logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2023
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
72. ročník
2022/2023
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (73.7%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PK  ✓                  ✓ 
SC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB BB  ✓                  ✓ 
BR  ✓                  ✓ 
BS  ✓                  ✓ 
DT  ✓                     
KA  ✓                  ✓ 
LC                         
PT  ✓                  ✓ 
RA  ✓                  ✓ 
RS  ✓                  ✓ 
VK                         
ZC  ✓                  ✓ 
ZH  ✓                  ✓ 
ZV  ✓                  ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN                         
IL                         
MY                         
NM                         
PB                         
PD                         
PE                         
PU                         
TN                         
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓                  ✓ 
SE  ✓                  ✓ 
SI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓                  ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓                  ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 63. ročník (školský rok 2013/2014)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CAPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória C, kraj Banská Bystrica (adresa na zdieľanie: )
(8. 4. 2014)

menoročník, škola1.2.3.4.
úspešní riešitelia
1. Jozef Lipták 1. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 6 6 6 4 22
2. Mátyás Pelle 1. G. I. Kraska, Rimavská Sobota 6 6 1 2 15
3. Ľubica Hladká 1. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 6 6 1 0 13
4. Adam Dobrovič 1. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 2 6 2 0 10
Tomáš Kancko 1. G. Ľ. Štúra, Zvolen 2 6 2 0 10
ostatní riešitelia
6. Tomáš Gerát 1. G. B. S.-Timravy, Lučenec 0 6 1 2 9
7. Samuel Kostúr 1. G. Ľ. Štúra, Zvolen 2 6 0 0 8
Miroslav Murín 1. G. Ľ. Štúra, Zvolen 1 6 0 1 8
Katarína Saksová 1. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0 6 1 1 8
Libor Sasák 1. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 1 6 1 0 8
11. Róbert Krutek 1. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0 6 1 0 7
12. Daniel Kojnok 1. G. B. S.-Timravy, Lučenec 0 6 0 0 6
Filip Pastierovič 1. G. Ľ. Štúra, Zvolen 0 5 1 0 6
14. Oliver Chovanec 1. G. B. S.-Timravy, Lučenec 0 4 0 1 5
Andrej Kancko 1. G. B. S.-Timravy, Lučenec 0 4 1 0 5
16. Matej Matuščák 1. G. Ľ. Štúra, Zvolen 0 2 0 0 2
17. Karin Maliniaková 1. G. A. Sládkoviča, Krupina 0 1 0 0 1
Tomáš Šišmiš 1. G. Ľ. Štúra, Zvolen 0 1 0 0 1
19. Marek Nagy 1. G. B. S.-Timravy, Lučenec 0 0 0 0 0