logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (73.7%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PK  ✓                  ✓ 
SC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB BB  ✓                  ✓ 
BR  ✓                  ✓ 
BS  ✓                  ✓ 
DT  ✓                     
KA  ✓                  ✓ 
LC                         
PT  ✓                  ✓ 
RA  ✓                  ✓ 
RS  ✓                  ✓ 
VK                         
ZC  ✓                  ✓ 
ZH  ✓                  ✓ 
ZV  ✓                  ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN                         
IL                         
MY                         
NM                         
PB                         
PD                         
PE                         
PU                         
TN                         
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓                  ✓ 
SE  ✓                  ✓ 
SI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓                  ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓                  ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 63. ročník (školský rok 2013/2014)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória A, kraj Nitra (adresa na zdieľanie: )
(14. 1. 2014)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Samuel Horváth 4. G. Párovská, Nitra 6 6 4 6 22 Ivan Teplička
2. Tamás Balogh 4. G. P. Pázmáňa s VJM, Nové Zámky 6 4 6 3 19 Vojtech Gátasi, Pál Hornyák
Dávid Bugár 3. G. H. Selyeho, Komárno 6 4 5 4 19 Katalin Horváth
4. Ľudmila Šimková 4. G. Párovská, Nitra 4 6 5 3 18 Ivan Teplička
5. Kristína Prešinská 3. G. Párovská, Nitra 6 0 6 5 17 Ivan Teplička
6. Roman Kluvanec 3. G. Párovská, Nitra 5 3 2 6 16 Ivan Teplička
7. Ádám Markó 4. G. H. Selyeho, Komárno 1 3 4 6 14 István Keszegh
Štefan Stanko 3. G. A. Vrábla, Levice 5 4 2 3 14 Igor Mako
9. Tomáš Šarai 3. G. H. Selyeho, Komárno 6 1 0 6 13 Katalin Horváth
10. Viktor Dolník 3. G. A. Vrábla, Levice 4 0 1 6 11 Igor Mako
Róbert Orosz 4. G. H. Selyeho, Komárno 3 1 4 3 11 István Keszegh
ostatní riešitelia
12. Tibor Zauko 4. SPŠ Petőfiho, Komárno 2 0 0 6 8
Patrik Židuliak 3. G. Mládežnícka, Šahy 3 0 0 5 8
14. Benjamín Páterek 3. G. Mládežnícka, Šahy 1 0 0 6 7
15. Matúš Bafrnec 3. G. Párovská, Nitra 1 2 2 1 6
Daniel Guliš 3. G. P. Pázmáňa s VJM, Nové Zámky 0 1 2 3 6
Martin Jakubík 4. G. A. Vrábla, Levice 1 3 0 2 6
Mihály Kotiers 2. G. H. Selyeho, Komárno 0 4 2 0 6 József Kalácska
Branislav Kramár 3. G. J. Kráľa, Zlaté Moravce 2 1 1 2 6
20. Ján Gajdica 3. G. 17. novembra, Topoľčany 0 1 1 3 5
Filip Varga 3. G. Školská, Vráble 1 0 1 3 5
22. Peter Melek 4. G. A. Vrábla, Levice 1 0 0 3 4
Andrej Šedivý 3. G. J. Kráľa, Zlaté Moravce 1 1 0 2 4
24. Juraj Kazimír 4. G. Školská, Vráble 1 0 0 2 3
Péter Kulcsár Szabó 2. G. H. Selyeho, Komárno 0 3 0 0 3
Ladislav Macko 4. G. 17. novembra, Topoľčany 2 0 1 0 3
27. Filip Balko 3. G. Mládežnícka, Šahy 0 0 2 0 2
28. My Dung Tran 3. G. Mládežnícka, Šahy 1 0 0 0 1
Boris Toman 3. G. Golianova, Nitra 0 0 0 1 1