logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2022
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
72. ročník
2022/2023
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (73.7%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PK  ✓                  ✓ 
SC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB BB  ✓                  ✓ 
BR  ✓                  ✓ 
BS  ✓                  ✓ 
DT  ✓                     
KA  ✓                  ✓ 
LC                         
PT  ✓                  ✓ 
RA  ✓                  ✓ 
RS  ✓                  ✓ 
VK                         
ZC  ✓                  ✓ 
ZH  ✓                  ✓ 
ZV  ✓                  ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN                         
IL                         
MY                         
NM                         
PB                         
PD                         
PE                         
PU                         
TN                         
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓                  ✓ 
SE  ✓                  ✓ 
SI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓                  ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓                  ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 63. ročník (školský rok 2013/2014)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória Z9, kraj Banská Bystrica (adresa na zdieľanie: )
(19. 3. 2014)

menoročník, škola1.2.3.4.
úspešní riešitelia
1. Maroš Grego 9. ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 6 6 5 6 23
2. Anna Voskárová 9. ZŠ Radvanská, Banská Bystrica 6 5 6 5 22
3. Samuel Arpáš 9. ZŠ Slobodného slovenského vysielača, Banská Bystrica 6 5 5 5 21
4. Ľuboslav Halama 9. ZŠ M. B. Funtíka, Očová 6 6 4 3 19
Matúš Seči 9. ZŠ M. R. Štefánika, Lučenec 6 5 4 4 19
Branislav Schwarz 9. ZŠ Slobodného slovenského vysielača, Banská Bystrica 6 2 5 6 19
7. Kristína Kozeleková 9. ZŠ Tajovského, Badín 6 2 5 5 18
Marek Špitalský 8. ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 2 6 4 6 18
9. Mária Mojšová 9. Kat. gymn. Š. Moysesa, Banská Bystrica 6 2 4 5 17
Richard Nagy 9. ZŠ B. Balassiho, Vinica 6 2 4 5 17
11. Zuzana Hanzlíková 9. ZŠ Školská, Hliník nad Hronom 6 0 5 5 16
Sándor Tódor 9. ZŠ s VJM J. Kármána, Lučenec 6 0 4 6 16
13. Ľubor Budaj 9. ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 6 0 6 3 15
Laura Cabanová 9. ZŠ SNP, Kalinovo 6 0 5 4 15
Alexandra Danková 9. ZŠ M. R. Štefánika, Lučenec 6 0 5 4 15
Alexandra Galetová 9. G. M. Rúfusa, Žiar nad Hronom 6 0 5 4 15
Zuzana Hrablayová 9. G. I. Kraska, Rimavská Sobota 6 0 5 4 15
Marek Sarvaš 9. ZŠ M. R. Štefánika, Lučenec 6 0 4 5 15
Samuel Šuľan 9. ZŠ M. R. Štefánika, Lučenec 6 2 4 3 15
20. Michaela Hutková 9. G. M. Kukučína, Revúca 6 0 5 3 14
Branislav Marko 9. G. A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš 2 6 4 2 14
22. Nikoleta Hricová 9. ZŠ Spojová, Banská Bystrica 6 0 6 1 13
Peter Jaško 9. G. B. S.-Timravy, Lučenec 6 0 4 3 13
Richard Rončák 9. ZŠ P. Dobšinského, Rimavská Sobota 6 0 5 2 13
25. Viliam Alakša 9. ZŠ Senohrad 2 0 4 6 12
Darina Gešková 9. G. M. Kukučína, Revúca 6 0 4 2 12
Adam Gonda 9. ZŠ J. Alexyho, Zvolen 6 2 4 0 12
Daniela Rosiarová 9. ZŠ Slobodného slovenského vysielača, Banská Bystrica 6 0 3 3 12
Alexander Slávik 9. ZŠ Golianova, Banská Bystrica 2 0 4 6 12
ostatní riešitelia
30. Patrik Pechovský 9. ZŠ Školská, Krupina 6 0 0 5 11
Marek Vajda 9. ZŠ Slobodného slovenského vysielača, Banská Bystrica 6 0 3 2 11
32. Adam Adamov 9. ZŠ Fraňa Kráľa, Žarnovica 6 0 1 3 10
Michal Mičuda 9. ZŠ M. R. Štefánika, Lučenec 6 0 2 2 10
34. Nikol Hochholczerová 9. ZŠ Š. M. Daxnera, Rimavská Sobota 0 0 4 4 8
Denis Koreň 9. ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica 0 2 3 3 8
Ladislav Kubala 9. ZŠ J. Alexyho, Zvolen 3 0 2 3 8
37. Peter Hužvár 9. ZŠ Angyalova, Kremnica 0 0 2 5 7
Barbara Mužíková 9. G. B. S.-Timravy, Lučenec 0 0 4 3 7
Kristián Štuller 9. ZŠ P. Dobšinského, Rimavská Sobota 2 0 2 3 7
40. Gabriela Beňová 9. ZŠ Š. M. Daxnera, Rimavská Sobota 0 0 2 4 6
41. Ján Kotlarčík 9. ZŠ I. B. Zocha, Revúca 2 0 0 3 5