logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2019
MO podporili:

mesto Bardejov

Hotelová akadémia Bardejov

Albi, s.r.o.

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

Poradia MO, 63. ročník (školský rok 2013/2014)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 

IMO (adresa na zdieľanie: )
(3.13. 7. 2014, Južná Afrika, Kapské Mesto)

menoročník, škola1.2.3.4.5.6.cena
Bui Truc Lam 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 7 0 7 7 0 27 striebro
Samuel Sládek 2. G. A. Bernoláka, Námestovo 7 6 0 7 1 0 21 bronz
Ľudmila Šimková 4. G. Párovská, Nitra 7 5 0 7 1 0 20 bronz
Zhen Ning David Liu 3. G. Jura Hronca, Bratislava 7 5 0 7 0 0 19 bronz
Miroslav Psota 4. G. Hlinská, Žilina 5 6 0 7 0 0 18 bronz
Patrik Bak 3. G. Kpt. Nálepku, Sobrance 7 0 1 7 2 0 17 bronz

Výsledky krajín zúčastňujúcich sa MEMO:
(zdroj: http://imo-official.org)

menoštát sort1.2.3.4.5.6.cena
15. – 24. Zsombor Fehér Maďarsko 7 7 6 7 7 1 35 zlato
28. – 33. Karol Kaszuba Poľsko 7 7 4 7 7 0 32 zlato
40. – 49. Mislav Balunović Chorvátsko 7 7 1 7 7 0 29 zlato
50. – 68. Lars Munser Nemecko 7 7 0 7 7 0 28 striebro
50. – 68. Matthias Paulsen Nemecko 7 6 1 7 7 0 28 striebro
69. – 82. Márk Di Giovanni Maďarsko 7 7 0 7 6 0 27 striebro
69. – 82. Bui Truc Lam Slovensko 6 7 0 7 7 0 27 striebro
83. – 94. Péter Ágoston Maďarsko 7 7 0 7 0 5 26 striebro
83. – 94. Vincent Grande Nemecko 7 6 0 5 1 7 26 striebro
95. – 101. Louis Hainaut Švajčiarsko 7 4 0 7 7 0 25 striebro
95. – 101. Adrian Riekert Nemecko 7 7 0 7 4 0 25 striebro
95. – 101. Ignas Urbonavičius Litva 5 7 0 7 6 0 25 striebro
102. – 108. Tomáš Novotný Česká rep. 6 7 0 7 4 0 24 striebro
109. – 123. Christian Bernert Nemecko 7 7 0 7 2 0 23 striebro
109. – 123. Bálint Homonnay Maďarsko 7 7 0 7 2 0 23 striebro
124. – 162. Dekai Dong Rakúsko 7 4 0 7 4 0 22 striebro
124. – 162. Barnabás Janzer Maďarsko 7 7 0 7 1 0 22 striebro
124. – 162. Daniel Paleka Chorvátsko 7 6 0 7 2 0 22 striebro
124. – 162. Vlatka Vazdar Chorvátsko 7 7 0 7 1 0 22 striebro
124. – 162. Ferdinand Wagner Nemecko 7 0 7 7 1 0 22 striebro
124. – 162. Stefanie Zbinden Švajčiarsko 7 5 0 7 3 0 22 striebro
163. – 199. Erik Banek Chorvátsko 7 7 0 7 0 0 21 bronz
163. – 199. Filip Bialas Česká rep. 7 7 0 7 0 0 21 bronz
163. – 199. Łukasz Bożyk Poľsko 7 7 0 7 0 0 21 bronz
163. – 199. Lukas Jonuška Litva 7 7 0 7 0 0 21 bronz
163. – 199. Viktor Němeček Česká rep. 3 4 0 7 7 0 21 bronz
163. – 199. Piotr Pawlak Poľsko 7 7 0 7 0 0 21 bronz
163. – 199. Samuel Sládek Slovensko 7 6 0 7 1 0 21 bronz
200. – 220. Jan Gwinner Poľsko 6 7 0 7 0 0 20 bronz
200. – 220. Balázs Maga Maďarsko 7 7 0 4 2 0 20 bronz
200. – 220. Ľudmila Šimková Slovensko 7 5 0 7 1 0 20 bronz
200. – 220. Radovan Švarc Česká rep. 7 6 0 7 0 0 20 bronz
200. – 220. Pavel Turek Česká rep. 7 6 0 7 0 0 20 bronz
221. – 237. Masato Fabian Keller Švajčiarsko 7 3 0 7 2 0 19 bronz
221. – 237. Aidas Kilda Litva 7 3 0 7 2 0 19 bronz
221. – 237. Juš Kosmač Slovinsko 7 5 0 7 0 0 19 bronz
221. – 237. Zhen Ning David Liu Slovensko 7 5 0 7 0 0 19 bronz
221. – 237. Kamil Rychlewicz Poľsko 7 3 0 7 1 1 19 bronz
221. – 237. Sergey Yurkevich Rakúsko 7 5 0 7 0 0 19 bronz
238. – 255. Martin Hora Česká rep. 7 4 0 7 0 0 18 bronz
238. – 255. Miroslav Psota Slovensko 5 6 0 7 0 0 18 bronz
256. – 266. Patrik Bak Slovensko 7 0 1 7 2 0 17 bronz
256. – 266. Adrian Beker Chorvátsko 7 2 0 7 1 0 17 bronz
256. – 266. Juan Gabriel Kostelec Slovinsko 7 1 0 7 2 0 17 bronz
267. – 295. Mykolas Blažonis Litva 7 0 1 7 1 0 16 bronz
267. – 295. Daniel Peter Rutschmann Švajčiarsko 7 7 0 0 2 0 16 bronz
267. – 295. Paul Seidel Švajčiarsko 7 0 0 7 2 0 16 bronz
267. – 295. Timothée Schoen Švajčiarsko 7 2 0 7 0 0 16 bronz
296. – 320. Dexin Dong Rakúsko 7 0 1 7 0 0 15 ČU
296. – 320. Josef Greilhuber Rakúsko 7 1 0 7 0 0 15 ČU
296. – 320. Mikołaj Leonarski Poľsko 7 0 1 7 0 0 15 ČU
296. – 320. Petar Orlić Chorvátsko 7 1 0 7 0 0 15 ČU
296. – 320. Jonas Pukšta Litva 7 0 0 7 1 0 15 ČU
321. – 360. Luka Lodrant Slovinsko 7 0 0 7 0 0 14 ČU
375. – 386. Amadej Kristjan Kocbek Slovinsko 4 0 0 7 0 0 11 ČU
387. – 403. Žiga Krajnik Slovinsko 7 0 0 3 0 0 10 ČU
404. – 420. Valentin Hübner Rakúsko 1 7 0 1 0 0 9 ČU
421. – 445. Justas Klimavičius Litva 7 0 0 1 0 0 8 ČU
446. – 461. Lara Jerman Slovinsko 6 0 0 1 0 0 7
462. – 469. Moritz Hiebler Rakúsko 4 0 0 2 0 0 6
štátúlohyceny
1. 2. 3. 4. 5. 6. Z S B ČU
Maďarsko 42 42 6 39 18 6 153 1 4 1
Nemecko 42 33 8 40 22 7 152 6
Poľsko 41 31 5 42 8 1 128 1 4 1
Chorvátsko 42 30 1 42 11 0 126 1 2 2 1
Česká rep. 37 34 0 42 11 0 124 1 5
Slovensko 39 29 1 42 11 0 122 1 5
Švajčiarsko 42 21 0 35 16 0 114 2 4
Litva 40 17 1 36 10 0 104 1 3 2
Rakúsko 33 17 1 31 4 0 86 1 1 3
Slovinsko 38 6 0 32 2 0 78 2 3