logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (65.6%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓                     
MA  ✓                  ✓ 
PK                         
SC                         
BB BB                         
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC                         
PT                         
RA                         
RS                         
VK                         
ZC                         
ZH                         
ZV                         
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓                  ✓ 
KE IV  ✓                  ✓ 
KS  ✓                  ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓      
LE  ✓   ✓   ✓   ✓      
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN                         
IL                         
MY                         
NM                         
PB                         
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓                  ✓ 
PU                         
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓      
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓      
TS  ✓                  ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 62. ročník (školský rok 2012/2013)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória Z9, kraj Žilina (adresa na zdieľanie: )
(21. 3. 2013)

menoročník, škola1.2.3.4.
úspešní riešitelia
1. Filip Kulla 0. Bilingválne gymn. M. Hodžu, Sučany 6 6 6 6 24
2. Michal Sandanus 9. ZŠ Karpatská, Žilina 5 6 6 2 19
3. Róbert Druska 9. ZŠ Hlinisko, Liptovská Teplá 6 6 6 0 18
4. Martin Piala 9. ZŠ Sv. Gorazda, Žilina 6 6 3 2 17
5. Matúš Galba 9. ZŠ Okoličianska, Liptovský Mikuláš 6 4 6 0 16
Andrea Komová 9. ZŠ Sv. Gorazda, Žilina 4 6 6 0 16
Tomáš Mikšík 9. ZŠ Karpatská, Žilina 5 5 6 0 16
8. Maximilán Molnár 0. Ev. gymn. J. Tranovského, Liptovský Mikuláš 6 6 3 0 15
9. Martin Bazger 9. ZŠ Podvysoká 4 6 3 0 13
Adam Radvan 9. ZŠ Mieru, Bytča 3 4 0 6 13
Erik Wetter 0. Bilingválne gymn. M. Hodžu, Sučany 1 6 6 0 13
12. Elena Dadajová 9. ZŠ Suľkov, Kysucké Nové Mesto 6 3 3 0 12
Tomáš Hrobár 9. ZŠ M. Medveckej, Tvrdošín 4 4 4 0 12
ostatní riešitelia
14. Milan Krenželák 9. ZŠ Vyšný Koniec, Čierne 0 5 5 0 10
Tomáš Mucha 9. ZŠ Karpatská, Žilina 4 0 6 0 10
Adriana Polóniová 9. Cirk. ZŠ R. Zaymusa, Žilina 1 6 3 0 10
17. Veronika Gintnerová 9. ZŠ Námestie mladosti, Žilina 3 6 0 0 9
Žaneta Hrbková 9. ZŠ Babín 1 4 4 0 9
Matej Jurčík 9. G. V. Paulínyho-Tótha, Martin 1 5 3 0 9
Andrej Štrba 9. ZŠ Komenského, Čadca 3 6 0 0 9
21. Michal Slavík 9. ZŠ Martinská, Žilina 1 4 3 0 8
Peter Šurina 9. Cirk. ZŠ R. Dilonga, Trstená 2 3 3 0 8
23. Zuzana Badárová 9. ZŠ M. Medveckej, Tvrdošín 3 4 0 0 7
Samuel Chovaňák 9. ZŠ Clementisova, Kysucké Nové Mesto 1 6 0 0 7
Anežka Jamečná 9. ZŠ Clementisova, Kysucké Nové Mesto 2 5 0 0 7
Tomáš Lizúch 9. ZŠ Čs. brigády, Liptovský Mikuláš 1 0 6 0 7
Peter Michálek 9. ZŠ Mieru, Bytča 5 2 0 0 7
Andrea Mikulášová 9. ZŠ P. Škrabáka, Dolný Kubín 3 0 4 0 7
Ján Murín 9. ZŠ Oravské Veselé 1 5 1 0 7
30. Klaudia Dyttertová 9. ZŠ M. Medveckej, Tvrdošín 3 0 0 2 5
Andrej Fula 9. ZŠ Hlinisko, Liptovská Teplá 2 0 3 0 5
Dominik Králik 0. G. Štefánikova, Bytča 1 4 0 0 5
Petra Poláková 9. ZŠ Jarná, Žilina 5 0 0 0 5
34. Aneta Bednárová 9. ZŠ M. Medveckej, Tvrdošín 0 0 4 0 4
35. Kristína Sidorová 9. ZŠ Clementisova, Kysucké Nové Mesto 0 0 0 0 0
Martina Strušková 9. ZŠ J. Kráľa, Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0