 Karol Gajdoš
Lukáš Tomovič 2. Stredná športová škola J. Herdu, Trnava 0 2 1 0 3
19. Katarína Duchoňová 2. G. A. Merici, Trnava 0 0 2 0 2 Karol Rafay
Peter Kyseľ 2. G. I. Kupca, Hlohovec 0 1 1 0 2 Milada Jirkalová
21. Adam Borguľa 2. G. M. R. Štefánika, Šamorín 0 1 0 0 1 Monika Firbasová
Tomáš Miklovič 2. G. J. Hollého, Trnava 0 0 1 0 1 Veronika Gabaľová
Daniel Petrovič 2. G. M. R. Štefánika, Šamorín 0 0 1 0 1 Katarína Mátyásová
Martin Vatrál 2. G. I. Kupca, Hlohovec 0 0 1 0 1 Milada Jirkalová
25. Marek Bolla 2. SOŠ Rakovice, Rakovice 0 0 0 0 0
Jozef Lauro 2. G. M. R. Štefánika, Šamorín 0 0 0 0 0
Michaela Veľká 2. SOŠ Rakovice, Rakovice 0 0 0 0 0 Elena Dugová