logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

Poradia MO, 61. ročník (školský rok 2011/2012)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 

výberové sústredenie (adresa na zdieľanie: )
(18.25. 4. 2012, Bratislava)

menoročník, škola CK MOvýberové sústredenie
1. deň2. deň1. deň2. deň3. deň4. deň5. deň
1. Martin Vodička 3. G. Alejová, Košice 17 21 16 18 16 16 15 81 119
2. Miroslav Stankovič 2. G. Poštová, Košice 12 17 13.5 17.5 16 6.5 13 66.5 95.5
3. Eduard Batmendijn 1. Cirkevné gymn. sv. Mikuláša, Stará Ľubovňa 14 5 14.5 18 15 6 12 65.5 84.5
4. Marián Horňák 4. G. Párovská, Nitra 15 19 8 14 8 6 13 49 83
5. Klára Ficková 4. G. Poštová, Košice 14 14 8.5 15 13.5 4.5 5 46.5 74.5
6. Michal Tóth 4. G. Jura Hronca, Bratislava 0 13 9.5 14.5 16 9 9 58 71
7. Jakub Šafin 3. G. P. Horova, Michalovce 12 8 9 9 12 7 9 46 66
8. Filip Hanzely 3. G. A. Prídavka, Sabinov 13 7 8 10 8 6.5 10 42.5 62.5
9. Marta Kossaczká 3. G. Grösslingová, Bratislava 9 13 5.5 9.5 7 6.5 9 37.5 59.5
10. Vladimír Macko 3. G. Ľ. Štúra, Zvolen 6 10 11 10 8 4.5 9 42.5 58.5
11. Soňa Galovičová 4. G. Jura Hronca, Bratislava 1 14 7 11.5 9 5 8 40.5 55.5
12. Bui Truc Lam 1. G. Grösslingová, Bratislava 0 13 7 9 12 4 10 42 55
13. Patrik Bak 1. G. Kpt. Nálepku, Sobrance 10 7 0.5 7.5 8 8.5 12 36.5 53.5
14. Pavol Koprda 4. G. A. Merici, Trnava 7 7 4.5 12.5 6 4.5 6 33.5 47.5
15. Tomáš Gonda 3. G. Grösslingová, Bratislava 8 5 6.5 10.5 7 0.5 9 33.5 46.5
16. Monika Daniláková 4. G. J. A. Raymana, Prešov 6 8 7.5 7 4 0 3 21.5 35.5
17. Tamás Balogh 2. G. P. Pázmáňa s VJM, Nové Zámky 7 6 0 8.5 1 1.5 5 16 29
CK MO, 1. deň
meno123
1. Martin Vodička 7 7 3 17
2. Marián Horňák 7 1 7 15
3. Eduard Batmendijn 7 7 0 14
Klára Ficková 7 7 0 14
5. Filip Hanzely 7 6 0 13
6. Miroslav Stankovič 6 6 0 12
Jakub Šafin 6 6 0 12
8. Patrik Bak 6 4 0 10
9. Marta Kossaczká 7 2 0 9
10. Tomáš Gonda 7 0 1 8
11. Tamás Balogh 7 0 0 7
Pavol Koprda 7 0 0 7
13. Monika Daniláková 1 5 0 6
Vladimír Macko 5 1 0 6
15. Soňa Galovičová 1 0 0 1
16. Michal Tóth 0 0 0 0
Bui Truc Lam 0 0 0 0
priemer5.23.10.68.9
CK MO, 2. deň
meno456
1. Martin Vodička 7 7 7 21
2. Marián Horňák 6 7 6 19
3. Miroslav Stankovič 6 5 6 17
4. Klára Ficková 6 1 7 14
Soňa Galovičová 7 0 7 14
6. Marta Kossaczká 6 0 7 13
Michal Tóth 6 0 7 13
Bui Truc Lam 6 0 7 13
9. Vladimír Macko 3 0 7 10
10. Monika Daniláková 7 0 1 8
Jakub Šafin 1 0 7 8
12. Patrik Bak 0 0 7 7
Filip Hanzely 0 0 7 7
Pavol Koprda 0 0 7 7
15. Tamás Balogh 5 0 1 6
16. Eduard Batmendijn 5 0 0 5
Tomáš Gonda 5 0 0 5
priemer4.51.25.411
výberové sústredenie, 1. deň
meno1234
1. Martin Vodička 4 4 4 4 16
2. Eduard Batmendijn 4 4 2.5 4 14.5
3. Miroslav Stankovič 4 3.5 2 4 13.5
4. Vladimír Macko 4 3.5 1.5 2 11
5. Michal Tóth 4 4 1 0.5 9.5
6. Jakub Šafin 4 2.5 2.5 0 9
7. Klára Ficková 4 4 0.5 0 8.5
8. Filip Hanzely 0 4 4 0 8
Marián Horňák 4 4 - 0 8
10. Monika Daniláková 4 3.5 - 0 7.5
11. Soňa Galovičová 0 4 3 0 7
Bui Truc Lam 4 3 - - 7
13. Tomáš Gonda 4 2.5 0 0 6.5
14. Marta Kossaczká 0 4 1.5 0 5.5
15. Pavol Koprda 0 3.5 0.5 0.5 4.5
16. Patrik Bak 0.5 0 0 0 0.5
17. Tamás Balogh 0 - 0 - 0
priemer2.631.20.87.6
výberové sústredenie, 2. deň
meno123
1. Eduard Batmendijn 6 6 6 18
Martin Vodička 6 6 6 18
3. Miroslav Stankovič 6 6 5.5 17.5
4. Klára Ficková 6 6 3 15
5. Michal Tóth 6 6 2.5 14.5
6. Marián Horňák 6 6 2 14
7. Pavol Koprda 6 6 0.5 12.5
8. Soňa Galovičová 6 3 2.5 11.5
9. Tomáš Gonda 6 3 1.5 10.5
10. Filip Hanzely 6 3 1 10
Vladimír Macko 6 3 1 10
12. Marta Kossaczká 6 3 0.5 9.5
13. Jakub Šafin 3 - 6 9
Bui Truc Lam 6 - 3 9
15. Tamás Balogh 6 - 2.5 8.5
16. Patrik Bak 6 1 0.5 7.5
17. Monika Daniláková 6 1 - 7
priemer5.83.52.411.6
výberové sústredenie, 3. deň
meno1234
1. Miroslav Stankovič 4 4 4 4 16
Michal Tóth 4 4 4 4 16
Martin Vodička 4 4 4 4 16
4. Eduard Batmendijn 4 4 3 4 15
5. Klára Ficková 4 4 1.5 4 13.5
6. Jakub Šafin 4 - 4 4 12
Bui Truc Lam 4 0 4 4 12
8. Soňa Galovičová 4 4 1 0 9
9. Patrik Bak 4 4 0 0 8
Filip Hanzely 4 0 1 3 8
Marián Horňák 0 4 0 4 8
Vladimír Macko 4 - 1 3 8
13. Tomáš Gonda 4 - 3 0 7
Marta Kossaczká 3 0 0 4 7
15. Pavol Koprda 2 - 0 4 6
16. Monika Daniláková 0 - - 4 4
17. Tamás Balogh 1 - 0 - 1
priemer3.21.91.82.99.8
výberové sústredenie, 4. deň
meno1234
1. Martin Vodička 4 4 4 4 16
2. Michal Tóth 4 3.5 1.5 0 9
3. Patrik Bak 4 0.5 4 - 8.5
4. Jakub Šafin 4 2 1 - 7
5. Filip Hanzely 4 2 0.5 0 6.5
Marta Kossaczká 4 2.5 0 - 6.5
Miroslav Stankovič 4 2 0.5 - 6.5
8. Eduard Batmendijn 4 2 0 0 6
Marián Horňák 4 2 0 0 6
10. Soňa Galovičová 4 0 1 - 5
11. Klára Ficková 4 0.5 0 - 4.5
Pavol Koprda 1 2.5 1 - 4.5
Vladimír Macko 4 0.5 0 0 4.5
14. Bui Truc Lam 4 0 - - 4
15. Tamás Balogh 1 - 0.5 - 1.5
16. Tomáš Gonda 0 0.5 0 - 0.5
17. Monika Daniláková 0 0 - - 0
priemer3.21.20.70.25.4
výberové sústredenie, 5. deň
meno123
1. Martin Vodička 6 6 3 15
2. Marián Horňák 6 6 1 13
Miroslav Stankovič 4 6 3 13
4. Patrik Bak 6 6 0 12
Eduard Batmendijn 6 6 0 12
6. Filip Hanzely 6 4 0 10
Bui Truc Lam 5 5 - 10
8. Tomáš Gonda 6 3 0 9
Marta Kossaczká 6 3 0 9
Vladimír Macko 5 2 2 9
Jakub Šafin 6 3 0 9
Michal Tóth 6 0 3 9
13. Soňa Galovičová 5 3 0 8
14. Pavol Koprda 6 0 0 6
15. Tamás Balogh 5 0 0 5
Klára Ficková 5 0 0 5
17. Monika Daniláková 1 2 0 3
priemer5.33.20.79.2