logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2022
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
72. ročník
2022/2023
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (73.7%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PK  ✓                  ✓ 
SC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB BB  ✓                  ✓ 
BR  ✓                  ✓ 
BS  ✓                  ✓ 
DT  ✓                     
KA  ✓                  ✓ 
LC                         
PT  ✓                  ✓ 
RA  ✓                  ✓ 
RS  ✓                  ✓ 
VK                         
ZC  ✓                  ✓ 
ZH  ✓                  ✓ 
ZV  ✓                  ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN                         
IL                         
MY                         
NM                         
PB                         
PD                         
PE                         
PU                         
TN                         
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓                  ✓ 
SE  ✓                  ✓ 
SI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓                  ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓                  ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 63. ročník (školský rok 2013/2014)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CAPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória Z9, kraj Košice (adresa na zdieľanie: )
(19. 3. 2014)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Ján Gerčák 9. G. Javorová, Spišská Nová Ves 6 6 6 6 24 Ľubomír Duch
Samuel Krajči 8. G. Alejová, Košice 6 6 6 6 24 Viera Vodičková
Martin Masrna 9. ZŠ Krosnianska 4, Košice 6 6 6 6 24 Ľubica Hažírová
Jakub Pohly 9. ZŠ – Grundschule, Gelnica 6 6 6 6 24 Mária Brutovská
5. Anna Kötelesová 9. ZŠ Bruselská, Košice 6 6 6 5 23 Agáta Oleničová
Rudolf Lukáč 9. G. Opatovská, Košice 6 6 6 5 23 Stanislav Krajkovič
Peter Onduš 9. G. Alejová, Košice 6 6 6 5 23 Jana Krajčiová
Nikola Svetozarov 9. ZŠ Krosnianska 4, Košice 6 6 6 5 23 Ľubica Hažírová
Rastislav Špakovský 9. ZŠ Tomášikova, Košice 5 6 6 6 23 Sidónia Kecerová
10. Sára Belejová 9. ZŠ Švermova, Michalovce 5 6 6 5 22 Viera Kramáreková
Viktória Brezinová 8. G. Alejová, Košice 6 5 6 5 22 Viera Vodičková
František Katona 9. G. sv. E. Steinovej, Košice 5 6 6 5 22 Jana Tomaštiková
Marek Koman 9. G. Alejová, Košice 6 6 4 6 22 Jana Krajčiová
14. Martin Spišák 9. G. Alejová, Košice 5 6 5 5 21 Jana Krajčiová
Peter Štark 9. ZŠ Ing. O. Kožucha, Spišská Nová Ves 6 5 6 4 21 Katarína Burdigová
16. Martin Števko 8. G. Alejová, Košice 5 6 6 3 20 Viera Vodičková
17. Jakub Francan 9. Ev. gymn. J. A. Komenského, Košice 6 0 6 6 18 Zuzana Oravcová
Andrea Geregová 9. ZŠ T. J. Moussona, Michalovce 5 6 2 5 18 Jana Sýkorová
Lucia Grešová 9. ZŠ Nad Medzou, Spišská Nová Ves 6 5 3 4 18 Beáta Hatalová
Sofia Petreková 9. ZŠ Komenského, Spišská Nová Ves 6 4 5 3 18 Ivona Romanová
Natália Tóthová 9. ZŠ Krosnianska 4, Košice 6 6 6 0 18 Beata Imrichová
Adam Ujházi 9. ZŠ Belehradská, Košice 6 4 5 3 18 Viktória Kajlová
23. Miriam Bodnárová 9. G. sv. E. Steinovej, Košice 6 1 4 6 17 Jana Tomaštiková
Katarína Dančejová 9. ZŠ P. O. Hviezdoslava, Veľké Kapušany 5 2 6 4 17 Terézia Bertová
Juraj Jursa 9. G. Alejová, Košice 6 1 5 5 17 Viera Vodičková
Sebastián Sokolský 9. ZŠ Školská, Čečejovce 5 3 4 5 17 Zita Zádoriová
27. Róbert Cihaľ 9. ZŠ Moskovská, Michalovce 6 0 3 6 15 Eva Nebesníková
Ján Čamaj 9. ZŠ Seňa 6 1 4 4 15 Eva Čabalová
Jakub Kokoška 9. ZŠ Janigova, Košice 6 0 6 3 15 Mária Pavlisová
Kristián Marcinčák 9. ZŠ Okružná, Michalovce 6 1 3 5 15 Sidónia Počatková
Daniela Mattová 9. G. Alejová, Košice 5 1 5 4 15 Jana Krajčiová
Patrícia Barbora Šebíková 9. ZŠ Bruselská, Košice 5 6 1 3 15 Mária Brdjarová
Matúš Vaľo 9. ZŠ Okružná, Michalovce 6 0 4 5 15 Gabriela Žalobínová
Marianna Žáková 9. ZŠ Okružná, Michalovce 6 1 5 3 15 Sidónia Počatková
35. Attila Bodnár 9. ZŠ s VJM Československej armády, Moldava nad Bodvou 5 0 4 5 14 Elena Fialková
Tichomír Jenkut 9. ZŠ Považská, Košice 6 0 5 3 14 Katarína Melišová
Jaroslav Tulej 9. ZŠ Školská, Streda nad Bodrogom 6 1 2 5 14 Šarlota Kudriková
38. Eduard Brandobur 9. ZŠ Komenského, Smižany 5 0 3 5 13 Kristína Švaňová
Viktor Luterančík 9. Súkromná ZŠ, Košice 6 0 3 4 13 Katarína Staňová
Denis Nevelös 9. ZŠ Želiarska, Košice 5 0 5 3 13 Marta Pomothyová
41. Michal Novák 9. ZŠ akad. J. Hronca, Rožňava 5 0 5 2 12 Martina Barnová
Emília Sokolová 9. ZŠ Masarykova, Košice 2 2 5 3 12 Andrea Jonecová
ostatní riešitelia
43. Oliver Glitta 9. ZŠ Považská, Košice 5 0 2 4 11 Katarína Melišová
Anna Marta Hricová 9. ZŠ Školská, Malá Ida 5 0 3 3 11 Jaroslava Szalonová
Matúš Lengyel 9. G. Opatovská, Košice 6 0 3 2 11 Stanislav Krajkovič
Zuzana Tokarčíková 9. Súkromná ZŠ, Košice 6 0 5 0 11 Jana Mesarčová
47. Anna Čujová 9. ZŠ Veľký Folkmar 3 0 4 3 10 Štefan Slatkovský
Boris Fedor 9. G. P. J. Šafárika, Rožňava 4 0 3 3 10 Katarína Petergáčová
Matej Focko 9. ZŠ Klátovská, Nižný Klátov 3 0 4 3 10 Šarlota Socháňová
Timea Kašeľáková 9. ZŠ Školská, Michaľany 6 0 4 0 10 Ľudmila Zembuchová
Adrián Lacko 9. G. Alejová, Košice 1 6 1 2 10 Viera Vodičková
Annamária Vitkovičová 9. ZŠ L. Kossutha, Kráľovský Chlmec 2 1 4 3 10 Albert Páll
53. Miroslav Bugorčík 9. ZŠ Nám. L. Novomeského, Košice 5 0 4 0 9 Božena Šturmankinová
Jakub Holotňák 9. ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Spišská Nová Ves 3 0 2 4 9 Beáta Čujová
Martina Timková 9. ZŠ Okružná, Michalovce 1 1 4 3 9 Gabriela Žalobínová
56. Romana Krajňáková 9. ZŠ Školská, Nálepkovo 4 0 1 3 8 Elena Kleknerová
57. Viktória Magyarová 9. ZŠ Prakovce 4 0 1 0 5 Lenka Andrašková
58. Jaroslava Slezáková 9. ZŠ – Grundschule, Gelnica 0 0 1 2 3 Zuzana Vargová