logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (65.6%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓                     
MA  ✓                  ✓ 
PK                         
SC                         
BB BB                         
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC                         
PT                         
RA                         
RS                         
VK                         
ZC                         
ZH                         
ZV                         
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓                  ✓ 
KE IV  ✓                  ✓ 
KS  ✓                  ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓      
LE  ✓   ✓   ✓   ✓      
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN                         
IL                         
MY                         
NM                         
PB                         
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓                  ✓ 
PU                         
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓      
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓      
TS  ✓                  ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 62. ročník (školský rok 2012/2013)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória A, kraj Nitra (adresa na zdieľanie: )
(15. 1. 2013)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Tamás Balogh 3. G. P. Pázmáňa s VJM, Nové Zámky 6 0 5 6 17 Vojtech Gátasi, Pál Hornyák
2. László Mázik 4. G. H. Selyeho, Komárno 3 6 5 0 14 István Keszegh
3. Máté Škoda 4. G. H. Selyeho, Komárno 2 6 5 0 13 István Keszegh
4. Ľudmila Šimková 3. G. Párovská, Nitra 6 3 1 0 10 Ivan Teplička
ostatní riešitelia
5. Matúš Bafrnec 2. G. Párovská, Nitra 2 1 0 5 8 Miloš Bíro
6. Juraj Kováč 3. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 4 1 2 0 7
Jozef Kuťka 4. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 4 3 0 0 7
8. Ľudovít Popelka 3. G. J. Fándlyho, Šaľa 2 0 4 0 6
Tamás Šarai 2. G. H. Selyeho, Komárno 2 0 4 0 6 Katalin Horváth
10. Matej Evin 4. G. A. Vrábla, Levice 3 1 1 0 5
Park Choong Eun 4. G. H. Selyeho, Komárno 4 0 1 0 5
12. Dávid Bugár 2. G. H. Selyeho, Komárno 3 0 1 0 4 Katalin Horváth
Samuel Horváth 3. G. Párovská, Nitra 2 0 2 0 4
Roman Kluvanec 2. G. Párovská, Nitra 0 1 1 2 4 Miloš Bíro
Ádám Markó 3. G. H. Selyeho, Komárno 2 1 1 0 4
Tibor Zauko 3. SPŠ Petőfiho, Komárno 3 0 1 0 4
17. Katarína Marčeková 2. G. Párovská, Nitra 0 2 1 0 3 Miloš Bíro
Štefan Očkay 4. G. Párovská, Nitra 0 0 1 2 3
Dominik Pastierovič 3. G. A. Vrábla, Levice 2 1 0 0 3
Norbert Zsitva 4. G. H. Selyeho, Komárno 1 1 1 0 3
21. Daniel Guliš 2. G. P. Pázmáňa s VJM, Nové Zámky 2 0 0 0 2
Martin Mederly 4. G. Golianova, Nitra 0 2 0 0 2
Jana Molnárová 3. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 2 0 0 0 2
Veronika Nagyová 3. G. Golianova, Nitra 2 0 0 0 2
Zoltán Pénzes 4. G. H. Selyeho, Komárno 1 0 1 0 2
László Ürge 4. G. H. Selyeho, Komárno 0 0 2 0 2
27. Gergely Abelovsky 3. G. Mládežnícka, Šahy 1 0 0 0 1
Stanislav Černý 4. G. Golianova, Nitra 0 0 1 0 1
Balázs Földes 4. G. H. Selyeho, Komárno 0 0 1 0 1
Veronika Kovácsová 4. G. Mládežnícka, Šahy 1 0 0 0 1
Lucia Krasňanská 3. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 1 0 0 0 1
Peter Melek 4. G. A. Vrábla, Levice 0 0 0 1 1
33. Jakub Kysel 4. G. Golianova, Nitra 0 0 0 0 0